Моментална состојба
+20° min+20° max+33°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 22° 2km/h55%
12h - 18h 33° 6km/h30%
18h - 00h 28° 3km/h49%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 20° 3km/h57%
06h - 12h 22° 3km/h67%
12h - 18h 34° 6km/h35%
18h - 00h 32° 5km/h32%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 19° 3km/h57%
06h - 12h 22° 3km/h67%
12h - 18h 30° 6km/h35%
18h - 00h 32° 5km/h32%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 16° 2km/h82%
06h - 12h 18° 5km/h82%
12h - 18h 25° 7km/h55%
18h - 00h 20° 2km/h82%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 14° 1km/h92%
06h - 12h 16° 4km/h80%
12h - 18h 28° 9km/h34%
18h - 00h 22° 2km/h51%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 15° 1km/h68%
06h - 12h 18° 4km/h66%
12h - 18h 26° 8km/h40%
18h - 00h 21° 4km/h55%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 15° 3km/h77%
06h - 12h 19° 4km/h71%
12h - 18h 29° 6km/h27%
18h - 00h 23° 5km/h37%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност