Моментална состојба
+23° min+17° max+34°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 28° 3km/h40%
12h - 18h 34° 10km/h29%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 18° 5km/h74%
06h - 12h 23° 2km/h66%
12h - 18h 35° 7km/h28%
18h - 00h 29° 9km/h34%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 18° 5km/h74%
06h - 12h 23° 2km/h66%
12h - 18h 32° 7km/h28%
18h - 00h 29° 9km/h34%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 17° 6km/h85%
06h - 12h 24° 11km/h61%
12h - 18h 30° 14km/h43%
18h - 00h 22° 4km/h74%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 16° 2km/h93%
06h - 12h 22° 4km/h58%
12h - 18h 29° 7km/h29%
18h - 00h 22° 7km/h55%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 14° 4km/h87%
06h - 12h 22° 2km/h46%
12h - 18h 29° 9km/h34%
18h - 00h 21° 5km/h50%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 12° 4km/h59%
06h - 12h 22° 5km/h48%
12h - 18h 29° 7km/h27%
18h - 00h 21° 5km/h42%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност