Моментална состојба
+23° min+17° max+34°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 26° 2km/h46%
12h - 18h 34° 1km/h24%
18h - 00h 26° 5km/h50%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 18° 4km/h65%
06h - 12h 23° 3km/h62%
12h - 18h 35° 5km/h30%
18h - 00h 29° 5km/h37%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 18° 4km/h65%
06h - 12h 23° 3km/h62%
12h - 18h 32° 5km/h30%
18h - 00h 29° 5km/h37%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 17° 5km/h77%
06h - 12h 24° 7km/h56%
12h - 18h 30° 11km/h37%
18h - 00h 22° 7km/h70%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 16° 5km/h86%
06h - 12h 22° 9km/h57%
12h - 18h 29° 9km/h28%
18h - 00h 22° 7km/h52%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 14° 4km/h78%
06h - 12h 22° 6km/h44%
12h - 18h 29° 10km/h31%
18h - 00h 22° 6km/h47%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 13° 5km/h61%
06h - 12h 22° 6km/h49%
12h - 18h 29° 8km/h26%
18h - 00h 22° 5km/h38%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност