Моментална состојба
+17° min+13° max+29°
Денес, Вторник 27.06.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 13° 6km/h93%
06h - 12h 19° 5km/h78%
12h - 18h 29° 7km/h42%
18h - 00h 22° 6km/h64%
Утре, Среда 28.06.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 14° 6km/h89%
06h - 12h 19° 7km/h84%
12h - 18h 30° 10km/h43%
18h - 00h 25° 8km/h58%
Четврток 29.06.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 14° 6km/h89%
06h - 12h 19° 7km/h84%
12h - 18h 32° 10km/h43%
18h - 00h 25° 8km/h58%
Петок 30.06.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 16° 5km/h73%
06h - 12h 27° 9km/h39%
12h - 18h 36° 8km/h20%
18h - 00h 25° 5km/h46%
Сабота 01.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 19° 6km/h55%
06h - 12h 29° 11km/h36%
12h - 18h 37° 13km/h23%
18h - 00h 25° 6km/h53%
Недела 02.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 17° 5km/h67%
06h - 12h 27° 4km/h45%
12h - 18h 33° 11km/h46%
18h - 00h 21° 9km/h78%
Понеделник 03.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 9km/h80%
06h - 12h 17° 12km/h54%
12h - 18h 24° 12km/h33%
18h - 00h 18° 8km/h55%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност