Моментална состојба
+15° min+10° max+18°
Денес, Понеделник 25.09.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 10° 4km/h96%
06h - 12h 15° 3km/h94%
12h - 18h 18° 4km/h83%
18h - 00h 15° 4km/h89%
Утре, Вторник 26.09.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 10° 5km/h89%
06h - 12h 13° 5km/h95%
12h - 18h 22° 6km/h58%
18h - 00h 18° 6km/h69%
Среда 27.09.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 11° 5km/h89%
06h - 12h 13° 5km/h95%
12h - 18h 23° 6km/h58%
18h - 00h 18° 6km/h69%
Четврток 28.09.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 2km/h78%
06h - 12h 15° 2km/h81%
12h - 18h 21° 9km/h50%
18h - 00h 16° 5km/h69%
Петок 29.09.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 3km/h66%
06h - 12h 13° 3km/h65%
12h - 18h 20° 4km/h42%
18h - 00h 13° 4km/h46%
Сабота 30.09.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 2km/h72%
06h - 12h 11° 2km/h65%
12h - 18h 19° 5km/h35%
18h - 00h 13° 4km/h46%
Недела 01.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 4km/h78%
06h - 12h 11° 4km/h63%
12h - 18h 20° 5km/h32%
18h - 00h 14° 4km/h40%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност