Моментална состојба
+16° min+18° max+33°
Денес, Недела 25.06.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 18° 4km/h71%
06h - 12h 26° 3km/h51%
12h - 18h 33° 4km/h22%
18h - 00h 26° 5km/h47%
Утре, Понеделник 26.06.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 19° 3km/h70%
06h - 12h 23° 2km/h64%
12h - 18h 33° 3km/h32%
18h - 00h 29° 4km/h46%
Вторник 27.06.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 20° 3km/h70%
06h - 12h 23° 2km/h64%
12h - 18h 33° 3km/h32%
18h - 00h 29° 4km/h46%
Среда 28.06.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 20° 3km/h71%
06h - 12h 28° 2km/h56%
12h - 18h 35° 1km/h25%
18h - 00h 29° 5km/h39%
Четврток 29.06.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 20° 4km/h58%
06h - 12h 29° 5km/h49%
12h - 18h 37° 6km/h21%
18h - 00h 28° 5km/h44%
Петок 30.06.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 21° 5km/h56%
06h - 12h 30° 3km/h39%
12h - 18h 39° 10km/h19%
18h - 00h 31° 6km/h34%
Сабота 01.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 23° 5km/h53%
06h - 12h 30° 5km/h34%
12h - 18h 39° 10km/h22%
18h - 00h 30° 6km/h35%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност