Се огласи и Марија Не ми требаат 5 минути слава престaнете со овој циркуз

Се огласи и Марија: Не ми требаат 5 минути слава, престaнете со овој циркуз!

пред еден час - Story

По вчерашната бура од текстови и насловни страници во соседна Србија, за наводното неверство на Душко Тошиќ инаку сопруг на Јелена Карлеуша, се огласи и вмешаната страна, македонската манекенка Марија...

Гастербајтерско кафе Оливера Ѓоргоска и Јован Јованов на кафе во Канада

Гастербајтерско кафе: Оливера Ѓоргоска и Јован Јованов на кафе во Канада!

пред еден час - Story

Веројатно многумина од вас се сеќаваат на Оливера Ѓоргоска, атрактивна македонска пејачка која првин сигурно и силно чекореше на македонската музичка сцена и потоа одеднаш одлучи да се пресели преку Океан....

ПРЕСЛАТКО Малата Хана во прегратка на својот братучед Вук

ПРЕСЛАТКО: Малата Хана во прегратка на својот братучед Вук

пред еден час - Story

Пејачката Тамара Тодевска е среќна и горда мајка на преслатката Хана, бебето кое доби статус на ѕвезда уште во пелени.  Ваквата среќа не се споредува со ништо друго на овој свет. Тамара секојдневно споделува...

Спенџарска Со зборови не се опишува колку Бог e добар со мене

Спенџарска: Со зборови не се опишува колку Бог e добар со мене

пред еден час - Story

Атрактивната македонска водителка Јелена Спенџарска, често не информира како и поминува денот, а со нејзината појава го прави вашиот ден уште поубав. Вниманието на социјалните мрежи го задржува со провокативни...

Македонски актер му подари ракија на холивудскиот актер Арманд Асанте

Македонски актер му подари ракија на холивудскиот актер Арманд Асанте!

пред 23 часа - Story

Македонскиот актер Висар Вишка деновиве е веројатно пред исполнување на една од неговите најголеми желби. Не само што има селфи со холивудската легенда Арманд Асанте, туку и си дозволи во видео кое што...

Се огласи и Карлеуша Новинари не сте фер

Се огласи и Карлеуша: Новинари не сте фер!

пред 23 часа - Story

По вестите за наводната афера на Душко Тошиќ и македонската манекенка Марија Андоновска, се огласи и сопругата на Душко, српската мега ѕвезда Јелена Карлеуша. На своите профили на социјалните мрежи напиша:...

Македонската водителка со деколтето ги запали социјалните мрежи

Македонската водителка со деколтето ги запали социјалните мрежи

пред еден ден - Story

Дека е една од најзгодните и најубавите девојки во Македонија, досега ни докажа многупати. Со нејзиното совршено тело и секси обилини мами погледи и воздишки кај секого. По неа се вртат сите мажи, а богами...

АФЕРА Душко Тошиќ ја изневерува Карлеуша со манекенка од Струмица

АФЕРА: Душко Тошиќ ја изневерува Карлеуша со манекенка од Струмица?!

пред еден ден - Story

Српските медиуми деновиве преполни со фотографии на кои Душко Тошиќ, сопругот на Јелена Карлеуша е во друштво на македонката Марија Андоновска. Медиумите со наслови: „Македонка му намести секс афера на...

Она кога Панчо ДНК ќе сподели фотографија со Моника Белучи

Она кога Панчо ДНК ќе сподели фотографија со Моника Белучи

пред еден ден - Story

Владимир Блажев или во јавноста познат како Панчо од дуото ДНК, освен што е активен на македонската музичка сцена, во последно време е доста активен и на социјалните мрежи. Тој е крајно отворен и директен...

Катарина Ивановска прекрасна и во последните денови од бременоста

Катарина Ивановска прекрасна и во последните денови од бременоста

пред еден ден - Story

Катарина Ивановска е една од македонските јавни личности која наскоро ќе се оствари како мајка. Таа ги брои деновите до нејзиното породување. Веќе е во деветиот месец од својата бременост и прашање на...

Кога поранешната на Манасков ќе реши да се соблече

Кога поранешната на Манасков ќе реши да се соблече

пред еден ден - Story

Убава и секси девојка која се појавува низ многу спотови на македонските музичари. Секојдневно си полни веб страници, а богами и дневни весници. Атрактивната и провокативна прилепчанка Викторија Луческа...

Семејството на Весна Бејби се зголеми за уште еден член

Семејството на Весна Бејби се зголеми за уште еден член

пред 2 дена - Story

Миленичката на македонската публика Весна Петрушевска или во јавноста позната како Весна Бејби, редовно ги користи социјалните мрежи за да своите фанови ги почести со убави вести.  Секојдневно споделува...

ЖЕШКО Секси танц на Марјана Станојковска

ЖЕШКО: Секси танц на Марјана Станојковска

пред 2 дена - Story

Атрактивната лото девојка Марјана Станојковска каде и да се појави, краде илјадници воздишки. Доволно е само да се појави некаде и многумина да останат со подзината уста, а замислете пак што ќе се случи...

Први фотографии на Ариана Гранде по терористичкиот напад

Први фотографии на Ариана Гранде по терористичкиот напад

пред 2 дена - Story

По терористичкиот напад кој се случи на нејзиниот концерт, Ариана Гранде никако не можеше да ја сокрие тагата која ја чувствуваше, па на својот Твитер профил напиша: „Скршена сум. Од дното на моето срце,...

НИКОГАШ ПОСЕКСИ Цеца им оддржа лекција на младите девојки

НИКОГАШ ПОСЕКСИ: Цеца им оддржа лекција на младите девојки!

пред 2 дена - Story

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ, денеска го промовираше вториот видео запис од новиот албум ,,Аутограм”. За потребите на видео записот за песната ,,Анџео другог реда” тимот на фолк дивата го контактираше...

Убедливо најсекси стапала оваа македонска водителка често се фали со нив

Убедливо најсекси стапала: оваа македонска водителка често се фали со нив!

пред 3 дена - Story

Доколку ги погледнете нејзините профили на социјалните мрежи, ќе забележите дека оваа македонска водителка често објавува фотографии од своите стапала. Дека е задоволна од нивниот изглед говори и фактот...

Среќник Кога пиеш кафе со Оливер Мандиќ

Среќник: Кога пиеш кафе со Оливер Мандиќ!

пред 3 дена - Story

Македонскиот пејач Влатко Илиевски објави фотографија на која е во друштво на балканската ѕвезда Оливер Мандиќ. Во опис напиша дека седнал на кафе муабет со свој стар добар пријател. Што фино е вака кога...

Вознемирувачко видео Крвава ноќ на концертот на Ариана Гранде

Вознемирувачко видео: Крвава ноќ на концертот на Ариана Гранде

пред 3 дена - Story

Според последните информации, на концертот на светски познатата пејачка Ариана Гранде, загинаа 22 луѓе, а 59 се повредени. Повеќето од жртвите биле деца. Експлозијата се случила околу 22:30 пред самиот...

Ограбена ракометарката на Вардар Андреа Лекиќ

Ограбена ракометарката на Вардар Андреа Лекиќ!

пред 3 дена - Story

Вчеравечер, ракометарката на ЖРК Вардар, Андреа Лекиќ била ограбена.Засега непознат човек провалил во нејзиниот дом и украл 5.000 евра. Според МВР, крадецот насилно влегол преку прозорецот, ги растурил...

Ужива во мајчинството Туна објави нови фотографии од преслаткиот Тиан

Ужива во мајчинството: Туна објави нови фотографии од преслаткиот Тиан

пред 3 дена - Story

Неодамна, албанската пејачка Туна Сејдиу стана мајка и сега постојано ужива во деновите поминати со нејзиниот син. Таа на свет го донесе малиот Тиан Патрис Бериша и тоа на македонска територија. Не многу...

Гори од женственост Спенџарска блесна во секси црвен фустан

Гори од женственост: Спенџарска блесна во секси црвен фустан

пред 3 дена - Story

Трендовите доаѓаат и заминуваат,  но црвениот фустан останува. Тој е безвременско парче облека врз жените. Според едно истражување, докажано е дека мажите повеќе ги сакаат оние жени кои носат црвено. Можеби...

ЖЕШКО Симона Попоска објави секси селфи од кревет

ЖЕШКО: Симона Попоска објави секси селфи од кревет

пред 3 дена - Story

Атрактивната пејачка Симона Попоска постојано со фотографии потсетува зошто важи за една од најубавите девојки на  македонската естрада. Препознатлива е по своите секси изданија, провокативни настапи,...

Експлозија во Манчестер концертот на Аријана Гранде однесе неколку жртви

Експлозија во Манчестер, концертот на Аријана Гранде однесе неколку жртви!

пред 3 дена - Story

На вечерашниот концерт на познатата америкаснска пејачка Аријана Гранде, се случи немил настан кој со себе повлече неколку жртви. Неофицијално, британската полиција потврди дека има загинати поразгледувањето...

Згодна босанка живее во Куба а гради кариера во Македонија

Згодна босанка, живее во Куба, а гради кариера во Македонија!

пред 3 дена - Story

Родена е во Сараево, Босна и Херцеговина, но поради војната нејзините родители биле принудени да ја напуштат земјата и да се преселат во Виена. Мајка босанка, татко Кубанец, згодната Јулијана Јовановиќ...

ЕКСКЛУЗИВНО Цеца во прегратките на романецот Флоријан

ЕКСКЛУЗИВНО! Цеца во прегратките на романецот Флоријан!

пред 3 дена - Story

Некако навикнти сме да ја гледаме српската фолк дива во прегратките на згодни манекени и момци кои секогаш завземаат улоги во нејзините видео записи. Атрактивната Цеца знае како да изненади со секој нов...

Кога сопругот на Милена Антовска остава коментар тоа изгледа вака

Кога сопругот на Милена Антовска остава коментар, тоа изгледа вака

пред 4 дена - Story

Тв водителката Милена Антовска Станковска е во 23-та недела од бременоста. Од ден на ден изгледа се поубаво. Милена заедно со својот сопруг Гордан се во исчекување на својата ќеркичка Лана. Секојдневните...

Марјана Станојковска позираше во бањарка што е следно

Марјана Станојковска позираше во бањарка, што е следно?

пред 4 дена - Story

Згодната и атрактивна лото девојка ги пали социјалните мрежи секогаш кога ќе сподели своја фотографија. Некогаш тоа е секси селфи, секси видео или пак едноставно нешто атрактивно и откачено. Овој пат,...

ЕКСКЛУЗИВНО ИНТЕРВЈУ  Ванеса Меј Живеам со поп но сакам да умрам со класика

ЕКСКЛУЗИВНО ИНТЕРВЈУ – Ванеса Меј: Живеам со поп но сакам да умрам со класика!

пред 4 дена - Story

Кога била мала ја нарекувале „чуди од дете“. Денес не се чувствува како таква но вели дека е вистинско чудо тоа што сме живи. Што имаме привилегија и ексклузивна можност да ги живееме овие денови. Ванеса...

Го сруши интернетот Марија Нацева никогаш посекси

Го сруши интернетот: Марија Нацева никогаш посекси

пред 4 дена - Story

Марија Нацева не случајно важи за девојка со најубаво тело во Македонија. Познатиот фитнес модел, долго време работи на своето тело, а резултатите можеме да ги видиме од фотографиите кои таа ги споделува...

Мартија Станојковиќ ги покажа своите нови вештини

Мартија Станојковиќ ги покажа своите нови вештини

пред 4 дена - Story

Мартија Станојковиќ е една од оние кои ги паметиме по реалното шоу „Пинкови ѕвездички“, но и по настапот на Евровизија. Талентираното и неодиоливо девојче од Куманово, ѕвездичката од „Пинкови ѕвездички“...

Повеќе
КЛИКНИ