Шармот на малите гратчиња во Македонија  ги знаеш сите од мајсторот и лекарот до попот и гробарот

Шармот на малите гратчиња во Македонија – ги знаеш сите, од мајсторот и лекарот, до попот и гробарот

Think24 | на 2.2017

Сме прочитале безбројни статии посветени на Скопје. Липите на Партизанска, романтиката на Ленинова, фурната во Чаир. Сé тоа е прекрасно, но време е да им отстапиме малку место и на помалите гратчиња во...

Мудра мисла од Пауло Коељо #994

Мудра мисла од Пауло Коељо #994

Think24 | на 2.2017

Пабло Ескобар  За статусите на фејсбук

Пабло Ескобар – За статусите на фејсбук

Think24 | на 2.2017

Пријателска зона 50 фото

Пријателска зона (50 фото)

Think24 | на 2.2017

Тешко е да се биде пријател со убава девојка… Веројатно момците во продолжение мислат дека ако се многу добри ќе бидат и добро наградени За жал никој до сега не бил награден. Се сложувате ли со ова?

И сега кога ќе се сексаме

И сега кога ќе се сексаме?

Think24 | на 2.2017

Дали на девојките им се допаѓа аналниот секс  18

Дали на девојките им се допаѓа аналниот секс (+18)

Think24 | на 2.2017

Два пара разговараат за прашање кое можеби го мачи секој пар, анален секс да или не. Секој од нив го раскажува своето искуство и позитивни и негативни страни на аналниот секс. Убаво е кога некој е толку отворен за сексот.

Кога некој во друштвото е постар само една година

Кога некој во друштвото е постар само една година

Think24 | на 2.2017

Во Италија сите патишта водат кон Рим

Во Италија сите патишта водат кон Рим

Think24 | на 2.2017

Кој се ни е крив

Кој се ни е крив?

Think24 | на 2.2017

Итар Пејо #596

Итар Пејо #596

Think24 | на 2.2017

БОМБАРДИРААЊЕ НА СРБИЈА Погледнете го овој документарец  Како може убивање да се нарекува хуманитарна акција

БОМБАРДИРААЊЕ НА СРБИЈА: Погледнете го овој документарец – Како може убивање да се нарекува хуманитарна акција?

Think24 | на 2.2017

Твит  Љубов е

Твит – Љубов е…

Think24 | на 2.2017

Необјавената снимка од инаугурацијата на Трамп која се чуваше во најстрога тајност

Необјавената снимка од инаугурацијата на Трамп, која се чуваше во најстрога тајност

Think24 | на 2.2017

Конечно излезе на виделина она што Трамп очајно се обидува да го сокрие!

Девојкава неќе никој да и го закачи

Девојкава неќе никој да и го закачи

Think24 | на 2.2017

Девојка со импресивни гради му прави проблеми во работата на мајсторот за тетоважи

Девојка со импресивни гради му прави проблеми во работата на мајсторот за тетоважи

Think24 | на 2.2017

Со едното око гледа во тетоважата, а со едното во градите. Гледајте до крај :).

Зошто е убаво да имаш камера пред куќата ако имаш ваков Форд Мустанг во дворот

Зошто е убаво да имаш камера пред куќата, ако имаш ваков Форд Мустанг во дворот?

Think24 | на 2.2017

Полицијата на Тексас ја објави оваа снимка на интернет во обид да ја идентификува жената. Веројатно и сопственикот на Мустангот може да ја идентификува, но не смее од жена му :).

Кога ќе завршиш градежен факултет со врски

Кога ќе завршиш градежен факултет со врски

Think24 | на 2.2017

Америка Vs Балкан

Америка Vs. Балкан

Think24 | на 2.2017

Пристигна новата модна колекција Туѓ срам да те изеде

Пристигна новата модна колекција „Туѓ срам да те изеде“

Think24 | на 2.2017

Последниот крик на уличната мода во хамбургер државите :).

Мудра мисла од Пауло Коељо #991

Мудра мисла од Пауло Коељо #991

Think24 | на 2.2017

Македонската полиција демне Летаат дебели казни за овие прекршоци  ПОГЛЕДНЕТЕ

Македонската полиција демне: Летаат дебели казни за овие прекршоци – ПОГЛЕДНЕТЕ

Think24 | на 2.2017

Едно лице е полесно повредено во една од вкупно шест сообраќајни незгоди што се случиле во текот на вчерашниот ден во Скопје. Во пет сообраќајки е причинета материјална штета. Сообраќајната полиција вчера...

Конечно најдов перфектен факултет за мене

Конечно најдов перфектен факултет за мене

Think24 | на 2.2017

700 илјади евра за базен во Шутка за нуркање синхроно пливање и скокови во вода

700 илјади евра за базен во Шутка за нуркање, синхроно пливање и скокови во вода

Think24 | на 2.2017

Базен во Шуто Оризари во кој жителите ќе се учат да нуркаат, да играат ватерполо, синхроно пливање и скокови во вода. Ова е најновата идеја на Агенцијата за млади и спорт за општината Шуто Оризари, согласно...

Милетиќ ништо не работел а земал плата Ќе објавел грди работи за ЕЛЕМ

Милетиќ ништо не работел, а земал плата. Ќе објавел грди работи за ЕЛЕМ

Think24 | на 2.2017

Претседателот на Српска напредна странка во Македонија, Драгиша Милетиќ, година ипол бил вработен и земал плата од ЕЛЕМ без да оди на работа. Тоа никому не му пречело, се до пред еден месец, кога, без...

Каде е платата

Каде е платата!?

Think24 | на 2.2017

Поет на денот

Поет на денот

Think24 | на 2.2017

Видете го мачорот со најубавите сини очи

Видете го мачорот со најубавите сини очи

Think24 | на 2.2017

Мачорот Коби се здоби со многу обожаватели низ социјалните мрежи благодарение на своите огромни сини очи и прекрасен изглед. Неговата страница на Инстаграм веќе има 279 000 следбеници, а на Фејсбук речиси...

И подари на девојката вибрирачки гаќички и отидоа на вечера со идната свекрва

И подари на девојката вибрирачки гаќички и отидоа на вечера со идната свекрва

Think24 | на 2.2017

Мајката на дечкото само еднаш ја видела девојката во животот, а оваа вечера им е за да се запознаат подобро. Проблемот е што забеганиот во рака го држи далечинскиот од гаќичките.

Мудра мисла од Пауло Коељо #990

Мудра мисла од Пауло Коељо #990

Think24 | на 2.2017

Кога девојка ќе ти каже дека поминала низ многу нешта

Кога девојка ќе ти каже дека поминала низ многу нешта

Think24 | на 2.2017

Повеќе

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност