Брз тест за алкоси

Брз тест за алкоси

пред еден час - Think24

Мудра мисла од Пауло Коељо #944

Мудра мисла од Пауло Коељо #944

пред еден час - Think24

Плавушата и спојлерот

Плавушата и спојлерот

пред еден час - Think24

Виц  На гинеколошки преглед

Виц – На гинеколошки преглед

пред еден час - Think24

Девојката што го запроси дечкото

Девојката што го запроси дечкото

пред еден час - Think24

Необично силување во руски супермаркет Колегата и колешката останале заклучени ноќно време и се поднапиле

Необично силување во руски супермаркет: Колегата и колешката останале заклучени ноќно време и се поднапиле

пред еден час - Think24

27-годишната пекарката и 26-годишниот контролор случајно останале заклучени ноќе во супермаркетот во рускиот град Ростов во кој биле вработени. На почетокот пријателски решиле да се почестат со малку алкохол,...

УХМР предупредува  Невремето допрва доаѓа

УХМР предупредува – Невремето допрва доаѓа

пред еден час - Think24

Управата за хидрометеоролошки работи информира за висината на снежната покривка во Македонија измерена во 20 часот. Согласно податоците, во Маврово има 60 сантиметри снег, 36 Пожаране, 25 Ѓуриште, 21 Берово,...

За само две недели пиење чај за слабеење

За само две недели пиење чај за слабеење

пред еден час - Think24

УЈП објави оглас Се продаваат конфискувани движни и недвижни ствари ЕВТИНО

УЈП објави оглас: Се продаваат конфискувани движни и недвижни ствари (ЕВТИНО)

пред еден час - Think24

Управата за јавни приходи објави оглас за продажба на движни и недвижни ствари. Се продаваат автомобили од марките Мерцедес, Фијат, Цитроен, Форд… На листата на работи за продажба се и стан, гаража, компјутери,...

МАКЕДОНЦИТЕ ПРОТИВ ЧЛЕНСТВО ВО НАТО Последната анкета на Брима покажува дека граѓаните не ги поддржуваат заложбите на политичарите за евроатлантски интеграции

МАКЕДОНЦИТЕ ПРОТИВ ЧЛЕНСТВО ВО НАТО: Последната анкета на Брима покажува дека граѓаните не ги поддржуваат заложбите на политичарите за евроатлантски интеграции!

пред 3 часа - Think24

Македонските граѓани и натаму се за членство на Македонија во НАТО (61,5 отсто), но кога прашањето ќе го поставите со условот прием под референцата БЈРМ или прием со промена на името, тогаш поддршката...

МАКЕДОНЕЦ ОД ТОРОНТО СТАНА ХИТ ВО СВЕТОТ Светските ѕвезди и големите телевизии го споделуваат ова негово видео

МАКЕДОНЕЦ ОД ТОРОНТО СТАНА ХИТ ВО СВЕТОТ: Светските ѕвезди и големите телевизии го споделуваат ова негово видео!

пред 3 часа - Think24

Делува како обично видео на мајстор кој танцува за време на работата, кое очекувано ќе послужи за сеир во кругот на пријателите и семејството. Но, наместо тоа, видеото на Тони Рестиво станува вирално и...

НЕМА ПРИФАЌАЊЕ НА УСЛОВИТЕ Нема отстапки од она што ВМРО ДПМНЕ го кажа по однос на СЈО и Уставот

НЕМА ПРИФАЌАЊЕ НА УСЛОВИТЕ: Нема отстапки од она што ВМРО-ДПМНЕ го кажа по однос на СЈО и Уставот!

пред 3 часа - Think24

Не отстапуваме од она што го кажавме за СЈО и Уставот. СЈО е наменска институција, а во однос на барањата за уставни промени, немаме ниту потреба, ниту пак уставни можности да ја правиме државата бинационална....

Како да си ја исчистиш цела кола од снег за 1 секунда

Како да си ја исчистиш цела кола од снег за 1 секунда?

пред 11 часа - Think24

Што ќе добиеш ако пукаш со пиштол на боја во уста

Што ќе добиеш ако пукаш со пиштол на боја во уста?

пред 11 часа - Think24

Ништо паметно сигурно, но ете момаков сепак реши да го направи тоа. И после не правеле луѓето глупости само за да бидат познати. Додуша ова е и добар начин за вадење заби ако веќе имаш страв од стоматолог.

Постојат два вида на жени

Постојат два вида на жени

пред 11 часа - Think24

Што ако сум женско

Што ако сум женско!

пред 11 часа - Think24

И вагата има душа

И вагата има душа!

пред 11 часа - Think24

Подалеку од вакви мајстори

Подалеку од вакви мајстори

пред 11 часа - Think24

Смешни и жестоки киксови на бојните полиња во Сирија Кандидати за Дарвинова награда колку сакаш

Смешни и жестоки киксови на бојните полиња во Сирија: Кандидати за Дарвинова награда колку сакаш!

пред 11 часа - Think24

Кога ќе киксираш на бојното поле во Сирија, грешката освен смешна може да биде и фатална! Ве предупредуваме за жестока содржина!

Дечково стварно бил дрво

Дечково стварно бил дрво :)

пред 11 часа - Think24

Спортистки на денот а особено таа од лево

Спортистки на денот, а особено таа од лево

пред 11 часа - Think24

Мацко од Прилеп  Новиот македонски суперхерој

Мацко од Прилеп – Новиот македонски суперхерој!

пред 11 часа - Think24

Ова видео е само демонстрација на неговата натчовечка сила, а наредната мисија му е да ја спаси Македонија од сите што ни мислат лошо!

Едното девојче се свртело назад

Едното девојче се свртело назад

пред еден ден - Think24

Мудрости од индијанскиот народ

Мудрости од индијанскиот народ

пред еден ден - Think24

Древните жители на Америка имале посебен поглед на светот. Тие живееле во хармонија со природата и внимателно се однесувале со сè она што таа им подарувала. Тие исто така добро го осмислувале сето она...

Воздух убиец Во цела Македонија синоќа имаше енормно загадување

Воздух убиец: Во цела Македонија синоќа имаше енормно загадување

пред еден ден - Think24

Во цела Македонија синоќа нивото на ПМ10 честичките беше енормно високо и буквално граѓаните дишеа отрови. Нема информации од каде толка степен на загадување од ПМ 10 честичките. Утринава нема толку големо...

Пабло Ескобар  За парите

Пабло Ескобар – За парите

пред еден ден - Think24

А бе како не се паднав кај некој рибар

А бе како не се паднав кај некој рибар

пред еден ден - Think24

Кога снегот ќе ги затрупа сите хороскопски знаци Рибата мисли дека нема да преживее Водолијата носи чај со алкохол

Кога снегот ќе ги затрупа сите хороскопски знаци: Рибата мисли дека нема да преживее, Водолијата носи чај со алкохол

пред еден ден - Think24

За Овенот снежното невреме е личен напад од страна на природата, без оглед на тоа што не е единствениот засегнат од снегот. Прво гласно ќе го изрази револтот со неколку пцовки, а бидејќи нема време да...

 11 начини како брзо да ослабете ако ве мрзи да вежбате

 11 начини како брзо да ослабете, ако ве мрзи да вежбате

пред еден ден - Think24

За да се ослободите од вишокот килограми, сè што треба да направите е да се ослободите од одредени навики и истите да ги замените со здрави алтернативи. Како со малку труд, да го промените сопствениот...

Новиот iPhone 10 плус плус

Новиот iPhone 10 плус, плус

пред еден ден - Think24

Повеќе
КЛИКНИ
kariera.mk