Оваа жена е идеална

Оваа жена е идеална!

Паника.бе | пред 8 часа

:)

Кога ќе ја пуштат  Волиш ли ме

Кога ќе ја пуштат „Волиш ли ме“

Паника.бе | пред 8 часа

Како реагираат луѓе што не слушаат турбофолк кога во диско ќе ја пуштат од Аца Лукас „Волиш ли ме“.

Што имаме заедничко со Русите

Што имаме заедничко со Русите?

Паника.бе | пред 9 часа

Покрај многу очигледни работи и бришењето прозори однадвор ни е заедничка карактеристика со Русите. Не е битно дали живееш на први или петнаесетти кат, прозорите мора да ги избришеш однадвор.

Фотографка на денот

Фотографка на денот

Паника.бе | пред 9 часа

:)

Девојките за викенд

Девојките за викенд

Паника.бе | пред 9 часа

Сабота вечер и недела сабајле :)

Доказ дека само 8 5 сантими се доволни за да ја задоволат секоја жена

Доказ дека само 8,5 сантими се доволни за да ја задоволат секоја жена

Паника.бе | пред 9 часа

:)

Кога ќе умреш и ќе ти текне

Кога ќе умреш и ќе ти текне

Паника.бе | пред 9 часа

Дека си заборавил/а да се одлогираш од фејсбук :)

Богами добра оваа наставничката

Богами добра оваа наставничката

Паника.бе | пред 9 часа

Го сликав син ми како прима награда... :)

Руските полицајки го срушија инстаграм

Руските полицајки го срушија инстаграм

Паника.бе | пред 10 часа

Руските полицајки објавија свои фотографии во службена униформа. Ретко кој остана рамнодушен на нивните фотки.

Вистинска свадбена торта

Вистинска свадбена торта

Паника.бе | пред 11 часа

:)

Бабата се откажала од пушење

Бабата се откажала од пушење

Паника.бе | пред 11 часа

:)

Убави девојки Nº6  32 фотки

Убави девојки Nº6 (32 фотки)

Паника.бе | пред 12 часа

Фотки од убави девојки за сечиј вкус...

9 црвени картони на еден фудбалски натпревар

9 црвени картони на еден фудбалски натпревар

Паника.бе | пред 12 часа

На фудбалски натпревар во Бразил, помеѓу Виториа и Бахиа, се деси досега невиден случај на делење црвени картони. Судијата додели дури 9, а имаше и зошто. Играчите се степаа поради прослава на гол од пенал....

Охридски  фраер  на денот

Охридски „фраер“ на денот

Паника.бе | пред 13 часа

Или е фраер или не знае да паркира, друго објаснување немаме.

Тежок викенд за љубителите на кладење

Тежок викенд за љубителите на кладење

Паника.бе | пред 13 часа

По ѓубрето се гледа каков бил викендот.

70 луѓе од 70 држави зборуваат за стереотипи

70 луѓе од 70 држави зборуваат за стереотипи

Паника.бе | пред 14 часа

Насекаде постојат стереотипи и работите обично не се баш така како што ги гледаме на телевизија. 70 луѓе од различни држави зборуваат за стереотипите за својата држава. Нас не нема како и обично, али веќе...

Откачени девојки Nº7  60 фотки

Откачени девојки Nº7 (60 фотки)

Паника.бе | пред 18 часа

Девојки кои знаат како да се забавуваат и прават откачени ствари :)

Смешни фотки Nº497  90 фотки

Смешни фотки Nº497 (90 фотки)

Паника.бе | пред 18 часа

Најсмешните и најинтересните хит фотки на интернет за денес:

Кога немаш платено за да го користиш ескалаторот

Кога немаш платено за да го користиш ескалаторот

Паника.бе | пред еден ден

Стаорец напаѓа луѓе кои го користат ескалаторот во еден трговски центар во Манила. Така им треба кога немаат платено ескалаторина.

Кога Влав тапацира мебел

Кога Влав тапацира мебел

Паника.бе | пред еден ден

Вишокот материјал никако не смее да се фрли.

Ова ли е таа бабина ролка

Ова ли е таа бабина ролка?

Паника.бе | пред еден ден

Кога ти е ладно и на баба ти ќе и речеш да ти сплете ролка.

Премиерот Зоран Заев гостин во Фчерашни Новости

Премиерот Зоран Заев гостин во Фчерашни Новости

Паника.бе | пред еден ден

После долго време, господинот Зоран Заев , сега премиер на Република Македонија, гостин во Фчерашни Новости . Освен тоа, во најновата епизода ќе може да погледнете како реагираа пиратите на најавата дека...

Што да направиш ако другарите нонстоп ја сликаат храната

Што да направиш ако другарите нонстоп ја сликаат храната

Паника.бе | пред еден ден

Има луѓе што претеруваат со сликање за на инстаграм. Кога и да искочиш, каде и да одиш, тие ја сликаат храната. Епа момаков нашол начин како да ги научи на памет или никогаш повеќе да не искочат со него. Како и да е во ќар е.

Како да победиш расправија со родител што не сака да го вакцинира детето

Како да победиш расправија со родител што не сака да го вакцинира детето

Паника.бе | пред еден ден

Во последно време постои една група на родители кои ни под разно не сакаат да си ги вакцинираат децата, бидејќи вакцините не биле добри, не спречувале болести, предизвикувале други и крајниот аргумент,...

Кај се Анима Мунди да реагираат за овој зајак

Кај се Анима Мунди да реагираат за овој зајак?

Паника.бе | пред еден ден

Милото животно си спие, гајле си нема. Арно ама газдава решил да го разбуди со хорна за на фудбалски натпревар. Ова ако не е малтретирање недолжно животинче, ондак не знаеме што е.

Ферги ја искасапи американската химна

Ферги ја искасапи американската химна

Паника.бе | пред еден ден

Не престануваат негативните коментари по повод чудната џез верзија на химната на Америка која ја изведе Ферги на вчерашниот Ол стар натпревар. Дали стварно ја искасапи Ферги химната или и вака е ок, проценете сами.

Како да ја избркаш ќерката од дома

Како да ја избркаш ќерката од дома

Паника.бе | пред еден ден

Па кога не и текнува сама, мора и вака.

Што е побрзо од ракета

Што е побрзо од ракета?

Паника.бе | пред еден ден

Е ова е побрзо од ракета.

Зошто не е сигурно да заклучиш точак за сообраќаен знак

Зошто не е сигурно да заклучиш точак за сообраќаен знак

Паника.бе | пред 4 дена

Полицијата од Њу Орлеанс објави видео во кое се гледа како момак краде точаци кои се врзани а сообраќаен знак. Момакот ни две ни три, зема канта за ѓубре, се качува и ги откачува сообраќајните знаци за...

Африканецот Чијоке Аквукваегбу ја брани Македонија

Африканецот Чијоке Аквукваегбу ја брани Македонија

Паника.бе | пред 4 дена

Грците сега има да пукнат.

Повеќе

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност