Поздрав од одмор

Поздрав од одмор

Паника.бе | пред 3 дена

Една фотка и од мене :)

Твит   Македонац у грчка

Твит - Македонац у грчка

Паника.бе | пред 3 дена

Колку ви се праските?... Извор: [email protected]

Убаво рекле кола и жена не се даваат

Убаво рекле кола и жена не се даваат

Паника.бе | пред 3 дена

Малку само ја изгребав,не се ни приметува... :)

Вака ли ќе ги пречекаме странците за Суперкупот

Вака ли ќе ги пречекаме странците за Суперкупот?

Паника.бе | пред 3 дена

Најдете ги грешките во натписов.

Убави и згодни девојки на фејсбук Nº3  27 фотки

Убави и згодни девојки на фејсбук Nº3 (27 фотки)

Паника.бе | пред 3 дена

Фотки од убави девојки на фејсбук од цел свет

А нив кој ќе ги казни

А нив кој ќе ги казни?

Паника.бе | пред 3 дена

Јес да е време на одмори и сите бараат понуди од туристички агенции, ама вака да се паркира обичен граѓанин, пајак одма ќе го земе.

Песна од Линкин Парк испеана со помош на 183 филмови

Песна од Линкин Парк испеана со помош на 183 филмови

Паника.бе | пред 3 дена

Една од најпознатите песни на Линкин Парк „In the end“ (на крајот) испеана со помош на реплики од 183 филмови. Колку само време му требало на момаков да ги најде сите реплики кои одговараат на текстот на песната?

Смешни фотки Nº413  106 фотки

Смешни фотки Nº413 (106 фотки)

Паника.бе | пред 3 дена

Најсмешните и најинтересните хит фотки на интернет за денес, кои ќе ви го разубават денот :)

Баба Стојна   Кои три работи не смеат да останат без надзор

Баба Стојна - Кои три работи не смеат да останат без надзор

Паника.бе | пред 3 дена

Баба Стојна објаснува :)

Венчалниот прстен денес

Венчалниот прстен денес

Паника.бе | пред 3 дена

Денес вака иде запросувањето :)

Како шмизла мие садови

Како шмизла мие садови

Паника.бе | пред 3 дена

Кога на шмизла ќе и кажеш да ги измие садовите :)

Јапонска култура на паркирање

Јапонска култура на паркирање

Паника.бе | пред 3 дена

Кај Јапонците нема влагање во туѓа лента, сечиј простор се почитува.

И после средношколците имале слаби оцени

И после средношколците имале слаби оцени

Паника.бе | пред 3 дена

Вакви грешки на МТВ се недозволиви.

Топло бе мајката

Топло бе мајката

Паника.бе | пред 3 дена

Кога ти е топло дома, само вака можеш да седиш пред компјутер.

Конечно лажица за сладолед по моја мерка

Конечно лажица за сладолед по моја мерка

Паника.бе | пред 3 дена

Добра вест за љубителите на сладолед :)

Пабло Ескобар   Јаболкото на разборот устваи не е јаболко

Пабло Ескобар - Јаболкото на разборот устваи не е јаболко

Паника.бе | пред 3 дена

Пабло објаснува :)

Ако мажот и жената си ги сменеа местата на еден ден

Ако мажот и жената си ги сменеа местата на еден ден

Паника.бе | пред 3 дена

Кога мажот ќе зачисти по дома :)

Тајната на добриот маркетинг

Тајната на добриот маркетинг

Паника.бе | пред 3 дена

Со ваква финта робата сама ќе ви се продава :)

Еден бакнеж и бурек се стори

Еден бакнеж и бурек се стори

Паника.бе | пред 3 дена

Постои француски бакнеж и мрсен бакнеж. Овој гарант е вториот.

Како те чека права домаќинка после работа

Како те чека права домаќинка после работа

Паника.бе | пред 3 дена

Е вака те чека права домаќинка после работа.

Кога ќе си ја дадеш куќата под хипотека

Кога ќе си ја дадеш куќата под хипотека

Паника.бе | пред 3 дена

- Брат ти да не си ја ддае куќата под хипотека? :)

На дечково ова му сметало кога идел на шопинг

На дечково ова му сметало кога идел на шопинг

Паника.бе | пред 4 дена

На секој нешто му смета кога иде на шопинг, а на дечково ова... :)

Кога надвор е ептен јако сонцето

Кога надвор е ептен јако сонцето

Паника.бе | пред 4 дена

A тебе кожата одма ти гори :)

Кога девојка ти ќе ти се налути

Кога девојка ти ќе ти се налути

Паника.бе | пред 4 дена

Е баш вака :)

Еволуцијата на сексот во врската

Еволуцијата на сексот во врската

Паника.бе | пред 4 дена

Пред и после 30 :)

Кога тетка ти ќе ти прати чоколадо од Германија

Кога тетка ти ќе ти прати чоколадо од Германија

Паника.бе | пред 4 дена

Секој сака да добие ваков поклон од тетка му :)

Твит   Најбоље се оние отидени на запад

Твит - Најбоље се оние отидени на запад

Паника.бе | пред 4 дена

12 часа секој ден работат, 8 души во станче 50м2 и ти тупи брааат овде... Извор: Курвин [email protected]

Си призна дека има швалерка

Си призна дека има швалерка

Паника.бе | пред 4 дена

Маж во брачно советувалиште... :)

Кај баба на сладолед

Кај баба на сладолед

Паника.бе | пред 4 дена

Кога баба ти спрема сладолед :)

Откачени фотки од Русија Nº3  40 фотки

Откачени фотки од Русија Nº3 (40 фотки)

Паника.бе | пред 4 дена

Најлудите и најоткачените фотки секогаш доаѓаат од планетата Русија :)

Повеќе

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност