Многу лесен начин за да ги исчистите маснотиите од шпоретот за само 2 минути

Многу лесен начин за да ги исчистите маснотиите од шпоретот за само 2 минути!

Турлитава | пред 11 часа

На Плетвар после тунелот кај клисурата има сообраќајна незгода има голем застој

На Плетвар после тунелот кај клисурата има сообраќајна незгода, има голем застој…

Турлитава | пред 12 часа

Две деца од Берово прават луд спуст со колички по улиците на градот

Две деца од Берово прават луд спуст со колички по улиците на градот

Турлитава | пред 13 часа

3 000 Македонски стечајци ќе добиваат по 123 5 евра месечно

3.000 Македонски стечајци ќе добиваат по 123.5 евра месечно

Турлитава | пред 14 часа

Во четврток е тежок и голем празник  Ова никако не правете го

Во четврток е тежок и голем празник – Ова никако не правете го

Турлитава | пред еден ден

OKTOBERFEST 2017 во Нови Сад Обезбедете си влезници на време

OKTOBERFEST 2017 во Нови Сад: Обезбедете си влезници на време!

Турлитава | пред еден ден

Панорамска изложба на инстаграм фотографии  #botovacha

Панорамска изложба на инстаграм фотографии – #botovacha

Турлитава | пред еден ден

Се сомневал дека жената го изневерува па поставил камера во станот Подобро да не ја погледнел снимката

Се сомневал дека жената го изневерува па поставил камера во станот: Подобро да не ја погледнел снимката

Турлитава | пред еден ден

Малку познат факт Кои мажи имаат повеќе секс

Малку познат факт: Кои мажи имаат повеќе секс

Турлитава | пред еден ден

 Македонскиот војник Стефановски повторно нокаутираше во прва рунда

“Македонскиот војник” Стефановски повторно нокаутираше во прва рунда!

Турлитава | пред еден ден

WhatsApp воведува опција која корисниците долго ја посакуваа

WhatsApp воведува опција која корисниците долго ја посакуваа

Турлитава | пред еден ден

Малку Познат Факт Алкохолот И Смртта

Малку Познат Факт: Алкохолот И Смртта

Турлитава | пред еден ден

Гасете факултетите Сите ја реметат за дипломската тема на која дипломираше со 10 ка

Гасете факултетите: Сите ја реметат за дипломската тема на која дипломираше со 10-ка

Турлитава | пред еден ден

Средба на Заев со американскиот претседател Трамп

Средба на Заев со американскиот претседател Трамп

Турлитава | пред еден ден

 Геопром вработува почетна плата 850 евра аплицирајте

„Геопром“ вработува, почетна плата 850 евра, аплицирајте

Турлитава | пред еден ден

Скандал во авио компанија Пилоти снимиле стјуардеси за време на секс

Скандал во авио компанија: Пилоти снимиле стјуардеси за време на секс!

Турлитава | пред еден ден

Има опасност да се прошири пожарот на Пелистер се бараат авиони за гасење

Има опасност да се прошири пожарот на Пелистер, се бараат авиони за гасење

Турлитава | пред еден ден

С Кореја Ракетата го урнала врвот на планината 2 205м  17 пати посилна од бомбата во Хирошима 1945г

С.Кореја: Ракетата го урнала врвот на планината (2.205м.), 17 пати посилна од бомбата во Хирошима (1945г.)

Турлитава | пред 4 дена

На автопатот Ниш Скопје загинаа градоначалник и претседател на совет од Србија

На автопатот Ниш-Скопје: загинаа градоначалник и претседател на совет од Србија

Турлитава | пред 4 дена

Овчар од струшко силувал холандска туристка

Овчар од струшко силувал холандска туристка

Турлитава | пред 4 дена

Момче генијалец од Скопје смисли апликација за аутистични деца

Момче генијалец од Скопје смисли апликација за аутистични деца

Турлитава | пред 4 дена

Секоја вечер со нетрпение чекавме да погледнеме нова епизода Вака денес изгледаат актерите од Кога лисјата паѓаат

Секоја вечер со нетрпение чекавме да погледнеме нова епизода: Вака денес изгледаат актерите од „Кога лисјата паѓаат“

Турлитава | пред 4 дена

СТАВИЛА СОДА БИКАРБОНА НА ДУШЕКОТ 30 МИНУТИ ПОДОЦНА СЕ СЛУЧУВА НЕШТО НЕВЕРОЈАТНО

СТАВИЛА СОДА БИКАРБОНА НА ДУШЕКОТ. 30 МИНУТИ ПОДОЦНА СЕ СЛУЧУВА НЕШТО НЕВЕРОЈАТНО!

Турлитава | пред 4 дена

Тој беше првиот бремен маж роди три деца а неговиот живот денес изгледа вака

Тој беше првиот бремен маж, роди три деца, а неговиот живот денес изгледа вака

Турлитава | пред 4 дена

Една од близначките ја смени бојата на кожата учителката не верува дека тие се сестри

Една од близначките ја смени бојата на кожата, учителката не верува дека тие се сестри!

Турлитава | пред 4 дена

10 ужасни методи со кои докторите ги третирале менталните болести

10 ужасни методи со кои докторите ги третирале менталните болести

Турлитава | пред 4 дена

Студиите покажуваат дека доколку сте родени во септември ќе имате успешен живот

Студиите покажуваат дека доколку сте родени во септември, ќе имате успешен живот

Турлитава | пред 4 дена

Голема полициска акција во Кичево против нарко мафијата

Голема полициска акција во Кичево против нарко мафијата

Турлитава | пред 5 дена

12 популарни најбизарни исповеди и признанија од цимерите

12 популарни најбизарни исповеди и признанија од цимерите

Турлитава | пред 5 дена

Шест мажи и две жени во трката за градоначалник на Скопје

Шест мажи и две жени во трката за градоначалник на Скопје

Турлитава | пред 5 дена

Повеќе

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност