Овој фудбалер го промаши невозможното  Погледнете како се избламира  видео фото

Овој фудбалер го промаши невозможното – Погледнете како се избламира! (видео+фото)

Турлитава | пред еден ден

Кажете им збогум на болките во грбот и зглобовите  Hondrocream ви нуди решение Помага во ублажувањето на непријатни грчеви во мускулите и намалување на воспалението

Кажете им збогум на болките во грбот и зглобовите – Hondrocream ви нуди решение: Помага во ублажувањето на непријатни грчеви во мускулите и намалување на воспалението

Турлитава | пред 6 дена

Со купување на еден од лебовите на парчиња на Жито Лукс донирате за медицинска опрема за децата со белодробни заболувања

Со купување на еден од лебовите на парчиња на Жито Лукс донирате за медицинска опрема за децата со белодробни заболувања

Турлитава | пред 7 дена

Уште оваа сезона и моќниот тим на ЖРК Вардар заминува во историјата видео фото

Уште оваа сезона и моќниот тим на ЖРК Вардар заминува во историјата (видео+фото)

Турлитава | пред една недела

Ова е следниот турнир на кој ќе игра Новак Ѓоковиќ  Ги изненади сите

Ова е следниот турнир на кој ќе игра Новак Ѓоковиќ – Ги изненади сите!

Турлитава | пред една недела

Утре започнуваат 23 те зимски олимписки игри во Јужна Кореја  Големи проблеми за домаќинот  видео фото

Утре започнуваат 23-те зимски олимписки игри во Јужна Кореја – Големи проблеми за домаќинот! (видео+фото)

Турлитава | пред една недела

Сонце и облаци уште денеска  Од утре и за викенд голема промена на времето

Сонце и облаци уште денеска – Од утре и за викенд голема промена на времето

Турлитава | пред една недела

Тотенхем се засили со бразилски репрезентативец  Доаѓа од ПСЖ  видео фото

Тотенхем се засили со бразилски репрезентативец – Доаѓа од ПСЖ! (видео+фото)

Турлитава | пред една недела

Познати скопски телевизии остануваат без лиценци за работа  Уште 15 дена имаат рок

Познати скопски телевизии остануваат без лиценци за работа – Уште 15 дена имаат рок!

Турлитава | пред една недела

Овде погледнете тимовите и возачите за новата Ф1 2018 сезона како и календарот на трките видео фото

Овде погледнете тимовите и возачите за новата Ф1 2018 сезона како и календарот на трките (видео+фото)

Турлитава | пред една недела

Ова се 10 те знаци дека не сме сами на Земјата  Вонземјаните се меѓу нас одамна  видео фото

Ова се 10-те знаци дека не сме сами на Земјата – Вонземјаните се меѓу нас одамна! (видео+фото)

Турлитава | пред една недела

Што значи DevOps за Вас како ИТ професионалец и за Вашата организација

Што значи DevOps за Вас како ИТ професионалец и за Вашата организација

Турлитава | пред 2 недели

Помош од УЈП  Како се пополнува годишна даночна пријава

Помош од УЈП – Како се пополнува годишна даночна пријава

Турлитава | пред 2 недели

Гранде Пандев  Капитенот на Македонија славеше победа против поранешниот тим видео фото

Гранде Пандев – Капитенот на Македонија славеше победа против поранешниот тим (видео+фото)

Турлитава | пред 2 недели

Чудна топка падна од небото  Луѓето во шок и паника интервенирала и армијата видео фото

Чудна топка падна од небото – Луѓето во шок и паника, интервенирала и армијата (видео+фото)

Турлитава | пред 2 недели

Големо враќање на музичката сцена на поп сензацијата Spice Girls видео фото

Големо враќање на музичката сцена на поп сензацијата Spice Girls (видео+фото)

Турлитава | пред 2 недели

По автопатот што ќе се вика Пријателство веќе нема да возат автобусите од Скопје до Солун

По автопатот што ќе се вика „Пријателство“ веќе нема да возат автобусите од Скопје до Солун

Турлитава | пред 2 недели

ФОС и ГСОЛ  ФЕНИ да се врати во производство со солидна финансиска поддршка од нашата група

ФОС и ГСОЛ: ФЕНИ да се врати во производство со солидна финансиска поддршка од нашата група

Турлитава | пред 2 недели

Ужас во Сити Мол  Млада девојка пронајдена мртва во тоалет

Ужас во Сити Мол – Млада девојка пронајдена мртва во тоалет!

Турлитава | пред 2 недели

Евровизија 2018  Кога настапува Македонија и во која полуфинална вечер видео фото

Евровизија 2018 – Кога настапува Македонија и во која полуфинална вечер (видео+фото)

Турлитава | пред 2 недели

Вонредна временска состојба  Од вечерва доаѓа големо невреме во Македонија

Вонредна временска состојба – Од вечерва доаѓа големо невреме во Македонија

Турлитава | пред 2 недели

40 дена невестински Драма моменти

40 дена невестински Драма моменти

Турлитава | пред 2 недели

Бесплатни обуки за напредни ИТ вештини за невработени лица

Бесплатни обуки за напредни ИТ вештини за невработени лица

Турлитава | пред 2 недели

Познат холивудски актер пронајден мртов  Се работи за убиство или самоубиство  видео фото

Познат холивудски актер пронајден мртов – Се работи за убиство или самоубиство? (видео+фото)

Турлитава | пред 2 недели

Го малтретирала со години  Еве како овој дечко конечно и се одмазди на девојката  видео фото

Го малтретирала со години – Еве како овој дечко конечно и се одмазди на девојката! (видео+фото)

Турлитава | пред 2 недели

Тешка повреда за Казинс  Познато е колку ќе паузира од НБА терените видео фото

Тешка повреда за Казинс – Познато е колку ќе паузира од НБА терените (видео+фото)

Турлитава | пред 2 недели

Познато е кога излегува новиот албум на Тоше Проески видео фото

Познато е кога излегува новиот албум на Тоше Проески (видео+фото)

Турлитава | пред 3 недели

Еве историска шанса за Македонија да игра на едно ЕП во фудбал  Група за мерак

Еве историска шанса за Македонија да игра на едно ЕП во фудбал – Група за мерак!

Турлитава | пред 3 недели

Бурческа ја покажа ќеркичката во јавност  Таа се вика

Бурческа ја покажа ќеркичката во јавност – Таа се вика…

Турлитава | пред 3 недели

Во оваа вода се се скаменува  Дознајте каде се наоѓа овој проколнат бунар видео фото

Во оваа вода се се скаменува – Дознајте каде се наоѓа овој проколнат бунар (видео+фото)

Турлитава | пред 3 недели

Повеќе

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност