ГРОМ на протест пред Јавното обвинителство

ГРОМ на протест пред Јавното обвинителство

Македонија 24 | пред 7 часа

Трајановски Со многу работа ќе продолжам да се борам за сите граѓани во сите 10 скопски општини

Трајановски: Со многу работа, ќе продолжам да се борам за сите граѓани во сите 10 скопски општини

Македонија 24 | пред 4 дена

Груевски до граѓаните Вие веќе го претворивте 15 ти октомври во победа

Груевски до граѓаните: Вие веќе го претворивте 15-ти октомври во победа

Македонија 24 | пред 4 дена

Груевски Се додека постоиме ќе работиме за подобра сегашност и иднина за подобро утре и напредок

Груевски: Се додека постоиме ќе работиме за подобра сегашност и иднина, за подобро утре и напредок

Македонија 24 | пред 5 дена

Чадиев Велешани знаат дека позади нас се делата дадете ни уште еден мандат во кој Велес ќе го направиме најубав град во Македонија

Чадиев: Велешани знаат дека позади нас се делата, дадете ни уште еден мандат во кој Велес ќе го направиме најубав град во Македонија

Македонија 24 | пред 5 дена

Трајановски Со Коневски направивме многу за напредок на Аеродром и Скопје со вашата поддршка така ќе продолжиме и после изборите

Трајановски: Со Коневски направивме многу за напредок на Аеродром и Скопје, со вашата поддршка така ќе продолжиме и после изборите

Македонија 24 | пред 5 дена

Груевски 15 октомври е почетокот на новата ера новиот напредок и доаѓањето на светлината во Македонија

Груевски: 15 октомври е почетокот на новата ера, новиот напредок и доаѓањето на светлината во Македонија

Македонија 24 | пред 5 дена

Ристески ВМРО ДПМНЕ инвестираше 1 6 милијарди денари за опремување на 80 лаборатории во сите високообразовни научни институции

Ристески: ВМРО-ДПМНЕ инвестираше 1,6 милијарди денари за опремување на 80 лаборатории во сите високообразовни научни институции

Македонија 24 | пред 5 дена

Богојевски СДСМ води погубна политика во образованието без стратегија

Богојевски: СДСМ води погубна политика во образованието без стратегија

Македонија 24 | пред 5 дена

Теловска Визијата на ВМРО ДПМНЕ е да имаме квалитетно образование

Теловска: Визијата на ВМРО-ДПМНЕ е да имаме квалитетно образование

Македонија 24 | пред 5 дена

Стојанова Дуева Новата ера ќе дојде и во образованието

Стојанова Дуева: Новата ера ќе дојде и во образованието

Македонија 24 | пред 5 дена

Коневски Во иднина продолжуваме со изградба на затворен базен современ фитнес центар тениски центар како и нов зелен парк во Аеродром

Коневски: Во иднина продолжуваме со изградба на затворен базен, современ фитнес центар, тениски центар, како и нов зелен парк во Аеродром

Македонија 24 | пред 5 дена

ВМРО ДПМНЕ со големи и капитални проекти вредни 110 милиони денари во Пржино и Црниче парите веќе се обезбедни

ВМРО-ДПМНЕ со големи и капитални проекти вредни 110 милиони денари во Пржино и Црниче, парите веќе се обезбедни

Македонија 24 | пред 5 дена

Груевски СДСМ само зборуваат ние делуваме и создаваме

Груевски: СДСМ само зборуваат, ние делуваме и создаваме

Македонија 24 | пред 6 дена

Соколов Најодговорно стојам пред вас и ветувам дека се што е започнато ќе биде завршено но и ќе почнеме многу нови работи

Соколов: Најодговорно стојам пред вас и ветувам дека се што е започнато ќе биде завршено, но и ќе почнеме многу нови работи

Македонија 24 | пред 6 дена

Атанасов Во Берово ќе изградиме нов градски пазар стадион со соблекувална а ќе воведеме и бесплатни обуки по информатички технологии и странски јазици

Атанасов: Во Берово ќе изградиме нов градски пазар, стадион со соблекувална, а ќе воведеме и бесплатни обуки по информатички технологии и странски јазици

Македонија 24 | пред 6 дена

Груевски Потребно е помрачувањето кое го донесе СДСМ да се победи ние ја носиме светлината која и треба на Македонија

Груевски: Потребно е помрачувањето кое го донесе СДСМ да се победи, ние ја носиме светлината која и треба на Македонија

Македонија 24 | пред 6 дена

Трајановски Направивме многу за Скопје и Шуто Оризари ќе победиме затоа што го направивме Скопје метропола со која сите се гордееме

Трајановски: Направивме многу за Скопје и Шуто Оризари, ќе победиме затоа што го направивме Скопје метропола со која сите се гордееме

Македонија 24 | пред 7 дена

Груевски Ви ја нудиме новата ера во која нема да има неасфалтирана и неосветлена улица каде имаме парк во секое маало и 150 илјади нови работни места

Груевски: Ви ја нудиме „новата ера“ во која нема да има неасфалтирана и неосветлена улица, каде имаме парк во секое маало и 150 илјади нови работни места

Македонија 24 | пред една недела

Трајановски Работам посветено да ги подобрам условите за живеење на граѓаните реализираните проекти се потврда за тоа

Трајановски: Работам посветено да ги подобрам условите за живеење на граѓаните, реализираните проекти се потврда за тоа

Македонија 24 | пред една недела

Арсовски Младите ќе одберат реални проекти

Арсовски: Младите ќе одберат реални проекти

Македонија 24 | пред една недела

Митевски Наследивме општина со милион евра долг кој веќе го нема бројот на инвестиции во Петровец порасна на 130 а имавме само 2 3

Митевски: Наследивме општина со милион евра долг, кој веќе го нема, бројот на инвестиции во Петровец порасна на 130, а имавме само 2-3

Македонија 24 | пред една недела

Стојановски Од 38 проценти во 2008 година невработеноста во Илинден успеавме да ја намалиме на 6 работата не краси нас од ВМРО ДПМНЕ

Стојановски: Од 38 проценти во 2008 година, невработеноста во Илинден успеавме да ја намалиме на 6, работата не краси нас од ВМРО-ДПМНЕ

Македонија 24 | пред една недела

Мицкоски Се што е ветено и напишано во нашите програми ќе биде реализирано до последниот проект за подобар живот на граѓаните

Мицкоски: Се што е ветено и напишано во нашите програми ќе биде реализирано до последниот проект за подобар живот на граѓаните

Македонија 24 | пред една недела

Трајковски Изминатите 10 години невработеноста во Гази Баба се намали за 50 проценти дадовме субвенции на земјоделците и ги поддржавме младите и пензионерите

Трајковски: Изминатите 10 години невработеноста во Гази Баба се намали за 50 проценти, дадовме субвенции на земјоделците и ги поддржавме младите и пензионерите

Македонија 24 | пред една недела

Груевски со два големи проекти важни за граѓаните Отпис на долгови за социјално загроени семејства и полесно стекнување на сопствен дом

Груевски со два големи проекти важни за граѓаните: Отпис на долгови за социјално загроени семејства и полесно стекнување на сопствен дом

Македонија 24 | пред една недела

Франгов Гевгелија ќе добие нов забавен парк базен спортска сала како и регионална комунална депонија

Франгов: Гевгелија ќе добие нов забавен парк, базен, спортска сала како и регионална комунална депонија

Македонија 24 | пред една недела

Груевски СДСМ ги преполови капиталните инвестиции индустријата оди надолу градежништвото тоне

Груевски: СДСМ ги преполови капиталните инвестиции, индустријата оди надолу, градежништвото тоне

Македонија 24 | пред една недела

Чурлиновски Наследивме вистински хаос во општината а сега направивме едно успешно и перспективно Валандово

Чурлиновски: Наследивме вистински хаос во општината, а сега направивме едно успешно и перспективно Валандово

Македонија 24 | пред една недела

Младеновска Лазаревска ВМРО ДПМНЕ донесе национална стратегија за стари лица и се грижеше за нивните потреби и интереси

Младеновска Лазаревска: ВМРО-ДПМНЕ донесе национална стратегија за стари лица и се грижеше за нивните потреби и интереси

Македонија 24 | пред една недела

Повеќе

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност