1 2 
ЗАТВОРЕНИЦИ БЕГААТ ОД ПОЛИЦИЈАТА Уште една неуспешна акција на партиската полиција на Спасовски  затвореник избегал на Алфите предводени од Примислав Димовски

ЗАТВОРЕНИЦИ БЕГААТ ОД ПОЛИЦИЈАТА: Уште една неуспешна акција на партиската полиција на Спасовски – затвореник избегал на „Алфите“ предводени од Примислав Димовски!

Infomax | пред 16 часа

Во акцијата имало вклучено инспектори за дрога и оружје, како и полициски специјалци. Затвореник бегалец од затворот Идризово, денеска успеал да избега во полициска акција организирана за негово апсење,...

Неуспешна полициска акција за апсење затвореник бегалец

Неуспешна полициска акција за апсење затвореник- бегалец

Нетпрес | пред 20 часа

Затвореник бегалец од затворот Идризово, денеска успеал да избега во полициска акција организирана за негово апсење, дознава „Нетпрес“. Во акцијата имало вклучено инспектори за дрога и оружје, како и полициски...

Елена вљубена во Грк

Елена вљубена во Грк

Reporter.mk | пред 24 часа

Младата поп-пејачка Елена Миленковска има ново момче. Вљубена е во Грк, кого го запознала на одмор во Грција, од каде се врати неодамна. Таа за новото момче објави и на својот инстаграм-профил каде на...

Антисемитизмот на Неделковски и мешањето на власта во религијата во извештајот на САД

Антисемитизмот на Неделковски и мешањето на власта во религијата во извештајот на САД

Локално | пред еден ден

Религиските групи во Македонија тврдат дека владата ја фаворизира Македонската православна црква – Охридска архиепископија, стои во годишниот извештај верските слободи во Македонија за 2016 година. Во...

Мешањето на власта во религијата и антисемитизмот на Миленко Неделковски се најдоа во извештајот на САД

Мешањето на власта во религијата и антисемитизмот на Миленко Неделковски се најдоа во извештајот на САД

Калимеро | пред еден ден

Антисемитизмот на Миленко Неделковски заврши во извештајот на САД за религиска слобода

Антисемитизмот на Миленко Неделковски заврши во извештајот на САД за религиска слобода

Позитив | пред еден ден

Религиските групи во Македонија тврдат дека владата ја фаворизира Македонската православна црква – Охридска архиепископија, стои во годишниот извештај верските слободи во Македонија за 2016 година. Во...

АРХИВА Бизнис медиумско полициски шеми Кои се тајкуните што владеат со градежништвото медиумите и со безбедноста

АРХИВА Бизнис медиумско-полициски шеми: Кои се тајкуните што владеат со градежништвото, медиумите и со безбедноста?

Фокус | пред 3 дена

Текстот е објавен на 14 февруари, 2014 година во неделникот „Фокус“ во бројот 958 Пишувала Мери ЈОРДАНОВСКА Само преку една адреса и две компании лесно може да почне да се открива мозаикот за тоа колку,...

ЗАЕВ МУ ДАЛ ДОЗВОЛА НА ДИНКО ДА ПОСТАВИ ПЛОЧА НА КАЈМАКЧАЛАН Наместо грижа за застреланите деца Заев дели дозволи за фалсификување на историјата

ЗАЕВ МУ ДАЛ ДОЗВОЛА НА ДИНКО ДА ПОСТАВИ ПЛОЧА НА КАЈМАКЧАЛАН: Наместо грижа за застреланите деца, Заев дели дозволи за фалсификување на историјата!

Infomax | пред 3 дена

Зоран Заев не најде време да ги прими родителите и роднинте на децата кои беа застрелани од неговата полиција, но затоа најде време да се фотографира со Динко Велев, бугарскиот „ловец на мигранти“ и да...

Лотито Одбив 70 милиони за Миленкович Савич

Лотито: Одбив 70 милиони за Миленкович Савич

Се за спорт | пред 3 дена

Навикнати на разочарување, навивачите на Лацио ретко кога на глас ги изговараат своите амбиции, но тоа не е проблем кај претседателот на клубот Клаудио Лотито. “Дали е можно Лацио да го освои скудетото?...

Познат ли е новиот специјален советник во кабинетот на Заев

Познат ли е новиот специјален советник во кабинетот на Заев?!

Нетпрес | пред 3 дена

Дали е познат новиот советник во кабинетот на македонскиот премиер, откако бугарскиот порталот 24 Часа објави дека Зоран Заев се сретнал со Динко Валев, познат како „Ловецот на мигранти“ кој фотографијата...

Динко Велев фотографиран со македонскиот премиер

Динко Велев фотографиран со македонскиот премиер

ТВ Нова | пред 4 дена

Динко Велев, прочуен како „Ловецот на мигранти“ од Бугарија објави фотографија на Фејсбук со македонскиот премиер Зоран Заев, пренесе 24часа.бг. Бугаринот отпатувал за Македонија, за да се сретне со Миленко...

Заев се сретна со Динко бугарскиот ловец на мигранти

Заев се сретна со Динко, бугарскиот ловец на мигранти

Република | пред 4 дена

Зоран Заев се сретнал со Динко Валев, познат како „Ловецот на мигранти“ кој фотографијата од средбата со Заев ја објавил на својот фесјбук профил – објави бугарскиот порталот 24 Часа. „Познатиот Бугарин...

Заев се сретна со Динко бугарскиот ловец на мигранти

Заев се сретна со Динко, бугарскиот ловец на мигранти

Курир | пред 4 дена

Активностите на македонскиот премиер Зоран Заев се се’ поатрактивни за бугарските медиуми. Порталот 24 Часа објавува дека Зоран Заев се сретнал со Динко Валев, познат како „Ловецот на мигранти“ кој фотографијата...

ДИНКО ВЕЛЕВ МУ БИЛ ДРУГАР НА ЗАЕВ Човекот кој навредуваше Македонски цариници сакаше да постави нелегална спомен плоча и да се пресмета со Миленко Неделковски бил другар со Заев

ДИНКО ВЕЛЕВ МУ БИЛ ДРУГАР НА ЗАЕВ: Човекот кој навредуваше Македонски цариници, сакаше да постави нелегална спомен плоча и да се пресмета со Миленко Неделковски бил другар со Заев!

Infomax | пред 4 дена

Бугарскиот ултра-националист, „ловецот на мигранти“, и човекот кој ги навредуваше Македонските цариници при обид да влезе во Македонија со цел на Кајмакчалан нелегално да постави спомен плоча, на ФБ се...

Велат дека се упропастила со пластичните операции но Јами доминираше во костим за капење

Велат дека се упропастила со пластичните операции, но Јами доминираше во костим за капење

Reporter.mk | пред 5 дена

Јами со секси фотката од Египет, предизвика многу коментари.За Јасна Миленковиќ Јами, (47), со години се зборува дека претерала со пласичните операции и дека се „унаказила“ на тој начин. Но, кога пејачката...

1 2 

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност