1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 
Повиците за линч продолжуваат Крвта на лицето на Заев е бесценета слика за Миленко

Повиците за линч продолжуваат: Крвта на лицето на Заев е бесценета слика за Миленко

пред 22 часа - Позитив

Миленко Неделковски познат по говорот на омраза и јавните повици за линч повторно се огласи со скандалозна и во демократски држави, казнива, објава. Тој на својот Фејсбук профил ја постираше фотографијата...

КОЛУМНА НА МИЛЕНКО НЕДЕЛКОВСКИ ПАЈА ПАТАК ДОБИО ЗАДАТАК

КОЛУМНА НА МИЛЕНКО НЕДЕЛКОВСКИ: ПАЈА ПАТАК ДОБИО ЗАДАТАК

пред еден ден - Infomax

Чудно е малку, нели, што “Шарените славобалисти“ секој ден изјавуваат дека само ште не е дојден часот да се избере нов претседател на Собранието! Дека ете, владата само што не е формирана, па реформски...

ЗАЕВ И БИ ДА МУ СЕ НАВЕДНЕ НА ХОЈТ ЈИ Сакал во понеделник Хојт Ји да биде пречекан од нов претседател на Собранието

ЗАЕВ И БИ ДА МУ СЕ НАВЕДНЕ НА ХОЈТ ЈИ: Сакал во понеделник Хојт Ји да биде пречекан од нов претседател на Собранието!

пред 2 дена - Infomax

Зоран Заев и би да му се наведне на Хојт Ји, презентирајќи ја отвореноста да биде нечиј слуга и послушник однадвор, на штета секако на народот кој бил доведен во заблуда, па од различни причини го гласал....

МИЛЕНКО НЕДЕЛКОВСКИ ПРЕДУПРЕДУВА Заев се спрема да не воведе во граѓанска војна со насилно преземање на Собранието

МИЛЕНКО НЕДЕЛКОВСКИ ПРЕДУПРЕДУВА: Заев се спрема да не воведе во граѓанска војна со насилно преземање на Собранието!

пред 2 дена - Infomax

И покрај тоа што не сум во Македонија, не сум во недостаток на релевантни информации од изворите на случувањата – пишува новинарот Неделковски за Дудинка.мк Па така, сакам да предупредем дека “Шарените...

26 04 2017 16 40  Двајца кошаркари од АВ Охрид повикани за селективен репрезентативен тренинг до 20 години

26.04.2017 16:40 - Двајца кошаркари од АВ Охрид повикани за селективен репрезентативен тренинг до 20 години

пред 3 дена - Охрид News

Двоецот од кошаркарскиот клуб АВ Охрид, Стеван Глигоријевиќ и Драган Узоноски се најде на списокот кошаркари од тренерското трио Мирко Петрески, Дарко Радуловиќ и Драган Миленковиќ за селективниот камп за...

Забранетите книги со библиска тематика

Забранетите книги со библиска тематика

пред 3 дена - Факултети

Јадранка Миленковиќ

Борби со кучиња во Охрид Арнаудов Немоќни сме полицијата е вмешана  Се спроведуваат ли законите

Борби со кучиња во Охрид: Арнаудов: Немоќни сме, полицијата е вмешана – Се спроведуваат ли законите?

пред 3 дена - Макфакс

Пред една недела се протестираше против труењето на животни и забрана за продажба на отровните супстанци. По една недела, животните остануваат меѓу првите топ три теми во медиумите. Овој пат, тие се жртва...

Шифри

Шифри

пред 3 дена - Reporter.mk

Еве ги, почитувани пријатели, воените пасфорди на вмровските идиоти: Оли е Јасен, Бетмен е Бука, Кара Ками Шева е Блитва, Саво е Кретентарион, Маја и Боркица се Сексвои, Груевски е Кралчиче, Хипо и Миленко...

Мандолинскиот оркестар на МКЦ 35 години создава музичка магија

Мандолинскиот оркестар на МКЦ 35 години создава музичка магија

пред 4 дена - Вечер

"Турнеи, посета на неверојатни места, професионално организирани натпревари, освоени награди и аплаузи, а поважно од се - дружба за секогаш... Многу спомени, а малку фотографии...", вели оркестрантката...

Одржано 45 државно првенство во традиционално карате

Одржано 45. државно првенство во традиционално карате

пред 4 дена - Гол

Овој викенд во „Будо-карате центарот Недеви“ се одржа 45. шампионат на Македонија и традиционалниот карате турнир „13 Ноември“ во традиционално карате во дисциплините фукуго, кумите и кого-кумите за сениори,...

Заврши тринаесетто издание на Детскиот литературен фестивал Ракатки

Заврши тринаесетто издание на Детскиот литературен фестивал „Ракатки“

пред 5 дена - Кукурику

На 22 и 23 април во Радовиш се одржа тринаесетто издание на Државниот детски литературен фестивал „Ракатки“. Младите литерати Никола Трендафилов, Мила Маркоска, Ангела Кранго , Емине Мемети, Благица Илиева,...

СКАНДАЛОЗНО Миленко ја утепа Јана Бурче

СКАНДАЛОЗНО: Миленко „ја утепа“ Јана Бурче!

пред 5 дена - Story

Македонскиот новинар и водител Миленко Неделковски деновиве на својот ФБ профил активно се занимава со македонската евровизиска претставничка Јана Бурческа. Имено, според Неделковски изборот на МРТВ е...

Како претседателот Иванов и предложил брак на неговата сопруга

Како претседателот Иванов и предложил брак на неговата сопруга?

пред 5 дена - Макфакс

Претседателот Ѓорге Иванов, никогаш до сега нема говорено за неговиот приватен живот со сопругата Маја Иванова, ниту пак за неговиот син Иван, за разлика од неговите колеги од светот кои се појавуваат...

Земјоделците во Македонија треба да се прогласат за загрозен вид и на тој начин и да се третираат

Земјоделците во Македонија треба да се прогласат за загрозен вид и на тој начин и да се третираат

пред 6 дена - Бриф

Мислам дека земјоделците во Македонија треба да се прогласат за загрозен вид и на тој начин и да се третираат. Јас лично сум за најголеми можни бенефиции за земјоделците, најголема можна заштита, најголема...

Миленко удри по Прилепска пивара и Пелистерка

Миленко удри по „Прилепска пивара“ и „Пелистерка“!

пред 6 дена - Exclusive

„Која, или кои се, таргет групата (групите) на овие што ги направиле оние глупи ПОРНО рекламни спотови и календари на домашните индустрии за пиво и за минерална вода?“ - вака Миленко Неделковски го започна...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 
КЛИКНИ
kariera.mk