1 2 
Скот Дисик ја потврди бременоста на Клои Кардашијан

Скот Дисик ја потврди бременоста на Клои Кардашијан?

За забава | пред 10 часа

Семејството Кардашијан Џенер следната година ќе стане побогата за три члена. Но и покрај бројните гласини, засега е само официјално потврдено дека Ким Кардашијан ќе добие бебе, додека бременоста на Клои...

Стручњаците предупредуваат  Немојте да ја јадете плацентата

Стручњаците предупредуваат: Немојте да ја јадете плацентата!

+Инфо | пред 16 часа

Медицинските стручњаци ги повикаа модерните мајки два пати да размислат ако веќе наумиле после породувањето да ја изедат постелката од своето бебе. Тоа е еден од не толку раширените, но сепак постојни...

Ким Кардашијан снимаше Божиќна епизода на 35 степени

Ким Кардашијан снимаше Божиќна епизода на 35 степени!

Хит Портал | пред 16 часа

Кланот Кардашијан-Џенер и покрај тоа што го проширува своето семејство за уште три члена, сепак не планира да направи пауза од снимањата.Семејството работи напорно па веќе започнаа со снимање на Божиќните...

Ким Кардашијан полу облечена парадира низ Сан Франциско со сестрите

Ким Кардашијан полу-облечена парадира низ Сан Франциско со сестрите

Црно бело | пред еден ден

Ким Кардашијан викендов прошета низ Сан Франциско со сестрите во еден од нејзините најхрабри стајлинзи досега. Таа носеше високи црни чорапи комбинирани со проѕирни сандали на висока штикла, а на неа имаше...

Џенифер Лопез спектакуларна во 6 аутфити на

Џенифер Лопез спектакуларна во 6 аутфити на ...

Фемина | пред 2 дена

Џенифер Лопез се здружи со поранешниот сопруг, Марк Антони, и сегашниот партнер, Алекс Родригез, за да организира хуманитарен настан за помош на Порторико. Музичката ѕвезда беше водителка на настанот „One...

 ФОТОГРАФИИ 18   Ким Кардашиан објави дека сака секс играчки

(ФОТОГРАФИИ 18+) Ким Кардашиан објави дека сака секс играчки!?

Локално | пред 3 дена

Во јуни Ким Кардашијан ја пушти сопствена палета на козметички производи, а на 12 октомври таа на интернет на својот профил на Инстаграм објави фотографии со свои четки. Фотографиите предизвикаа бура,...

Поранешниот на Јелена Розга има нова девојка  Ја споредуваат со Ким Кардашијан

Поранешниот на Јелена Розга има нова девојка: Ја споредуваат со Ким Кардашијан!

За Се | пред 4 дена

Јелена Розга и Стјепан Хаусер неодамна ставија крај на долгогодишната врска. Набрзо потоа се појавиле шпекулации дека пејачката нашла ново момче. Стјепан за тоа време престојувал во Америка. Според пишувањата...

Кортни Кардашијан е бремена

Кортни Кардашијан е бремена

Reporter.mk | пред 4 дена

Американските медиуми пишуваат дека и Кортни Кардашијан е бремена. Таа е четвртата сестра во семејството која чека бебе, откако Ким најави дека чека бебе од сурогат мајка, па јавноста дозна за бременоста...

Поранешниот на Јелена Розга има нова девојка  Ја споредуваат со Ким Кардашијан

Поранешниот на Јелена Розга има нова девојка: Ја споредуваат со Ким Кардашијан!

Сител | пред 5 дена

Јелена Розга и Стјепан Хаусер неодамна ставија крај на долгогодишната врска. Набрзо потоа се појавиле шпекулации дека пејачката нашла ново момче. Стјепан за тоа време престојувал во Америка. Според пишувањата...

Стјепан Хаусер има нова девојка

Стјепан Хаусер има нова девојка?

За забава | пред 5 дена

Од неодамна фановите останаа шокирани од веста дека Јелена Розга и Стјепан Хаусер ја раскинаа веридбата, а само неколку недели после тоа откриено е дека пејачката е во врска со помлад фудбалер. А како...

Поранешниот на Јелена Розга има нова девојка  Ја споредуваат со Ким Кардашијан

Поранешниот на Јелена Розга има нова девојка: Ја споредуваат со Ким Кардашијан

Пулс 24 | пред 5 дена

Јелена Розга и Стјепан Хаусер неодамна ставија крај на долгогодишната врска. Набрзо потоа се појавиле шпекулации дека пејачката нашла ново момче. Стјепан за тоа време престојувал во Америка. Според пишувањата...

И таа е трудна  Семејството Кардашијан со уште еден член

И таа е трудна? Семејството Кардашијан со уште еден член

Локално | пред 5 дена

Судејќи според пишувањето на светските медиуми, реалити ѕвездата Кортни Кардашијан чека четврто дете, две години откако го роди најмладиот син. „Кортни е трудна. Татко на детето е нејзиното момче Џунс...

Поранешниот на Јелена Розга има нова девојка која многумина ја споредуваат со Ким Кардашијан  видео фото

Поранешниот на Јелена Розга има нова девојка која многумина ја споредуваат со Ким Кардашијан (видео/фото)

Прес 24 | пред 5 дена

Јелена Розга и Стјепан Хаусер неодамна ставија крај на долгогодишната врска. Набрзо потоа се појавиле шпекулации дека пејачката нашла ново момче. Стјепан за тоа време престојувал во Америка. Според пишувањата...

Поранешниот на Јелена Розга има нова девојка  Ја споредуваат со Ким Кардашијан

Поранешниот на Јелена Розга има нова девојка: Ја споредуваат со Ким Кардашијан!

Курир | пред 5 дена

Набрзо потоа се појавиле шпекулации дека пејачката нашла ново момче. Стјепан за тоа време престојувал во Америка. Според пишувањата на медиумите тој се зближил со пијанистката Лола Астанова со која и свирел...

Поранешниот на Јелена Розга има нова девојка  Ја споредуваат со Ким Кардашијан

Поранешниот на Јелена Розга има нова девојка: Ја споредуваат со Ким Кардашијан!

Вистина | пред 5 дена

Јелена Розга и Стјепан Хаусер неодамна ставија крај на долгогодишната врска. Набрзо после тоа се појавиле шпекулации дека пејачката нашла ново момче. Стјепан за тоа време престојувал во Америка. Според...

1 2 

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност