1 2 3 
Машина за пари  Ким Кардашијан заработи 14 милиони за само 3 часа

Машина за пари: Ким Кардашијан заработи 14 милиони за само 3 часа!

Таратур | пред еден ден

Сигурно овој момент го чекаа многу девојки ширум светот. Ким Кардашијан вчера лансираше својата козметичка линија, која верувале или не, беше распродадена во рекорден рок. Козметичката линија која ја лансираше...

Како Ким Кардашијан заработи 14 милиони долари

Како Ким Кардашијан заработи 14 милиони долари?

Слободна Македонија | пред еден ден

Ким Кардашијан ја лансираше козметичката линија „KKW Beauty“, а во рекорден рок се распродадени сите 300 000 производи за контурирање. Овој момент го чекаа девојките ширум светот, со оглед на тоа дека...

Kим Кардашиан плати 379 500 за златниот часовник  Картие  на Џеки Кенеди

Kим Кардашиан плати 379.500 за златниот часовник “Картие” на Џеки Кенеди!

Локално | пред 2 дена

Ким Кардашијан беше учесничка во неодамнешната аукција на “Кристис” на која плати 379.500 долари за златниот часовник “Картие”, носен некогаш од првата дама на САД Џеки Кенеди, соопшти Контактмјузик. Сајтот...

Нашата Ким Кардашијан  Македонската пејачка го сруши Инстаграм со нејзиното деколте

Нашата Ким Кардашијан: Македонската пејачка го сруши Инстаграм со нејзиното деколте!

Вистина | пред 3 дена

Поп пејачката Елена Петреска го сруши Инстаграм со нејзините две најнови фотографии. Елена присуствувше на свадбена веселба и сподели дел од атмосферата. Облечена во бело Елена во прв план го истакна бујното...

Секс четири пати неделно  и милиони за секое породување

Секс четири пати неделно, и милиони за секое породување

Убавина и здравје | пред 3 дена

Секс четири пати неделно, и милиони за секое породување се само дел од ставките во најлудите предбрачни договори. Со потпишување на предбрачните договори многу светски ѕвезди сакаат да си го обезбедат...

Еве како ќерката на Цеца реагираше кога ја прашаа дали уловила милионер

Еве како ќерката на Цеца реагираше кога ја прашаа дали уловила милионер!

За Се | пред 3 дена

Анастасија веќе неколку месеци ужива во врска со Џорџе Кулјиќ од Нови Сад, но деталите за врската засега сеуште не сака да ги открие. И додека многу момчиња имаат желба да макар ја запознаат Анастасија...

Како Ким Кардашијан заработи 14 милиони долари

Како Ким Кардашијан заработи 14 милиони долари?

Република | пред 3 дена

Ким Кардашијан ја лансираше козметичката линија „KKW Beauty“, а во рекорден рок се распродадени сите 300 000 производи за контурирање. Овој момент го чекаа девојките ширум светот, со оглед на тоа дека...

Еве како ќерката на Цеца реагираше кога ја прашаа дали уловила милионер

Еве како ќерката на Цеца реагираше кога ја прашаа дали уловила милионер!

Reporter.mk | пред 3 дена

Но, на самиот почеток, разговарот кој новинарите го имаа со Анастасија, ја прашаа дали и понатаму има трема пред камерите, како што тоа беше случај претходно. „Па се навикнав. На почетокот кога почнав...

Вака Ким Кардашијан за 3 минути заработи 14 милиони долари

Вака Ким Кардашијан за 3 минути заработи 14 милиони долари

За Се | пред 3 дена

Ким Кардашијан ја лансираше козметичката линија „KKW Beauty“, а во рекорден рок се распродадени сите 300 000 производи за контурирање. Овој момент го чекаа девојките ширум светот, со оглед на тоа дека...

ЗА САМО ТРИ МИНУТИ  Како Ким Кардашијан заработи 14 милиони долари

ЗА САМО ТРИ МИНУТИ: Како Ким Кардашијан заработи 14 милиони долари?

Фактор | пред 4 дена

Ким Кардашијан ја лансираше козметичката линија „KKW Beauty“, а во рекорден рок се распродадени сите 300 000 производи за контурирање. Овој момент го чекаа девојките ширум светот, со оглед на тоа дека...

Ким Кардашијан  Вака се заработуваат 14 милиони за 3 минути

Ким Кардашијан: Вака се заработуваат 14 милиони за 3 минути

Убавина и здравје | пред 4 дена

Ким Кардашијан ја лансира својата козметичка линија „KKW Beauty” и во рекорден рок ги расподала сите 300.000 производи. Овој момент го чекале многу девојки низ светот. Козметичката линија на Ким Кардашијан...

Едвај ја носеше во раце  Ким Кардашијан и Норт Вест на шопинг

Едвај ја носеше во раце: Ким Кардашијан и Норт Вест на шопинг

Хит Портал | пред 4 дена

Ким Кардашијан е супер мама, но Норт веќе е преголема за во раце.Старлетата беше во шопинг со својата ќерка која едвај ја носеше во раце, додека се обидуваше да балансира на високите потпетици. 36-годишната...

Ким Кардашијан за неколку минути заработи 14 милиони долари

Ким Кардашијан за неколку минути заработи 14 милиони долари

Пулс 24 | пред 4 дена

Ким Кардашијан лансирала козметичка линија „KKW Beauty“ и во рекорден рок ги распродаде сите 300.000 козметички производи. Овој момент го чекале сигурно сите девојки ширум светот, бидејќи Ким Кардашијан...

Ким Кардашијан за 3 минути заработи 14 милиони долари  еве како

Ким Кардашијан за 3 минути заработи 14 милиони долари, еве како

Exclusive | пред 4 дена

Ким Кардашијан лансираше нова козметичка линија KKW Beauty" и веднаш ги распродаде сите 300 000 производи. Во продажба беа пуштени 300 000 производи по 48 долари, а линијата е распродадена за помалку три...

Ким Кардашијан за неколку минути заработи 14 милиони долари  ФОТО ВИДЕО

Ким Кардашијан за неколку минути заработи 14 милиони долари (ФОТО+ВИДЕО)

Курир | пред 4 дена

Овој момент го чекале сигурно сите девојки ширум светот, бидејќи Ким Кардашијан вчера лансираше своја козметичка линија, и верувале или не, ја распродаде во рекорден. Козметичката линија на Ким Кардашијан...

1 2 3 

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност