Додај до 5 клучни зборови за кои сакаш да читаш вести. На пример, Астрономија, Анџелина Џоли, Барселона, BMW... Внеси го името на твојата фирма, твојот град, твоите омилени работи и дознај кога ќе се објави вест за нив.


 

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност