Меѓународен натпревар на млади пијанисти во Гевгелија

на 6.2012 - МТВ 1

Од денеска до 14-ти јуни, хотелот Аполонија е домаќин на вториот меѓународен натпревар на млади пијанисти што го организира професорот Глигор Гелебешев под покровителство на Општина Гевгелија и винаријата...

Меѓународен натпревар на млади пијанисти во Гевгелија

на 6.2012 - Денешен

Хотелот Аполонија е домаќин на вториот мегународен натпревар на млади пијанисти што го организира професорот Глигор Гелебешев под покровителство на Општина Гевгелија и винаријата Јостела, кој започнува...

Во Гевгелија меѓународен натпревар на млади пијанисти

на 6.2012 - Курир

Од денеска до 14-ти јуни, хотелот Аполонија е домаќин на вториот мегународен натпревар на млади пијанисти што го организира професорот Глигор Гелебешев под покровителство на Општина Гевгелија и винаријата...

Се бира најдобар млад пијанист од Македонија, Србија и Бугарија

на 6.2012 - +Инфо

Гевгелија е домаќин на вториот Меѓународен натпревар на млади пијанисти што почнува денес, а го организира професорот Глигор Гелебешев, под покровителство на Општина Гевгелија и винаријата „Јостела“. Во...

GRID.MK не произведува сопствена содржина, туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функционалности ги прават компјутерски алгоритми кои ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се појави на грешки.

Контакт · Маркетинг · Facebook · Twitter · Android GRIDer · iPhone GRIDer

Copyright © 2010 - 2015 GRID System · За проектот · Мапа на сајтот · RSS канали · Приватност · Хостирано во Неотел
КЛИКНИ