Весна Бејби Петрушевска со стенд ап комедија во `Џубокс`

на 10.2012 - Макфакс

Единствената жена меѓу македонските стенд ап комичари подготви кабаре со сочни муабети, музички парчиња, возбудлива женска перспектива и хумор без лицемерие и цензура. Секогаш актуелниот и провокативен...

Весна Бејби продолжува со стенд-ап настапите во Џубокс

на 10.2012 - Cooltura

Денеска ( среда, 24 октомври, 2012 ) во 22:00 неповторливата Весна Петрушевска ќе ја отвори новата stand up comedy сезона во ноќниот клуб Џубокс. Единствената жена меѓу македонските стенд ап комичари подготви...

Стенд ап комедија со Весна Петрушевска во Џубокс

на 10.2012 - Комуникација

Стендап-кабаре на Весна

на 10.2012 - Дневник

Познатата актерка и водителка Весна Петрушевска утре во 22 часот ќе настапи во ноќниот клуб „Џубокс“. Настанот се најавува како стандап-кабаре со сочни муабети, музички парчиња, женска перспектива и хумор...

GRID.MK не произведува сопствена содржина, туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функционалности ги прават компјутерски алгоритми кои ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се појави на грешки.

Контакт · Маркетинг · Facebook · Twitter · Android GRIDer · iPhone GRIDer

Copyright © 2010 - 2015 GRID System · За проектот · Мапа на сајтот · RSS канали · Приватност · Хостирано во Неотел
КЛИКНИ