Турција  Неколку пратеници се степаа во парламентoт

Турција: Неколку пратеници се степаа во парламентoт

Р.С. Европа | пред 4 дена

Во парламентот на Турција денеска се случи тепачка меѓу пратеници од власта и опозицијата, веднаш по изгласувањето на измените во Изборниот закон, за кои опозиционерите тврдат дека ќе доведат до изборни...

Тепачка во турскиот парламент по усвојување измени на изборникот закон

Тепачка во турскиот парламент по усвојување измени на изборникот закон...

Нова Македонија | пред 4 дена

Тепачка во турскиот парламент по усвојување измени на изборникот закон Тепачка во турскиот парламент се случи денеска меѓу пратеници од власта и опозицијата, веднаш по изгласувањето на измените во Изборниот...

Тепачка во турскиот парламент

Тепачка во турскиот парламент

Курир | пред 4 дена

Тепачка во турскиот парламент се случи денеска  меѓу пратеници од власта и опозицијата, веднаш по изгласувањето на измените во Изборниот закон, за кои опозиционерите тврдат дека ќе доведат до изборни измами....

ТЕПАЧКА ВО ТУРСКИОТ ПАРЛАМЕНТ  За што се степаа пратениците

ТЕПАЧКА ВО ТУРСКИОТ ПАРЛАМЕНТ: За што се степаа пратениците?

Фактор | пред 4 дена

Турскиот парламент денеска изгласа измени на изборниот закон, поддржувајќи ги предлозите за кои опозицијата тврди дека можат да отворат пат за изборни измами и да ја загрозат регуларноста на изборите кои...

Тепачка во турскиот парламент поради контроверзен изборен закон

Тепачка во турскиот парламент поради контроверзен изборен закон

МКД | пред 4 дена

Турскиот парламент усвои денес измени на изборниот закон, поддржувајќи ги предлозите за кои опозицијата тврди дека можат да отворат пат за изборни измами и да ја загрозат регуларноста на изборите кои се...

Тепачка во турскиот парламент поради контроверзен изборен закон

Тепачка во турскиот парламент поради контроверзен изборен закон

Вечер Прес | пред 4 дена

Турскиот парламент усвои денес измени на изборниот закон, поддржувајќи ги предлозите за кои опозицијата тврди дека можат да отворат пат за изборни измами и да ја загрозат регуларноста на изборите кои се...

Тепачка во турскиот парламент по усвојување измени на изборникот закон

Тепачка во турскиот парламент по усвојување измени на изборникот закон

Независен | пред 4 дена

Тепачка во турскиот парламент се случи денеска меѓу пратеници од власта и опозицијата, веднаш по изгласувањето на измените во Изборниот закон, за кои опозиционерите тврдат дека ќе доведат до изборни измами....

Тепачка во турскиот парламент по усвојување измени на изборникот закон

Тепачка во турскиот парламент по усвојување измени на изборникот закон

+Инфо | пред 4 дена

Тепачка во турскиот парламент се случи денеска меѓу пратеници од власта и опозицијата, веднаш по изгласувањето на измените во Изборниот закон, за кои опозиционерите тврдат дека ќе доведат до изборни измами....

Тепачка во турскиот парламент по усвојување измени на изборникот закон

Тепачка во турскиот парламент по усвојување измени на изборникот закон

Алфа | пред 4 дена

Тепачка во турскиот парламент се случи денеска меѓу пратеници од власта и опозицијата, веднаш по изгласувањето на измените во Изборниот закон, за кои опозиционерите тврдат дека ќе доведат до изборни измами....

Тепачка во турскиот парламент по усвојување измени на изборниот закон

Тепачка во турскиот парламент по усвојување измени на изборниот закон

Алсат-М | пред 4 дена

Тепачка во турскиот парламент се случи денеска  меѓу пратеници од власта и опозицијата, веднаш по изгласувањето на измените во Изборниот закон, за кои опозиционерите тврдат дека ќе доведат до изборни измами....

Се степаа турските пратеници

Се степаа турските пратеници

Република | пред 4 дена

Турскиот парламент усвои денес измени на изборниот закон, поддржувајќи ги предлозите за кои опозицијата тврди дека можат да отворат пат за изборни измами и да ја загрозат регуларноста на изборите кои се...

ТЕПАЧКА ВО ПАРЛАМЕНТ  Турските пратеници се степаа во парламентот поради контроверзен закон

ТЕПАЧКА ВО ПАРЛАМЕНТ: Турските пратеници се степаа во парламентот поради контроверзен закон

Infomax | пред 4 дена

Турскиот парламент усвои денес измени на изборниот закон, поддржувајќи ги предлозите за кои опозицијата тврди дека можат да отворат пат за изборни измами и да ја загрозат регуларноста на изборите кои се...

Тепачка во турскиот парламент по усвојување измени на изборникот закон

Тепачка во турскиот парламент по усвојување измени на изборникот закон

еМАГАЗИН | пред 4 дена

Тепачка во турскиот парламент се случи денеска  меѓу пратеници од власта и опозицијата, веднаш по изгласувањето на измените во Изборниот закон, за кои опозиционерите тврдат дека ќе доведат до изборни измами....

Турскиот Парламент одбори контроверзни измени на изборниот закон

Турскиот Парламент одбори контроверзни измени на изборниот закон...

Нова Македонија | пред 4 дена

Турскиот Парламент одбори контроверзни измени на изборниот закон Турскиот Парламент денеска ги одобри измените во изборниот закон, за кои критичарите предупредуваат дека имаат за цел да ја зацврстат власта...

Турција  Парламентот одобри контроверзни измени на изборниот закон

Турција: Парламентот одобри контроверзни измени на изборниот закон

Вечер Прес | пред 4 дена

Турскиот Парламент во вторникот ги одобри измените во изборниот закон, за кои критичарите предупредуваат дека имаат за цел да ја зацврстат власта на претседателот Реџеп Тајип Ердоган. Седницата на кои...

Турскиот Парламент одбори контроверзни измени на изборниот закон

Турскиот Парламент одбори контроверзни измени на изборниот закон

Сител | пред 4 дена

Турскиот Парламент денеска ги одобри измените во изборниот закон, за кои критичарите предупредуваат дека имаат за цел да ја зацврстат власта на претседателот Реџеп Тајип Ердоган. Седницата на кои се усвоени...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност