СДСМ Нема нето задолжување од денешната аукција

СДСМ: Нема нето задолжување од денешната аукција

A1on | пред 4 дена

„ВМРО-ДПМНЕ повторно шири лажни вести, нема нето задолжување од денешната аукција ВМРО-ДПМНЕ, партијата што континуирано ги задолжуваше граѓаните заради остварување криминални интетеси, повторно шири лажни...

СДСМ Нема нето задолжување од денешната аукција

СДСМ: Нема нето задолжување од денешната аукција

Канал 5 | пред 4 дена

ВМРО-ДПМНЕ, партијата што континуирано ги задолжуваше граѓаните заради остварување криминални интетеси, повторно шири лажни вести. Добиените средства од денешната аукција во висина од 93, 1 милиони евра...

ВМРО ДПМНЕ СДСМ повторно ја задолжи државата

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ повторно ја задолжи државата

Р.С. Европа | пред 4 дена

ВМРО ДПМНЕ денеска излезе со соопштене во кое наведува дека власта денессе задолжила за 93 милиони евра и оти задолжувањето во Македонија станало пракса, а не исклучок. Според опозициската партија од почетокот...

ВМРО ДПМНЕ СДСМ повторно ја задолжи државата

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ повторно ја задолжи државата

Алфа | пред 4 дена

СДСМ не запира со расипничкиот однос со парите на граѓаните. СДСМ денес повторно ја задолжи државата. Власта денес се задолжи за 93 милиони евра. СДСМ не запира со расипничкиот однос со парите на граѓаните....

ВМРО ДПМНЕ СДСМ повторно ја задолжи државата

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ повторно ја задолжи државата

Макфакс | пред 4 дена

Власта денес се задолжи за 93 милиони евра. Задолжувањето во Македонија, под власта на СДСМ стана пракса, а не исклучок, стои во соопштението што го испрати попладнево опозицијата. „Од почетокот на годината...

ВМРО ДПМНЕ Задолжувањето во Република Македонија под власта на СДСМ стана пракса а не исклучок

ВМРО-ДПМНЕ: Задолжувањето во Република Македонија, под власта на СДСМ стана пракса, а не исклучок

A1on | пред 4 дена

„СДСМ не запира со расипничкиот однос со парите на граѓаните. СДСМ денес повторно ја задолжи државата. Власта денес се задолжи за 93 милиони евра. Задолжувањето во Република Македонија, под власта на СДСМ...

ВМРО ДПМНЕ СДСМ повторно ја задолжи државата

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ повторно ја задолжи државата

Точка | пред 4 дена

Власта денес се задолжи за 93 милиони евра. Задолжувањето во Македонија, под власта на СДСМ стана пракса, а не исклучок, стои во соопштението што го испрати попладнево опозицијата. „Од почетокот на годината...

ВМРО ДПМНЕ  Власта денес се задолжи за 93 милиони евра

ВМРО –ДПМНЕ : Власта денес се задолжи за 93 милиони евра

Канал 5 | пред 4 дена

Задолжувањето во Република Македонија, под власта на СДСМ стана пракса, а не исклучок. Не поминува недела, а власта да не се задолжи. Од почетокот на годината до денес, односно за два ипол месеци, власта...

ВМРО ДПМНЕ СДСМ повторно ја задолжи државата

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ повторно ја задолжи државата

Вечер | пред 4 дена

Власта денес се задолжи за 93 милиони евра. Задолжувањето во Македонија, под власта на СДСМ стана пракса, а не исклучок, стои во соопштението што го испрати попладнево опозицијата. „Од почетокот на годината...

ВМРО ДПМНЕ СДСМ повторно ја задолжи државата

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ повторно ја задолжи државата

Сител | пред 4 дена

СДСМ не запира со расипничкиот однос со парите на граѓаните. СДСМ денес повторно ја задолжи државата. Власта денес се задолжи за 93 милиони евра. Задолжувањето во Република Македонија, под власта на СДСМ...

ЗА ОВА СЕ МОЛЧИ СДСМ денес не задолжи со нови 93 милиони евра ВМРО ДПМНЕ реагира

ЗА ОВА СЕ МОЛЧИ: СДСМ денес не задолжи со нови 93 милиони евра, ВМРО-ДПМНЕ реагира

Infomax | пред 4 дена

Власта денес се задолжи за 93 милиони евра. Задолжувањето во Македонија, под власта на СДСМ стана пракса, а не исклучок, стои во соопштението што го испрати попладнево опозицијата. -Од почетокот на годината...

ВМРО ДПМНЕ Задолжувањето во Република Македонија под власта на СДСМ стана пракса а не исклучок

ВМРО-ДПМНЕ: Задолжувањето во Република Македонија под власта на СДСМ стана пракса, а не исклучок

Република | пред 4 дена

Власта денес се задолжи за 93 милиони евра. Задолжувањето во Македонија, под власта на СДСМ стана пракса, а не исклучок, стои во соопштението што го испрати попладнево опозицијата. -Од почетокот на годината...

Вечерва СДСМ распали по ВМРО ДПМНЕ  ова е пораката

Вечерва СДСМ “распали” по ВМРО ДПМНЕ – ова е пораката

Sky | пред 4 дена

ВМРО-ДПМНЕ повторно шири лажни вести, нема нето задолжување од денешната аукција, соопштија од СДСМ вечерва: – ВМРО-ДПМНЕ, партијата што континуирано ги задолжуваше граѓаните заради остварување криминални...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност