Клинтон САД не заслужуваат претседател како Трамп

Клинтон: САД не заслужуваат претседател како Трамп

Актуелно24 | пред 4 дена

Кандидатката на демократите за претседател на САД, Хилари Клинтон, изјави дека САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп. Клинон на конференција во Мумбај, Индија, наведе дека времињата се опасни,...

Клинтон САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп

Клинтон: САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп

Вечер Прес | пред 4 дена

Хилари Клинтон изјави дека САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп и го нарече неговиот мандат „опасни времиња“.Клинтон, која беше кандидат на демократите за претседател на САД во 2016 година,...

Клинтон САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп

Клинтон: САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп

Независен | пред 4 дена

Хилари Клинтон изјави дека САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп и го нарече неговиот мандат „опасни времиња“. Клинтон, која беше кандидат на демократите за претседател на САД во 2016 година,...

Клинтон САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп

Клинтон: САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп

+Инфо | пред 4 дена

Хилари Клинтон изјави дека САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп и го нарече неговиот мандат „опасни времиња“. Клинтон, која беше кандидат на демократите за претседател на САД во 2016 година,...

Хилари Клинтон САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп

Хилари Клинтон: САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп

Алфа | пред 4 дена

Хилари Клинтон изјави дека САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп и го нарече неговиот мандат „опасни времиња“. Хилари Клинтон изјави дека САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп и...

Клинтон САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп

Клинтон: САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп

Алсат-М | пред 4 дена

Хилари Клинтон изјави дека САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп и го нарече неговиот  мандат „опасни времиња“. Клинтон, која беше кандидат на демократите за претседател на САД во 2016 година,...

Хилари Клинтон Трамп има афинитет да биде диктатор САД не заслужуваат таков претседател

Хилари Клинтон: Трамп има афинитет да биде диктатор, САД не заслужуваат таков претседател

A1on | пред 4 дена

Кандидатката на демократите за претседател на САД, Хилари Клинтон, изјави дека САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп. Клинон на конференција во Мумбај, Индија, наведе дека времињата се опасни,...

Хилари Клинтон предупредува Ова се опасни времиња САД не заслужува претседател како Трамп

Хилари Клинтон предупредува: Ова се опасни времиња, САД не заслужува претседател како Трамп

Точка | пред 4 дена

Иако поминаа речиси две години од претседателските избори во САД на кои што за влез во Белата куќа се бореа Хилари Клинтон и Доналд Трамп, нивните препукувања траат и ден денес. Кандидатката на Демократите...

Клинтон САД не заслужува претседател како Трамп

Клинтон: САД не заслужува претседател како Трамп

Макфакс | пред 4 дена

Кандидатката на демократите за претседател на САД, Хилари Клинтон, изјави дека САД не заслужува претседател како Доналд Трамп. Клинон на конференција во Мумбаи, Индија наведе дека времињата се опасни,...

Клинтон САД не заслужува претседател како Трамп

Клинтон: САД не заслужува претседател како Трамп

Вечер | пред 4 дена

Кандидатката на демократите за претседател на САД, Хилари Клинтон, изјави дека САД не заслужува претседател како Доналд Трамп. Клинон на конференција во Мумбаи, Индија наведе дека времињата се опасни,...

Хилари Клинтон САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп

Хилари Клинтон: САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп

Пост | пред 4 дена

Свет Хилари Клинтон: САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп Хилари Клинтон изјави дека САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп и го нарече неговиот мандат „опасни времиња“. Хилари Клинтон...

Клинтон САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп

Клинтон: САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп

Рипост | пред 4 дена

Хилари Клинтон изјави дека САД не заслужуваат претседател како Доналд Трамп и го нарече неговиот  мандат „опасни времиња“. Клинтон, која беше кандидат на демократите за претседател на САД во 2016 година,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност