Мицкоски До мај ќе биде комплетирано раководството во општинските комитети

Мицкоски: До мај ќе биде комплетирано раководството во општинските комитети

Макфакс | пред 4 дена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, денеска од Струмица ги започна теренските посети и средбите со жителите на македонските градови и села, кои претходно го најави и на Фејсбук. Во Струмица, Мицкоски...

Мицкоски За последен пат повикувам за разум

Мицкоски: За последен пат повикувам за разум

Канал 5 | пред 4 дена

Лидерот на ВМРО – ДПМНЕ , Христијан Мицкоски најави дека пратениците од ВМРО - ДПМНЕ ќе присуствуваат на седницата, но бара да преовладее разумот и да се почитува деловникот.

Мицкоски Од посетите на Општинските комитети очекувам да соберам идеи и предлози кои што понатаму ќе бидат навигација во новата програма на ВМРО ДПМНЕ

Мицкоски: Од посетите на Општинските комитети очекувам да соберам идеи и предлози кои што понатаму ќе бидат навигација во новата програма на ВМРО-ДПМНЕ

A1on | пред 4 дена

„Како што најавив денес преку мојот Фејсбук обраќање денеска започнуваат теренските посети, мојата активност низ Република Македонија, посета на градовите и селата. Посетите на општинските комитети каде...

Мицкоски До мај ќе биде комплетирано раководството во општинските комитети

Мицкоски: До мај ќе биде комплетирано раководството во општинските комитети

Вечер Прес | пред 4 дена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, денеска од Струмица ги почна теренските посети и средбите со жителите на македонските градови и села, кои претходно го најави и на „Фејсбук“. Во Струмица, Мицкоски...

Мицкоски До мај ќе биде комплетирано раководството во општинските комитети

Мицкоски: До мај ќе биде комплетирано раководството во општинските комитети

Вечер | пред 4 дена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, денеска од Струмица ги почна теренските посети и средбите со жителите на македонските градови и села, кои претходно го најави и на „Фејсбук“. Во Струмица, Мицкоски...

Мицкоски Повикувам на разум за да се избегне уште едно девијантно однесување во парламентот

Мицкоски: Повикувам на разум за да се избегне уште едно девијантно однесување во парламентот

Алфа | пред 4 дена

Како што најавив денес преку мојот Фејсбук обраќање денеска започнуваат теренските посети, мојата активност низ Република Македонија, посета на градовите и селата. Решенија кои што ќе гарантираат подобра...

Мицкоски ВМРО ДПМНЕ ќе понуди нови решенија кои ќе значат нова современа технолошки развиена Република Македонија

Мицкоски: ВМРО-ДПМНЕ ќе понуди нови решенија кои ќе значат нова, современа технолошки развиена Република Македонија

Вечер Прес | пред 4 дена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денес ги започна теренските посети низ Македонија. Како што истакна неговите активности ќе се одвиваат насекаде низ Република Македонија, преку посети на...

Мицкоски ВМРО ДПМНЕ ќе понуди нови решенија кои ќе значат нова современа технолошки развиена Република Македонија

Мицкоски: ВМРО-ДПМНЕ ќе понуди нови решенија кои ќе значат нова, современа технолошки развиена Република Македонија

Курир | пред 4 дена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денес ги започна теренските посети низ Македонија. Како што истакна неговите активности ќе се одвиваат насекаде низ Република Македонија, преку посети на...

Мицковски на терен во Струмица

Мицковски на терен во Струмица

Сител | пред 4 дена

Embedded video for Мицковски на терен во Струмица Претседателот на ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицкоски од денеска па во наредните неколку недели ќе биде на терески посети и средби со граѓаните низ целата држава....

Мицкоски До мај ќе биде комплетирано раководството во општинските комитети

Мицкоски: До мај ќе биде комплетирано раководството во општинските комитети

Република | пред 4 дена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, денеска од Струмица ги започна теренските посети и средбите со жителите на македонските градови и села, кои претходно го најави и на Фејсбук. Во Струмица, Мицкоски...

Мицкоски од денес тргнува со интензивни теренски посети

Мицкоски од денес тргнува со интензивни теренски посети

Вечер Прес | пред 4 дена

Од денес па во наредните неколку недели дознаваме дека претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски тргнува во интензивни теренски посети низ градовите и селата на средби со граѓани. Од ВМРО-ДПМНЕ велат...

Мицкоски Од денеска почнувам со посети на терен да го чујам гласот на народот

Мицкоски: Од денеска почнувам со посети на терен, да го чујам гласот на народот...

Нова Македонија | пред 4 дена

Мицкоски: Од денеска почнувам со посети на терен, да го чујам гласот на народот - Во изминатите 10 месеци видовме како Македонија стагнира во сите области. Нема проекти, нема нови идеи, нема работа, ниту...

Мицкоски Од денеска почнувам со посети на терен да го чујам гласот на народот

Мицкоски: Од денеска почнувам со посети на терен, да го чујам гласот на народот

Локално | пред 4 дена

Македонија тоне, а македонскиот граѓанин едвај врзува крај со крај. Тоа мораме да го промениме. Од денеска ќе бидам на терен, во непосредна комуникација и разговори со граѓаните, изјави лидерот на ВМРО-ДПМНЕ,...

Мицкоски Почнувам со посети на терен да го чујам гласот на народот затоа што заслужува подобро

Мицкоски: Почнувам со посети на терен, да го чујам гласот на народот затоа што заслужува подобро

Алфа | пред 4 дена

Во изминатите 10 месеци видовме како Македонија стагнира во сите области. Нема проекти, нема нови идеи, нема работа, ниту пак реформите кои самите ги ветуваа сега ги реализираат. Во изминатите 10 месеци...

Мицкоски Почнувам со посети на терен да го чујам гласот на народот затоа што заслужува подобро

Мицкоски: Почнувам со посети на терен, да го чујам гласот на народот затоа што заслужува подобро

Канал 5 | пред 4 дена

Таквото однесување претставува коцкање со иднината на сите граѓани, а Македонија не смее да си дозволи уште една загубена генерација. И додека Македонија тоне македонскиот граѓанин едвај врзува крај со...

Мицкоски најави посети на терен за да го чуе гласот на народот

Мицкоски најави посети на терен, за да го чуе гласот на народот

A1on | пред 4 дена

Во изминатите 10 месеци видовме како Македонија стагнира во сите области. Нема проекти, нема нови идеи, нема работа, ниту пак реформите кои самите ги ветуваа сега ги реализираат, рече лидерот на ВМРО-ДПМНЕ,...

Мицкоски од денеска ќе работи на терен

Мицкоски од денеска ќе работи на терен

Макфакс | пред 4 дена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, најави дека од денес ќе почне со посети на терен за да го чуе, како што вели, гласот на народот. „Во изминатите 10 месеци видовме како Македонија стагнира во...

Мицкоски ќе оди меѓу народот за да ги слушне проблемите

Мицкоски ќе оди меѓу народот за да ги слушне проблемите

Фактор | пред 4 дена

Христијан Мицкоски, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, ќе тргне во како што велат од опозициската партија турнеја низ Македонија за да биде меѓу народот и да ги сослуша нивните проблеми и барања од политиката....

Mицкоски ќе оди по градови и села за да го чуе гласот на народот

Mицкоски ќе оди по градови и села за да го чуе гласот на народот

Фокус | пред 4 дена

Македонија стагнира, нема проекти, нема работа, ништо не се создава, а тоа се должи на неспособноста на оваа власт во секое поле, изјави претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, кој најави нов...

Мицкоски од денеска ќе работи на терен

Мицкоски од денеска ќе работи на терен

Точка | пред 4 дена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, најави дека од денес ќе почне со посети на терен за да го чуе, како што вели, гласот на народот. „Во изминатите 10 месеци видовме како Македонија стагнира во...

Мицкоски најави турнеја низ Македонија за да го чуе гласот на народот затоа што заслужува подобро

Мицкоски најави турнеја низ Македонија за да го чуе „гласот на народот затоа што заслужува подобро“

МКД | пред 4 дена

Во изминатите 10 месеци видовме како Македонија стагнира во сите области. Нема проекти, нема нови идеи, нема работа, ниту пак реформите кои самите ги ветуваа сега ги реализираат. Ништо не се работи, ниту...

Мицкоски со видео порака Македонија тоне одам на терен да го чујам гласот на народот

Мицкоски со видео порака: Македонија тоне, одам на терен да го чујам гласот на народот

Прес 24 | пред 4 дена

Христијан Мицкоски на Фејсбук со видео порака се обрати на јавноста за политиките на СДСМ. - 10 месеци гледаме неспособност во здравството и судството, економијата, унапредување на земјоделието и образованието,...

Мицкоски најави посети на терен за да го слушне гласот на народот

Мицкоски најави посети на терен, за да го слушне гласот на народот

Слободен печат | пред 4 дена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, најави дека од денеска ќе тргне на турнеја низ Македонија за да го слушне гласот на народот. – Јас во периодот кој следува , почнувајќи од денес огромен дел од...

Мицкоски Македонија тоне народот не гледа перспектива од денес почнувам со посети на терен да го чујам гласот на народот затоа што заслужува подобро

Мицкоски: Македонија тоне, народот не гледа перспектива- од денес почнувам со посети на терен, да го чујам гласот на народот затоа што заслужува подобро

Курир | пред 4 дена

Во изминатите 10 месеци видовме како Македонија стагнира во сите области. Нема проекти, нема нови идеи, нема работа, ниту пак реформите кои самите ги ветуваа сега ги реализираат. Ништо не се работи, ниту...

Мицкоски од денеска ќе работи на терен

Мицкоски од денеска ќе работи на терен

Вечер | пред 4 дена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, најави дека од денес ќе почне со посети на терен за да го чуе, како што вели, гласот на народот. „Во изминатите 10 месеци видовме како Македонија стагнира во...

Мицкоски на турнеја низ Македонија ќе се запознава со народот

Мицкоски на турнеја низ Македонија ќе се запознава со народот

+Инфо | пред 4 дена

Салонската политика е едно, а вистинската слика лежи меѓу обичниот народ, помеѓу граѓаните, рече тој. Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, најави дека од денеска ќе тргне на турнеја низ Македонија...

Мицкоски Почнувам со посети на терен да го чујам гласот на народот затоа што заслужува подобро Скопје

Мицкоски: Почнувам со посети на терен, да го чујам гласот на народот затоа што заслужува подобро Скопје

MK News | пред 4 дена

Почитувани сограѓани, Во изминатите 10 месеци видовме како Македонија стагнира во сите области. Нема проекти, нема нови идеи, нема работа, ниту пак реформите кои самите ги ветуваа сега ги реализираат....

Мицкоски Почнувам со посети на терен да го чујам гласот на народот затоа што заслужува подобро Скопје

Мицкоски: Почнувам со посети на терен, да го чујам гласот на народот затоа што заслужува подобро Скопје

Сител | пред 4 дена

Почитувани сограѓани, Во изминатите 10 месеци видовме како Македонија стагнира во сите области. Нема проекти, нема нови идеи, нема работа, ниту пак реформите кои самите ги ветуваа сега ги реализираат....

Мицкоски Македонија тоне народот не гледа перспектива од денес почнувам со посети на терен да го чујам гласот на народот затоа што заслужува подобро

Мицкоски: Македонија тоне, народот не гледа перспектива од денес почнувам со посети на терен, да го чујам гласот на народот затоа што заслужува подобро

Опсервер | пред 4 дена

Пренесуваме интегрален текст од обраќањето на Лидерот на опозиционата ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски Почитувани сограѓани, Во изминатите 10 месеци видовме како Македонија стагнира во сите области. Нема...

Салонската политика не е одлика на ВМРО ДПМНЕ Мицкоски на средба со струмичани

Салонската политика не е одлика на ВМРО-ДПМНЕ: Мицкоски на средба со струмичани

Република | пред 4 дена

Од денес, па во наредните неколку недели претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски започнува интензивни теренски посети низ градовите и селата на средби со граѓани. Од ВМРО-ДПМНЕ велат дека салонската...

Мицкоски од денеска тргнува со интензивни теренски посети  Македонија заслужува подобро

Мицкоски од денеска тргнува со интензивни теренски посети - Македонија заслужува подобро

Прес 24 | пред 4 дена

Од денеска, па во наредните неколку недели претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски тргнува во интензивни теренски посети низ градовите и селата на средби со граѓани. Од ВМРО-ДПМНЕ велат дека салонската...

Мицкоски од денес тргнува со интензивни теренски посети Македонија заслужува подобро

Мицкоски од денес тргнува со интензивни теренски посети, Македонија заслужува подобро

Курир | пред 4 дена

Од денес па во наредните неколку недели дознаваме дека претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски тргнува во интензивни теренски посети низ градовите и селата на средби со граѓани. Од ВМРО-ДПМНЕ велат...

Мицкоски Од денес почнувам со посети на терен да го чујам гласот на народот затоа што заслужува подобро

Мицкоски: Од денес почнувам со посети на терен, да го чујам гласот на народот, затоа што заслужува подобро!

News 24 | пред 4 дена

„Македонија тоне, народот не гледа перспектива. Од денес почнувам со посети на терен, да го чујам гласот на народот, затоа што заслужува подобро!“ Вака гласи статусот на фејсбук страницата на Христијан...

Мицкоски од денес тргнува со интензивни теренски посети Македонија заслужува подобро

Мицкоски од денес тргнува со интензивни теренски посети, Македонија заслужува подобро

Република | пред 4 дена

Започнувајќи од денеска, во наредните неколку недели претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски тргнува во интензивни теренски посети низ градовите и селата на средби со граѓани. Од партијата велат...

ВМРО ДПМНЕ НЕ Е САЛОНСКА ПАРТИЈА Христијан Мицкоски од денес тргнува на терен

ВМРО-ДПМНЕ НЕ Е САЛОНСКА ПАРТИЈА: Христијан Мицкоски од денес тргнува на терен

Infomax | пред 4 дена

Започнувајќи од денеска, во наредните неколку недели претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски тргнува во интензивни теренски посети низ градовите и селата на средби со граѓани. Од партијата велат...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност