Хилари Клинтон се струполи по скали Индија

Хилари Клинтон се струполи по скали Индија

Вечер | пред 4 дена

Поранешната американска прва дама, државна секретарки и демократска кандидатка на претседателските избори, Хилари Клинтон (70), овие денови се наоѓа во Индија каде ја промовира новата книга „Што се случи"....

ХИЛАРИ КЛИНТОН ВО ИНДИЈА Како се спаси да не падне по скали

ХИЛАРИ КЛИНТОН ВО ИНДИЈА: Како се спаси да не падне по скали?

Фактор | пред 4 дена

Поранешната прва дама на САД, државна секретарка и демократски кандидат на минатите претседателски избори, Хилари Клинтон, која овие денови е во Индија каде ја промовира новата книга „Што се случило“,...

Што се случи со Хилари Клинтон во Индија

Што се случи со Хилари Клинтон во Индија?

Канал 5 | пред 4 дена

Хилари Клинтон која само пред неколку месеци го скрши прстот на ногата по пад во Лондон , за малку ќе настрадаше и во Индија . 70 – годишната политичарка , при посетата во Индија каде ја промовираше својата...

ХИТ на интернет Хилари Клинтон за малку ќе излеташе од скалите

ХИТ на интернет: Хилари Клинтон за малку ќе излеташе од скалите

Курир | пред 4 дена

Поранешната прва дама на Америка, државна секретарка и демократски кандидат на минатите претседателски избори, Хилари Клинтон, која овие денови е во Индија каде ја промовира новата книга „Што се случило“,...

Хилари Клинтон повторно паѓа Соработниците едвај ја задржаа на нозе

Хилари Клинтон повторно паѓа: Соработниците едвај ја задржаа на нозе

Инфо Центар | пред 4 дена

Клинтон за време на посетата на палатата Јахај Маја се слизнала слегувајќи по скалите и тоа два пати. Дури иако соработниците ја држеле, таа со тешки маки успеала да одржи рамнотежа. Oва не е прв пат Хилари...

 ВИДЕО ФОТО Хилари Клинтон продолжува да паѓа Овојпат критични биле скалите во Индија

(ВИДЕО+ФОТО) Хилари Клинтон продолжува да паѓа: Овојпат критични биле скалите во Индија!

Екран | пред 4 дена

Снимката од незгодата секако веднаш стана хит на интернет… Поранешната прва дама на Америка, државна секретарка и демократски кандидат на минатите претседателски избори, Хилари Клинтон, која овие денови...

Хилари Клинтон ќе паднеше по скали во храм во Индија

Хилари Клинтон ќе паднеше по скали во храм во Индија

Слободен печат | пред 4 дена

Поранешната државна секретарка на САД и противкандидат на Доналд Трамп американските претседателски избори ќе се искршеше паѓајќи по скали. Таа вчера ја посети Индија и додека беше во еден храм два пати...

ХИТ НА ИНТЕРНЕТ Хилари Клинтон за малку ќе излеташе од скалите

ХИТ НА ИНТЕРНЕТ: Хилари Клинтон за малку ќе излеташе од скалите

Infomax | пред 4 дена

Поранешната прва дама на Америка, државна секретарка и демократски кандидат на минатите претседателски избори, Хилари Клинтон, која овие денови е во Индија каде ја промовира новата книга „Што се случило“,...

Хит на интернет Хилари се струполи по скалите телохранителите едвај за задржаа

Хит на интернет: Хилари се струполи по скалите, телохранителите едвај за задржаа

MK News | пред 4 дена

Поранешната американска прва дама, државна секретарки и демократска кандидатка на претседателските избори, Хилари Клинтон (70), овие денови се наоѓа во Индија каде ја промовира новата книга „Што се случи“....

Хилари Клинтон ќе се искршеше на скали во храм во Индија

Хилари Клинтон ќе се искршеше на скали во храм во Индија

+Инфо | пред 4 дена

Поранешната државна секретарка на САД и противкандидат на Доналд Трамп американските претседателски избори ќе се искршеше паѓајќи по скали. Таа вчера ја посети Индија и додека беше во еден храм два пати...

Хит на интернет Хилари за малку ќе полетала преку скалите телохранителите одвај ја задржале

Хит на интернет: Хилари за малку ќе "полетала" преку скалите, телохранителите одвај ја задржале

Вечер | пред 4 дена

Поранешаната американска прва дама, државна секретарка и демократска кандидатка на минатите претседателски избори, 70-годишната Хилари Клинтон, овие денови се наоѓа во Индија, каде ја промовира новата...

Хит на интернет Хилари за малку ќе quot полетала quot преку скалите телохранителите одвај ја задржале

Хит на интернет: Хилари за малку ќе "полетала" преку скалите, телохранителите одвај ја задржале

Точка | пред 4 дена

Поранешаната американска прва дама, државна секретарка и демократска кандидатка на минатите претседателски избори, 70-годишната Хилари Клинтон, овие денови се наоѓа во Индија, каде ја промовира новата...

Хит на интернет  Хилари Клинтон за малку ќе излеташе од скалите

Хит на интернет - Хилари Клинтон за малку ќе излеташе од скалите

Прес 24 | пред 4 дена

Поранешната прва дама на Америка, државна секретарка и демократски кандидат на минатите претседателски избори, Хилари Клинтон, која овие денови е во Индија каде ја промовира новата книга „Што се случило“,...

Хит на интернет Хилари Клинтон за малку ќе излеташе од скалите

Хит на интернет, Хилари Клинтон за малку ќе излеташе од скалите

Република | пред 4 дена

Поранешната прва дама на Америка, државна секретарка и демократски кандидат на минатите претседателски избори, Хилари Клинтон, која овие денови е во Индија каде ја промовира новата книга „Што се случило“,...

Хит на интернет Хилари полета по скалите телохранителите едвај за задржаа

Хит на интернет: Хилари полета по скалите, телохранителите едвај за задржаа

Сител | пред 4 дена

Поранешната американска прва дама, државна секретарки и демократска кандидатка на претседателските избори, Хилари Клинтон (70), овие денови се наоѓа во Индија каде ја промовира новата книга „Што се случи“....

Видео кое стана хит на интернет Хилари полета по скалите телохранителите едвај ја задржаа

Видео кое стана хит на интернет: Хилари полета по скалите, телохранителите едвај ја задржаа

Скопје24 | пред 4 дена

Поранешната американска прва дама, државна секретарки и демократска кандидатка на претседателските избори, Хилари Клинтон (70), овие денови се наоѓа во Индија каде ја промовира новата книга „Што се случи“....

Едвај ја задржаа Хилари Клинтон падна одејќи по скали

Едвај ја задржаа: Хилари Клинтон падна одејќи по скали

Хит Портал | пред 4 дена

Хилари Клинтон вчера беше на посета во Индија, каде имаше проблем со скалите во еден од храмовите.Екс кандидатката за претседател на Америка, два пати се лизна по скалите, а први за помош беше нејзиното...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност