Жена на руски политичар се соблече за да привлече гласачи на руските избори

Жена на руски политичар се соблече за да привлече гласачи на руските избори

A1on | пред 4 дена

Провокативна фотографија на жената на регионален заменик опкружена со разголени модели е најновиот потег за да се поттикнат Русите да излезат на претседателските избори во недела. На фотографијата која...

За потребите на политичката кампања сопругата на руски политичар гола повикува на гласање

За потребите на политичката кампања сопругата на руски политичар гола повикува на гласање

Фактор | пред 4 дена

Интересна и провокативна кампања по повод изборите во Русија. Сопругата на рускиот политичар Александар Дјатлов, кој е инаку пратеник во локалното Собрание на Архангелск, Јулија се разголе заедно со неколку...

Русија  Сопругата на Дјатлов гола повикува на гласање

Русија: Сопругата на Дјатлов гола повикува на гласање

Бриф | пред 4 дена

Сопругата на рускиот политичар Александар Дјатлов, инаку пратеник во локалното Собрание на Архангелск, Јулија се разголе заедно со неколку други манекенки за потребите на политичката кампања. Провокативните...

Русија  Сопругата на Дјатлов гола во политичка кампања

Русија: Сопругата на Дјатлов гола во политичка кампања

Бриф | пред 4 дена

Сопругата на рускиот политичар Александар Дјатлов, инаку пратеник во локалното Собрание на Архангелск, Јулија се разголе заедно со неколку други манекенки за потребите на политичката кампања. Провокативните...

Сопруга на руски политичар се соблече заради политичката кампања

Сопруга на руски политичар се соблече заради политичката кампања

Алсат-М | пред 4 дена

Сопругата на рускиот политичар Александар Дјатлов, инаку пратеник во локалното Собрание на Архангелск, Јулија се разголе заедно со неколку други манекенки за потребите на политичката кампања. Провокативните...

Русинките се разголеа за да го убедат народот да гласа

Русинките се разголеа за да го убедат народот да гласа

+Инфо | пред 4 дена

Провокативна фотографија од сопругата на регионален политичар, опкружена со голи модели, е најновиот обид да се охрабрат Русите да гласаат на претседателските избори во земјата, в недела на 18 март. На...

Жена на руски политичар се разголи за народот да гласа за него

Жена на руски политичар се разголи за народот да гласа за него

Канал 5 | пред 4 дена

На фотографијата која го привлече вниманието на медиумите, Јулија Дјалтова позира во друштво на осум разголени модели, чии голи тела ги покрива натписот на кој пишува „Ние одиме на избори“. На фотографијата...

Русинки се разголеа за да го убедат народот да излезе на избори

Русинки се разголеа за да го убедат народот да излезе на избори

Слободен печат | пред 4 дена

Провокативна фотографија од сопругата на регионален политичар, опкружена со голи модели е најновиот обид да се охрабрат Русите да гласаат на претседателските избори во земјата, во недела на 18 март. На...

Сопруга на руски политичар се соблече заради политичката кампања

Сопруга на руски политичар се соблече заради политичката кампања

ТВ 21 | пред 4 дена

Сопругата на рускиот политичар Александар Дјатлов, инаку пратеник во локалното Собрание на Архангелск, Јулија се разголе заедно со неколку други манекенки за потребите на политичката кампања. Провокативните...

Сопругата на руски политичар се разголе за да гласаат за него

Сопругата на руски политичар се разголе за да гласаат за него

Локално | пред 4 дена

Провокативна фотографија на сопругата на регионалниот заменик окружена со голи модели претставува најнов потег за Русите да се поттикнат да излезат на гласање на претседателските избори во недела. На фотографијата...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност