Тинејџер прегазен во Гостивар  со тешки повреди итно пренесен во Клинички

Тинејџер прегазен во Гостивар, со тешки повреди итно пренесен во Клинички

Бркај работа | пред 4 дена

Седумнаесетгодишен пешак е тешко повреден денеска околу 10:30 часот во Гостивар кога во него удрил автомобил „Фосфаген џета“. Поради тежината на повредите од гостиварската болница тој е пренесен во Клиничкиот...

17 годишник удрен од автомобил во Гостивар  итно пренесен на скопските клиники

17-годишник удрен од автомобил во Гостивар, итно пренесен на скопските клиники

Република | пред 4 дена

Седумнаесетгодишен пешак  е тешко повреден денеска околу 10:30 часот во Гостивар кога во него удрил автомобил „Фосфаген џета“. Поради тежината на повредите од гостиварската болница тој е пренесен во Клиничкиот...

Седумнаесет годишно дете прегазено во Гостивар

Седумнаесет годишно дете прегазено во Гостивар

Фактор | пред 4 дена

Утринава околу 10 часот и 30 минути, на крстосницата на улиците „ЈНА“ и „Браќа Гиновски“ , Гостивар, во сообраќајна несреќа е тешко повреден пешак. Имено, патничко моторно возило „Фолсфаген џета“ со скопски...

Тинејџер прегазен во Гостивар  со тешки повреди итно пренесен во Клинички

Тинејџер прегазен во Гостивар, со тешки повреди итно пренесен во Клинички

Курир | пред 4 дена

Седумнаесетгодишен пешак  е тешко повреден денеска околу 10:30 часот во Гостивар кога во него удрил автомобил „Фосфаген џета“. Поради тежината на повредите од гостиварската болница тој е пренесен во Клиничкиот...

Пешак повреден во Гостивар

Пешак повреден во Гостивар

A1on | пред 4 дена

Седумнаесетгодишен пешак е тешко повреден денеска околу 10:30 часот во Гостивар кога во него удрил автомобил „Фосфаген џета“. Поради тежината на повредите од гостиварската болница тој е пренесен во Клиничкиот...

Повреден 17 годишен пешак во Гостивар однесен на Ургентен во Скопје

Повреден 17-годишен пешак во Гостивар однесен на Ургентен во Скопје

МКД | пред 4 дена

Денеска околу 10.30 часот, на крстосницата на улиците „ЈНА" и „Браќа Гиновски" во Гостивар, патничко моторно возило фолсфаген џета, со скопски регистерски ознаки, управувано од Б.И.(38) од Долна Бањица,...

Пешак повреден во Гостивар

Пешак повреден во Гостивар...

Нова Македонија | пред 4 дена

Пешак повреден во Гостивар Седумнаесетгодишен пешак  е тешко повреден денеска околу 10:30 часот во Гостивар кога во него удрил автомобил „Фосфаген џета“. Поради тежината на повредите од гостиварската болница...

Седумнаесетгодишен пешак повреден во Гостивар

Седумнаесетгодишен пешак повреден во Гостивар

Независен | пред 4 дена

Седумнаесетгодишен пешак е тешко повреден денеска околу 10:30 часот во Гостивар кога во него удрил автомобил „Фосфаген џета“. Поради тежината на повредите од гостиварската болница тој е пренесен во Клиничкиот...

Младо момче прегазено во Гостивар  со тешки повреди итно пренесено на скопските клиники

Младо момче прегазено во Гостивар, со тешки повреди итно пренесено на скопските клиники

Прес 24 | пред 4 дена

Утринава околу 10 часот и 30 минути, на крстосницата на улиците „ЈНА“ и „Браќа Гиновски“ во Гостивар, удрил во пешак. Имено, патничко моторно возило „Фолсфаген џета“ со скопски регистерски ознаки, управувано...

Тешко повредено момче од Гостивар откако во него удрил автомобил

Тешко повредено момче од Гостивар откако во него удрил автомобил

GostivarPress.mk | пред 4 дена

Утрово околу 10 часот и 30 минути, на крстосницата на улиците „ЈНА“ и „Браќа Ѓиновски“ во Гостивар, патничко возило „Фолсфаген џета“ со скопски регистерски таблици, управувано од 38-годишниот Б.И. од гостиварска...

Пешак повреден во Гостивар

Пешак повреден во Гостивар

Сител | пред 4 дена

Седумнаесетгодишен пешак  е тешко повреден денеска околу 10:30 часот во Гостивар кога во него удрил автомобил „Фосфаген џета“. Поради тежината на повредите од гостиварската болница тој е пренесен во Клиничкиот...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност