Мртва жена пронајдена во куќа во Скопје

Мртва жена пронајдена во куќа во Скопје

Бркај работа | пред 4 дена

Во 15 часот вчера во Секторот за внатрешни работи-Скопје од Итната медицинска помош е пријавено дека во селото Волково е пронајдена почината жена во куќа. Се работи за 71-годишната Г.В. како што информираат...

Мртва жена пронајдена во куќа во Скопје

Мртва жена пронајдена во куќа во Скопје

Нетпрес | пред 4 дена

Во 15 часот вчера во Секторот за внатрешни работи-Скопје од Итната медицинска помош е пријавено дека во селото Волково е пронајдена почината жена во куќа. Се работи за 71-годишната Г.В. како што информираат...

Жена најдена мртва во нејзиниот дом

Жена најдена мртва во нејзиниот дом

МКД | пред 4 дена

Вчера во 15 часот во Секторот за внатрешни работи-Скопје од Итната медицинска помош е пријавено дека во село Волково во нејзиниот дом била пронајдена почината Г.В.(71). Увид на местото на настанот извршиле...

Мртва жена пронајдена во куќа во Скопје

Мртва жена пронајдена во куќа во Скопје

Прес 24 | пред 4 дена

Во 15 часот вчера во Секторот за внатрешни работи-Скопје од Итната медицинска помош е пријавено дека во селото Волково е пронајдена почината жена во куќа. Се работи за 71-годишната Г.В. како што информираат...

Мртва жена пронајдена во куќа во Скопје

Мртва жена пронајдена во куќа во Скопје

Курир | пред 4 дена

Во 15 часот вчера во Секторот за внатрешни работи-Скопје од Итната медицинска помош е пријавено дека во селото Волково е пронајдена почината жена во куќа. Се работи за 71-годишната Г.В. како што информираат...

Мртва жена пронајдена во куќа во Скопје

Мртва жена пронајдена во куќа во Скопје

Точка | пред 4 дена

Во 15 часот вчера во Секторот за внатрешни работи-Скопје од Итната медицинска помош е пријавено дека во селото Волково е пронајдена почината жена во куќа. Се работи за 71-годишната Г.В. како што информираат...

Мртва жена пронајдена во куќа во Скопје

Мртва жена пронајдена во куќа во Скопје

Скопје Инфо | пред 4 дена

Во 15 часот вчера во Секторот за внатрешни работи-Скопје од Итната медицинска помош е пријавено дека во селото Волково е пронајдена почината жена во куќа. Се работи за 71-годишната Г.В. како што информираат...

Мртва жена пронајдена во куќа во Скопје

Мртва жена пронајдена во куќа во Скопје

Сител | пред 4 дена

Во 15 часот вчера во Секторот за внатрешни работи-Скопје од Итната медицинска помош е пријавено дека во селото Волково е пронајдена почината жена во куќа. Се работи за 71-годишната Г.В. како што информираат...

Мртва жена пронајдена во куќа во Скопје

Мртва жена пронајдена во куќа во Скопје

Република | пред 4 дена

Во 15 часот вчера во Секторот за внатрешни работи-Скопје од Итната медицинска помош е пријавено дека во селото Волково е пронајдена почината жена во куќа. Се работи за 71-годишната Г.В. како што информираат...

Трагедија во Скопје  Мртва е пронајдена Г В

Трагедија во Скопје: Мртва е пронајдена Г.В.

Sky | пред 4 дена

Во 15 часот вчера во Секторот за внатрешни работи-Скопје од Итната медицинска помош е пријавено дека во селото Волково е пронајдена почината жена во куќа. Се работи за 71-годишната Г.В. како што информираат...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност