Павлопулос Промена на името и уставот па потпишување договор

Павлопулос: Промена на името и уставот, па потпишување договор

Вечер Прес | пред 4 дена

Прво треба да се направи промена на Уставот, па потоа да се потпише договор меѓу двете страни, рече претседателот на Грција Прокопис Павлопулос на средбата со неговиот португалски колега Марсело Ребело...

Павлопулос Прво промена на името и Уставот па потоа потпишување договор

Павлопулос: Прво промена на името и Уставот, па потоа потпишување договор

MK News | пред 4 дена

Прво треба да се направи промена на Уставот, па потоа да се потпише договор меѓу двете страни, рече претседателот на Грција Прокопис Павлопулос на средбата со неговиот португалски колега Марсело Ребело...

Павлопулос Промена на името и Уставот па потоа потпишување договор

Павлопулос: Промена на името и Уставот, па потоа потпишување договор

Телма | пред 4 дена

Павлопулос: Промена на името и Уставот, па потоа потпишување договор Прво треба да се направи промена на Уставот, па потоа да се потпише договор меѓу двете страни, рече претседателот на Грција, Прокопис...

Павлопулос Прво промена на името и Уставот па потоа потпишување договор

Павлопулос: Прво промена на името и Уставот, па потоа потпишување договор

A1on | пред 4 дена

Прво треба да се направи промена на Уставот, па потоа да се потпише договор меѓу двете страни, рече претседателот на Грција Прокопис Павлопулос на средбата со неговиот португалски колега Марсело Ребело...

Павлопулос Прво промена на името и Уставот па договор

Павлопулос: Прво промена на името и Уставот, па договор

Прес 24 | пред 4 дена

Прво треба да се направи промена на Уставот, па потоа да се потпише договор меѓу двете страни, рече претседателот на Грција Прокопис Павлопулос на средбата со неговиот португалски колега Марсело Ребело...

Павлопулос Прво промена на името и Уставот па потоа потпишување договор

Павлопулос: Прво промена на името и Уставот, па потоа потпишување договор

Алфа | пред 4 дена

Прво треба да се направи промена на Уставот, па потоа да се потпише договор меѓу двете страни, рече претседателот на Грција Прокопис Павлопулос на средбата со неговиот португалски колега Марсело Ребело...

Павлопулос Прво промена на името и Уставот па потоа потпишување договор

Павлопулос: Прво промена на името и Уставот, па потоа потпишување договор

Канал 5 | пред 4 дена

Како што јави дописникот на МИА од Атина, на почетокот на средбата во претседателската палата, грчкиот претседател повторно говореше за трите отворени прашања во надворешната политика, за грчко – турските...

Павлопулос Прво промена на името и Уставот па потоа потпишување договор

Павлопулос: Прво промена на името и Уставот, па потоа потпишување договор

Локално | пред 4 дена

Прво треба да се направи промена на Уставот, па потоа да се потпише договор меѓу двете страни, рече претседателот на Грција Прокопис Павлопулос на средбата со неговиот португалски колега Марсело Ребело...

Павлопулос Прво промена на името и Уставот па потоа потпишување договор

Павлопулос: Прво промена на името и Уставот, па потоа потпишување договор

Слободен печат | пред 4 дена

Прво треба да се направи промена на Уставот, па потоа да се потпише договор меѓу двете страни, рече претседателот на Грција Прокопис Павлопулос на средбата со неговиот португалски колега Марсело Ребело...

Павлопулос Прво промена на името и Уставот па потоа потпишување договор

Павлопулос: Прво промена на името и Уставот, па потоа потпишување договор

+Инфо | пред 4 дена

Прво треба да се направи промена на Уставот, па потоа да се потпише договор меѓу двете страни, рече претседателот на Грција Прокопис Павлопулос на средбата со неговиот португалски колега Марсело Ребело...

Павлопулос Прво промена на името и Уставот па потоа потпишување договор

Павлопулос: Прво промена на името и Уставот, па потоа потпишување договор

Алсат-М | пред 4 дена

Прво треба да се направи промена на Уставот, па потоа да се потпише договор меѓу двете страни, рече претседателот на Грција Прокопис Павлопулос на средбата со неговиот португалски колега Марсело Ребело...

Павлопулос Прво промена на името и Уставот па потоа потпишување договор

Павлопулос: Прво промена на името и Уставот, па потоа потпишување договор

Сител | пред 4 дена

Прво треба да се направи промена на Уставот, па потоа да се потпише договор меѓу двете страни, рече претседателот на Грција Прокопис Павлопулос на средбата со неговиот португалски колега Марсело Ребело...

Павлопулос Прво промена на името и Уставот па потоа потпишување договор

Павлопулос: Прво промена на името и Уставот, па потоа потпишување договор

Пост | пред 4 дена

Прво треба да се направи промена на Уставот, па потоа да се потпише договор меѓу двете страни, рече претседателот на Грција Прокопис Павлопулос на средбата со неговиот португалски колега Марсело Ребело...

Грчкиот претседател дециден Прво промена на името и Уставот па потоа потпишување договор

Грчкиот претседател дециден: Прво промена на името и Уставот, па потоа потпишување договор

Република | пред 4 дена

Прво треба да се направи промена на Уставот, па потоа да се потпише договор меѓу двете страни, рече претседателот на Грција Прокопис Павлопулос на средбата со неговиот португалски колега Марсело Ребело...

ПАВЛОПУЛОС На договорот помеѓу Македонија и Грција треба да му претходи уставна промена

ПАВЛОПУЛОС: На договорот помеѓу Македонија и Грција треба да му претходи уставна промена

Рипост | пред 4 дена

Прво треба да се направи промена на Уставот, па потоа да се потпише договор меѓу двете страни, рече претседателот на Грција Прокопис Павлопулос на средбата со неговиот португалски колега Марсело Ребело...

Грчкиот претседател Павлопулос Прво промена на името и Уставот па потоа потпишување договор

Грчкиот претседател Павлопулос: Прво промена на името и Уставот, па потоа потпишување договор

еМАГАЗИН | пред 4 дена

Прво треба да се направи промена на Уставот, па потоа да се потпише договор меѓу двете страни, рече претседателот на Грција Прокопис Павлопулос на средбата со неговиот португалски колега Марсело Ребело...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност