Четирите концерти на Каролина распродадени додадени уште нови три

Четирите концерти на Каролина распродадени, додадени уште нови три!

Pixel | пред 5 дена

Задоволство ни е да ве информираме, дека закажаните четири концерти на коишто Каролина ќе го промовира новиот албум „Извор“, за 23, 24, 25 и 26-ти февруари се РАСПРОДАДЕНИ. Поради големиот интерес, закажани...

Нови три концерти на Каролина

Нови три концерти на Каролина!

+Инфо | пред 5 дена

Закажаните четири концерти на кои Каролина ќе го промовира новиот албум „Извор“, за 23, 24, 25 и 26 февруари се распродадени. Поради големиот интерес, закажани се нови три концерти, на 1, 2 и 3 март, во...

Уште три нови концерти Каролина ќе го сруши сопствениот рекорд

Уште три нови концерти: Каролина ќе го сруши сопствениот рекорд

Вечер Прес | пред 5 дена

Каролина и овојпат со најавениот, нов концертен маратон ќе руши рекорди, па дури и својот од пред четири години во МОБ. Овој пат наместо првично најавените 4 концерти пејачката пред својата публика ќе...

Уште три концерти на Каролина во МОБ

Уште три концерти на Каролина во МОБ

Reporter.mk | пред 5 дена

По распродадените четири концерти на Каролина Гочева во МОБ, Авалон продукција најави уште три концерти. Првите концерти, на кои Каролина ќе го промовира новиот албум „Извор“ ќе се одржат од 23 до 26 февруари....

Четирите концерти на Каролина распродадени закажани се уште три

Четирите концерти на Каролина распродадени, закажани се уште три

Макфакс | пред 5 дена

Закажаните четири концерти на коишто Каролина ќе го промовира новиот албум „Извор“, за 23, 24, 25 и 26 февруари се распродадени. Од „Авалон продукција“ информираат дека поради големиот интерес, закажани...

Нови три концерти на Каролина

Нови три концерти на Каролина!

Слободен печат | пред 5 дена

Закажаните четири концерти на коишто Каролина ќе го промовира новиот албум „Извор“, за 23, 24, 25 и 26 февруари се распродадени. Поради големиот интерес, закажани се нови три концерти, на 01, 02 и 03 март,...

Четирите концерти на Каролина распродадени закажани се уште три

Четирите концерти на Каролина распродадени, закажани се уште три

Скопје Инфо | пред 5 дена

Закажаните четири концерти на коишто Каролина ќе го промовира новиот албум „Извор“, за 23, 24, 25 и 26 февруари се распродадени. Од „Авалон продукција“ информираат дека поради големиот интерес, закажани...

ЧЕТИРИТЕ КОНЦЕРТИ НА КАРОЛИНА РАСПРОДАДЕНИ ДОДАДЕНИ УШТЕ НОВИ ТРИ

ЧЕТИРИТЕ КОНЦЕРТИ НА КАРОЛИНА РАСПРОДАДЕНИ, ДОДАДЕНИ УШТЕ НОВИ ТРИ!

Lady | пред 5 дена

Од Авалон продукција известуваат дека закажаните четири концерти на коишто Каролина ќе го промовира новиот албум „Извор“, за 23, 24, 25 и 26-ти февруари се РАСПРОДАДЕНИ. Поради големиот интерес, закажани...

Февруарските концерти на Каролина распродадени ќе има нови а еве и кога

Февруарските концерти на Каролина распродадени, ќе има нови а еве и кога

Женски магазин | пред 5 дена

01, 02 и 03 март Каролина Гочева ќе пее на три нови концерти кои се закажани поради големиот интерес на публиката и распродадените четири кои ќе се одржат на крајот на месецов во МОБ. 23, 24, 25 и 26-ти...

Четирите концерти на Каролина распродадени закажани се уште три

Четирите концерти на Каролина распродадени, закажани се уште три

еМАГАЗИН | пред 5 дена

Закажаните четири концерти на коишто Каролина ќе го промовира новиот албум „Извор“, за 23, 24, 25 и 26 февруари се распродадени. Од „Авалон продукција“ информираат дека поради големиот интерес, закажани...

Македонското девојче урива рекорди После четири распродадени ќе има и три концерти во март

Македонското девојче урива рекорди: После четири распродадени, ќе има и’ три концерти во март!

Екран | пред 5 дена

Каролина Гочева, одамна знаеме, дек е извонреден вокал, но по најновите информации може уште повеќе да се гордее со својата работа… Четирите, најавени, концерти во февруари, на кои што Каролина ќе го промовира...

Четирите концерти на Каролина распродадени закажани се уште три

Четирите концерти на Каролина распродадени, закажани се уште три

Вечер | пред 5 дена

Закажаните четири концерти на коишто Каролина ќе го промовира новиот албум „Извор“, за 23, 24, 25 и 26 февруари се распродадени. Од „Авалон продукција“ информираат дека поради големиот интерес, закажани...

Четирите концерти на Каролина се распродадени закажани нови три во МОБ

Четирите концерти на Каролина се распродадени, закажани нови три во МОБ

Популарно | пред 5 дена

Закажаните четири концерти на коишто Каролина ќе го промовира новиот албум „Извор“, за 23, 24, 25 и 26-ти февруари се РАСПРОДАДЕНИ. Поради големиот интерес, закажани се нови три концерти, на 01, 02 и 03...

Каролина растури  концертите распродадени

Каролина „растури“ - концертите распродадени, ...

ТВ Пакет | пред 6 дена

На повидок нов легендарен успех на новиот албум "Извор" Тимот на Авалон продукција со задоволство информира дека закажаните четири концерти на коишто Каролина ќе го промовира новиот албум „Извор“, за...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност