Пангалос  Единствениот добар Турчин е мртов Турчин

Пангалос: Единствениот добар Турчин е мртов Турчин

Република | пред 6 дена

Поранешниот грчки министер за надворешни работи Теодорос Пангалос во радио интервју ја употреби фразата „единствениот добар Турчин е мртов Турчин“, објави онлајн изданието „Екатимерини“. Во интервју за...

Само мртов Турчин  е добар Турчин за Грција

Само мртов Турчин, е добар Турчин за Грција

Инфо Центар | пред 6 дена

Во интервју за радиото Скај, Пангалос нагласи дека Грција се „соочува“ со голем проблем со Турција. – Непријателот е немилосрден и нема да биде надминат, без разлика на тоа колку добра волја ќе покажеме, рече тој.

ГРЧКИТЕ ПОЛИТИЧАРИ СО СКАНДАЛОЗНИ ИЗЈАВИ   Само мртов Турчин е добар Турчин  рече екс министерот за надворешни Теодорос Пангалос

ГРЧКИТЕ ПОЛИТИЧАРИ СО СКАНДАЛОЗНИ ИЗЈАВИ: „Само мртов Турчин е добар Турчин“ рече екс-министерот за надворешни Теодорос Пангалос!

Infomax | пред 6 дена

Поранешниот грчки министер за надворешни работи Теодорос Пангалос во радио интервју ја употреби фразата „единствениот добар Турчин е мртов Турчин“, објави онлајн изданието „Екатимерини“. Во интервју за...

Пангалос со навредлив коментар  Добар Турчин е мртов Турчин

Пангалос со навредлив коментар: Добар Турчин е мртов Турчин

Вечер Прес | пред 6 дена

Поранешниот грчки министер за надворешни работи Теодорос Пангалос во радио интервју ја употреби фразата „единствениот добар Турчин е мртов Турчин“, објави онлајн изданието „Екатимерини“. Во интервју за...

Турски разузнавачки авион го нарушил грчкиот воздушен простор над Егејското море

Турски разузнавачки авион го нарушил грчкиот воздушен простор над Егејското море

A1on | пред 6 дена

Турски разузнавачки авион бил пресретнат од грчката воена авијација во областа на Егејското море, јави грчкиот портал „Њуз.ин“. Според Генералштабот на националната одбрана (ГЕЕТА) на Грција, авионот пет...

Пангалос  Единствениот добар Турчин е мртов Турчин

Пангалос: Единствениот добар Турчин е мртов Турчин

Слободен печат | пред 6 дена

Поранешниот грчки министер за надворешни работи Теодорос Пангалос во радио интервју ја употреби фразата „единствениот добар Турчин е мртов Турчин“, објави онлајн изданието „Екатимерини“. Во интервју за...

Пангалос со навредлив коментар за Турците

Пангалос со навредлив коментар за Турците

A1on | пред 6 дена

Поранешниот грчки министер за надворешни работи Теодорос Пангалос во радио интервју ја употреби фразата „единствениот добар Турчин е мртов Турчин“, објави онлајн изданието „Екатимерини“. Во интервју за...

Пангалос  Единствениот добар Турчин е мртов Турчин

Пангалос: Единствениот добар Турчин е мртов Турчин

+Инфо | пред 6 дена

Поранешниот грчки министер за надворешни работи Теодорос Пангалос во радио интервју ја употреби фразата „единствениот добар Турчин е мртов Турчин“, објави онлајн изданието „Екатимерини“. Во интервју за...

Пангалос  Мртов Турчин е добар Турчин

Пангалос: Мртов Турчин е добар Турчин

Независен | пред 6 дена

Поранешниот грчки министер за надворешни работи Теодорос Пангалос во радиоинтервју ја употреби фразата „Единствениот добар Турчин е мртов Турчин“, објави онлајн-изданието „Екатимерини“. Во интервју за...

Турски разузнавачки авион го нарушил грчкиот воздушен простор над Егејското море

Турски разузнавачки авион го нарушил грчкиот воздушен простор над Егејското море

Алфа | пред 6 дена

Турски разузнавачки авион бил пресретнат од грчката воена авијација во областа на Егејското море, јави грчкиот портал „Њуз.ин“. Турски разузнавачки авион бил пресретнат од грчката воена авијација во областа...

Пангалос со навредлив коментар за Турците

Пангалос со навредлив коментар за Турците

Сител | пред 6 дена

Поранешниот грчки министер за надворешни работи Теодорос Пангалос во радио интервју ја употреби фразата „единствениот добар Турчин е мртов Турчин“, објави онлајн изданието „Екатимерини“. Во интервју за...

Турски разузнавачки авион го нарушил грчкиот воздушен простор над Егејското море

Турски разузнавачки авион го нарушил грчкиот воздушен простор над Егејското море

Пост | пред 6 дена

Турски разузнавачки авион бил пресретнат од грчката воена авијација во областа на Егејското море, јави грчкиот портал „Њуз.ин“. Според Генералштабот на националната одбрана (ГЕЕТА) на Грција, авионот пет...

Пангалос со навредлив коментар за Турците

Пангалос со навредлив коментар за Турците

Пост | пред 6 дена

Поранешниот грчки министер за надворешни работи Теодорос Пангалос во радио интервју ја употреби фразата „единствениот добар Турчин е мртов Турчин“, објави онлајн изданието „Екатимерини“. Во интервју за...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност