И перењето алишта ќе стане  паметно

И перењето алишта ќе стане „паметно“

USB | пред 2 месеци

Компанијата Самсунг на годинешното Шоу за потрошувачка електроника (ЦЕС) во Лас Вегас, ја најави својата нова генерација на машини за алишта, засновани на Квик-Драјв технологија. Новата машина ќе може...

И перењето алишта ќе стане  паметно

И перењето алишта ќе стане „паметно“

A1on | пред 2 месеци

Компанијата Самсунг на годинешното Шоу за потрошувачка електроника (ЦЕС) во Лас Вегас, ја најави својата нова генерација на машини за алишта, засновани на Квик-Драјв технологија. Новата машина ќе може...

Samsung машина за перење со QuickDrive технологија

Samsung машина за перење со QuickDrive технологија

Интересно | пред 2 месеци

Новата генерација на перална машина се базира на QuickDrive технологија, која беше презентирана на CES 2018 саемот во Лас Вегас. Новата машина за перење алишта има функција за пристап на интернет, која...

И перењето алишта ќе стане  паметно

И перењето алишта ќе стане „паметно“

Популарно | пред 2 месеци

Компанијата Самсунг на годинешното Шоу за потрошувачка електроника (ЦЕС) во Лас Вегас, ја најави својата нова генерација на машини за алишта, засновани на Квик-Драјв технологија. Новата машина ќе може...

И перењето алишта станува  паметно

И перењето алишта станува „паметно“!

Рипост | пред 2 месеци

Компанијата „Самсунг“ на годинешното Шоу за потрошувачка електроника (ЦЕС) во Лас Вегас, ја најави својата нова генерација на машини за алишта, засновани на Квик-Драјв технологија. Новата машина ќе може...

Samsung ја проширува својата палета премиум машини за перење алишта со нов модел

Samsung ја проширува својата палета премиум машини за перење алишта со нов модел

GSM | пред 2 месеци

Samsung ElectronicsCo., Ltd. го најави воведувањето на новата генерација машини за перење со револуционерна QuickDrive™ технологија. Како одговор на желбите на корисниците, Samsung произведе машини за...

И перењето алишта ќе се прави со  паметна технологија

И перењето алишта ќе се прави со „паметна технологија“

Независен | пред 2 месеци

Компанијата „Самсунг“ на годинешното шоу за потрошувачка електроника (ЦЕС) во Лас Вегас, ја најави својата нова генерација на машини за алишта, засновани на Квик-Драјв технологија. Новата машина ќе може...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност