Потврдено  Самсунг идниот месец ќе го претстави Galaxy S9

Потврдено: Самсунг идниот месец ќе го претстави Galaxy S9!

Вести24 | пред 2 месеци

Јужнокорејскиот гигант Самсунг потврди дека идниот месец на Mobile World Congres саемот во Барселона ќе ги претстави Galaxy S9 и Galaxy S9 Plus. Ди Џеј Кох на саемот CES во Лас Вегас потврди дека „деветката“...

Самсунг идниот месец ќе го претстави Galaxy S9

Самсунг идниот месец ќе го претстави Galaxy S9!

За забава | пред 2 месеци

Јужнокорејскиот гигант Самсунг потврди дека идниот месец на Mobile World Congres саемот во Барселона ќе ги претстави Galaxy S9 и Galaxy S9 Plus. Ди Џеј Кох на саемот CES во Лас Вегас потврди дека „деветката“...

Samsung открива кога ќе го претстави својот најдобар телефон до сега

Samsung открива кога ќе го претстави својот најдобар телефон до сега!

Попара | пред 2 месеци

Јужнокорејскиот гигант и претходните години својот најдобар модел ќе го претстави на МВК (Светскиот конгрес за мобилни телефони). Менаџерот на одделениот  за мобилни уреди од Samsung, ДЈ Кох потврдил дека...

Samsung Galaxy S9 ќе излезе наредниот месец

Samsung Galaxy S9 ќе излезе наредниот месец

GSM | пред 2 месеци

Компанијата Samsung ги потврди гласините дека новата верзија на моделот Galaxy премиерно ќе биде прикажан наредниот месец, а продажбата на истиот ќе започне веќе од март.. Телефонот најпрво ќе биде прикажан...

Samsung ќе го лансира Galaxy S9 во февруари

Samsung ќе го лансира Galaxy S9 во февруари

USB | пред 2 месеци

Според очекувањата, Samsung на саемот CES 2018 нема да го претстави својот нов телефон Galaxy S9 затоа што во Лас Вегас повеќе се концентрира на телевизори, фрижидери, машини за перење и IoT. Иако се очекуваше...

Samsung Galaxy S9 доаѓа на MWC во Барселона

Samsung Galaxy S9 доаѓа на MWC во Барселона

IT.mk | пред 2 месеци

CES уште не завршил, а Samsung Electronics работи на следниот голем настан, Mobile World Congress кој се одржува во февруари. Традиционално домаќин на настанот е Барселона, а оваа година посетителите ќе...

Samsung потврди кога точно пристигнуваат Galaxy S9 и Galaxy S9

Samsung потврди кога точно пристигнуваат Galaxy S9 и Galaxy S9+

Телефони | пред 2 месеци

ДЏ Кох, директорот на мобилниот бизнис на Samsung, потврди дека компанијата планира да ја искористи сцената на MWC 2018 саемот кој годинава се одржува кон крајот на февруари во Барселона за да ги претстави...

Samsung Galaxy S9 ќе излезе наредниот месец

Samsung Galaxy S9 ќе излезе наредниот месец

Кајгана | пред 2 месеци

Компанијата Samsung ги потврди гласините дека новата верзија на моделот Galaxy премиерно ќе биде прикажан наредниот месец, а продажбата на истиот ќе започне веќе од март. Телефонот најпрво ќе биде прикажан...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност