Повеќејазични патни ознаки се поставуваат во Скопје

Повеќејазични патни ознаки се поставуваат во Скопје

Сител | пред 2 месеци

Повеќејазичните патни ознаки од рано утринава се поставуваат пред сите поважни институции. Една од првите локации каде беа ставени нови патокази кај Музејот на Град Скопје. Тоа е предвидено со Законот...

Повеќејазични патни ознаки утринава се поставуваат пред сите поважни институции

Повеќејазични патни ознаки утринава се поставуваат пред сите поважни институции

Лидер | пред 2 месеци

Повеќејазичните патни ознаки од рано утринава се поставуваат пред сите поважни институции. Една од првите локации каде беа ставени нови патокази кај Музејот на Град Скопје. Тоа е предвидено со Законот...

Утрово се поставуваат повеќејазични патни ознаки во Скопје

Утрово се поставуваат повеќејазични патни ознаки во Скопје

Прес 24 | пред 2 месеци

Повеќејазичните патни ознаки од рано утринава се поставуваат пред сите поважни институции, пишува Курир. Една од првите локации каде беа ставени нови патокази кај Музејот на Град Скопје.

Повеќејазични патни ознаки утринава се поставуваат пред сите поважни институции

Повеќејазични патни ознаки утринава се поставуваат пред сите поважни институции

Република | пред 2 месеци

Повеќејазичните патни ознаки од рано утринава се поставуваат пред сите поважни институции. Една од првите локации каде беа ставени нови патокази кај Музејот на Град Скопје. Тоа е предвидено со Законот...

Повеќејазични патни ознаки утринава се поставуваат пред сите поважни институции

Повеќејазични патни ознаки утринава се поставуваат пред сите поважни институции

Пулс 24 | пред 2 месеци

Повеќејазичните патни ознаки од рано утринава се поставуваат пред сите поважни институции. Една од првите локации каде беа ставени нови патокази кај Музејот на Град Скопје. Тоа е предвидено со Законот...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност