Маж прогласен за мртов од 3 доктори се разбудил пред аутопсија

Маж прогласен за мртов од 3 доктори се разбудил пред аутопсија

Скопје24 | пред 2 месеци

Авторитетите од шпански затвор се зачудени откога затвореник кој бил прогласен за мртов од 3 различни доктори се разбудил во мртовечницата, неколку часа пред закажаната аутопсија. Гонзало Монтоја Хименес...

Маж прогласен за мртов од 3 доктори се разбудил пред аутопсија

Маж прогласен за мртов од 3 доктори се разбудил пред аутопсија

Идивиди | пред 2 месеци

Авторитетите од шпански затвор се зачудени откога затвореник кој бил прогласен за мртов од 3 различни доктори се разбудил во мртовечницата, неколку часа пред закажаната аутопсија. Гонзало Монтоја Хименес...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност