Дневен хороскоп за недела 14 01 2018

Дневен хороскоп за недела (14.01.2018)

Скопје24 | пред 2 месеци

Овен Вашата околина ја инспирирате со добрата и позитивна енергија, а тоа многу ќе ви се исплати. Љубовната енергија и страст ви носат нови познанства и можни предизвици. Одморени сте и подобро се чувствувате....

Дневен хороскоп за недела 14 01 2018

Дневен хороскоп за недела (14.01.2018)

Екран | пред 2 месеци

Овен Вашата околина ја инспирирате со добрата и позитивна енергија, а тоа многу ќе ви се исплати. Љубовната енергија и страст ви носат нови познанства и можни предизвици. Одморени сте и подобро се чувствувате....

Дневен хороскоп 14 01 2018 Недела

Дневен хороскоп (14.01.2018) Недела

Вести24 | пред 2 месеци

Овен (21.03 – 20.04) Вашата околина ја инспирирате со добрата и позитивна енергија, а тоа многу ќе ви се исплати. Љубовната енергија и страст ви носат нови познанства и можни предизвици. Одморени сте и...

Викенд хороскоп 13 14 01 2018

Викенд хороскоп 13-14.01.2018

Денар | пред 2 месеци

Овен (21.03 – 20.04) Некои важни работи ќе биде потребно да ги преземете во ваши раце. Поинаку не ќе можете да ги остварите зацртаните цели. Ако сакате да бидете среќни, верувајте и повеќе на интуицијата....

Неделен хороскоп На кој знак ќе му се случи нова љубов

Неделен хороскоп: На кој знак ќе му се случи нова љубов?

Независен | пред 2 месеци

ОВЕН: Работа: Викендов влегувате размислувајќи за финансиската состојба, која поттикната од Месечината што се гаси не изгледа идеално. Сепак, ќе се појават новини на работното поле. Љубов: Размислувате...

Викенд хороскоп

Викенд хороскоп

За Се | пред 2 месеци

Овен Нема ништо поубаво од читање книга во кревет. Почнете го така викендот и ќе ги видите разликите во расположението. Доколку не сте во врска, поставете си нов предизвик – запознавање на личноста која...

Дневен хороскоп Сабота 13 01 2018

Дневен хороскоп Сабота (13.01.2018)

Скопје24 | пред 2 месеци

Овен Затворени сте во односот со соработниците. Паричната ситуација не се поправа и поради тоа го покажувате своето незадоволство. Поседувате голема доза на издржливост и трпеливост, особено во односот...

Дознајте што ви предвидува хороскопот за викендов

Дознајте што ви предвидува хороскопот за викендов

Женски магазин | пред 2 месеци

Овен (21.03 – 20.04) Стабилен и релаксирачки период во кој ќе пронајдете време за уживање. Ве очекува еден спокоен викенд. Обидете се да уживате во бавното темпо и можноста да се занимавате со работни...

Викендов ќе им биде пекол на овие хороскопски знаци

Викендов ќе им биде пекол на овие хороскопски знаци

Женски магазин | пред 2 месеци

Лав Викендов ќе бидете многу неодлучни. Предолгото размислување нема да ви помогне. Бидете поодлучни и дејствувајте веднаш. Нема да ви биде лесно да си одделите енергија за проблемите на другите луѓе,...

Дневен хороскоп за сабота 13 01 2018

Дневен хороскоп за сабота (13.01.2018)

Екран | пред 2 месеци

Овен Затворени сте во односот со соработниците. Паричната ситуација не се поправа и поради тоа го покажувате своето незадоволство. Поседувате голема доза на издржливост и трпеливост, особено во односот...

ХОРОСКОП 13 ЈАНУАРИ САБОТА

ХОРОСКОП 13 ЈАНУАРИ (САБОТА)

Актуелно24 | пред 2 месеци

Прочитајте го вашиот дневен хороскоп и дознајте што ве очекува денес… Овен (21.03-20.04) Комуникацијата денес ви е таква што најдобро за вас ќе биде да не излегувате од дома. Викнете или пишете му на некој...

Дневен хороскоп 13 01 2018 Сабота

Дневен хороскоп (13.01.2018) Сабота

Вести24 | пред 2 месеци

Овен (21.03 – 20.04) Затворени сте во односот со соработниците. Паричната ситуација не се поправа и поради тоа го покажувате своето незадоволство. Поседувате голема доза на издржливост и трпеливост, особено...

Дневен хороскоп  Петок 12 01 2018

Дневен хороскоп – Петок (12.01.2018)

Скопје24 | пред 2 месеци

Овен Ќе бидете немирни ќе се чувствувате несигурно, а постои опасност да изгубите некои вредности во кои до сега сте уживале. Ви се закануваат судири кои нама да бидат безизлезни. Финансиската ситуација...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност