Комични илустрации  Какви се  реално  свадбените церемонии

Комични илустрации: Какви се (реално) свадбените церемонии?

Црно бело | пред 2 месеци

Кој пробал, знае дека свадбите речиси никогаш не се толку романтични како што си ги замислуваме. Филмските сцени каде што младенците заминуваат на свадбено патување веднаш по церемонијата се далеку од...

Како е да се биде романтичен  очекувања v s  реалност

Како е да се биде романтичен: очекувања v.s. реалност

Црно бело | пред 2 месеци

Секој од нас на почетокот од врската си замислува за тоа како би изгледале романтичните моменти со партнерот. Без разлика на тоа колку и да се обидуваме сѐ да изгледа совршено, понекогаш работите излегуваат...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност