Болна исповед на мајка  Ми рече дека моето бебе е многу убаво  а потоа животот ми стана пекол

Болна исповед на мајка: Ми рече дека моето бебе е многу убаво, а потоа животот ми стана пекол

Скопје24 | пред 2 месеци

Еленор Вилијамс (52) од Вашингтон веќе 35 години не знае што се случило со нејзината ќерка, која е грабната кога имала само три месеци. Во потресната исповед Еленор за американските медиуми ја раскажува...

Болна исповед на мајка  Ми рече дека моето бебе е многу убаво  а потоа животот ми стана пекол

Болна исповед на мајка: Ми рече дека моето бебе е многу убаво, а потоа животот ми стана пекол

Сител | пред 2 месеци

Еленор Вилијамс (52) од Вашингтон веќе 35 години не знае што се случило со нејзината ќерка, која е грабната кога имала само три месеци. Во потресната исповед Еленор за американските медиуми ја раскажува...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност