Рада Манојловиќ како жешка Амазонка

Рада Манојловиќ како жешка Амазонка

За Се | пред 2 месеци

Српската пејачка Рада Манојловиќ сними нов спот, за кој доби позитивни критики од српските медиуми. Таа на Инстаграм ја објави највата на новото видео за песната “Животот на Месечината”. Според пишувањата,...

Српски пејач во стилот на славниот рапер 50 Цент

Српски пејач во стилот на славниот рапер 50 Цент

Канал 5 | пред 2 месеци

Видеото беше за песната „P.I.M.P." . Сега сличен кич  спот најверојатно снима популарниот српски фолкер Миле Китиќ во друштво на старлетата Сораја.

Рада Манојловиќ е српската амазонка

Рада Манојловиќ е српската амазонка

Reporter.mk | пред 2 месеци

Српската пејачка Рада Манојловиќ сними нов спот, за кој доби позитивни критики од српските медиуми. Таа на Инстаграм ја објави највата на новото видео за песната “Животот на Месечината”. Според пишувањата,...

Рада Манојловиќ ги помести границите   вакво нешто нема на естрадата

Рада Манојловиќ ги помести границите - вакво нешто нема на естрадата!

Вечер | пред 2 месеци

Рада Манојловиќ на Instagram објави тизер за новото видео за песната "Животот на Месечината", со кој отиде чекор подалеку кога станува збор за српската сцена! Еден фасцинантен тизер го најавува опасниот...

Рада Манојловиќ ги помести границите   вакво нешто нема на естрадата

Рада Манојловиќ ги помести границите - вакво нешто нема на естрадата!

Весник | пред 2 месеци

Рада Манојловиќ на Instagram објави тизер за новото видео за песната "Животот на Месечината", со кој отиде чекор подалеку кога станува збор за српската сцена! Еден фасцинантен тизер го најавува опасниот...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност