Кикс на најголемиот саем за технологија во светот  Снемало струја на два часа така што над илјада посетители останале во темница на површина од 3 милиони квадрати

Кикс на најголемиот саем за технологија во светот: Снемало струја на два часа така што над илјада посетители останале во темница на површина од 3 милиони квадрати.

Попара | пред 2 месеци

Орагнизаторите на Саемот навеле дека контактирале со компанијата за електордистирибуција, по што струјата се вратила за два часа. Посетителите на најголемиот саем за електроника и технолошки иновации CES...

На автомобилџиите им се посреќи Лас Вегас

На автомобилџиите им се посреќи Лас Вегас

Аутомедиа | пред 2 месеци

Производителите на автомобили имаат поголема слобода да ги прикажат идеите и концетите на иднината на водечкиот саем за потрошувачка електроника во Лас Вегас. Со воведувањето на технологија за автономно...

Иронија  На најголемиот саем за електроника снема струја

Иронија: На најголемиот саем за електроника снема струја

USB | пред 2 месеци

Посетителите на најголемиот саем за електроника и технолошки иновации кој што секоја година во јануари се одржува во Лас Вегас во Невада, останаа изненадени откако најголемиот дел од Конгресниот центар...

Снема струја на најголемиот саем за електроника и технолошки иновации во светот

Снема струја на најголемиот саем за електроника и технолошки иновации во светот

A1on | пред 2 месеци

Посетителите на најголемиот саем за електроника и технолошки иновации, кои секој јануари се одржува во Лас Вегас, ги изненади снемувањето на струја, поради што поголемиот дел од Конгресниот центар остана...

Каква иронија  На најголемиот светски саем за електрика снема струја

Каква иронија: На најголемиот светски саем за електрика снема струја

Вести24 | пред 2 месеци

Посетителите на најголемиот саем за електроника и технолошки иновации ги изненаде прекин на струја поради што голем дел од Конгресниот центар остана во мрак. Поради прекин на струја, евакуирани беа делови...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност