Еве како да скриете дека сте ја прчитале пораката на Messenger

Еве како да скриете дека сте ја прчитале пораката на Messenger

Локално | пред 2 месеци

Сакате да ги прочитате пораките на Messenger, а да не знаат дека сте ги виделе? Ви треба апликацијата No seen! Таа е беспалтна и не содржи платени сервиси. Овозможува читање на примените пораки на Messenger,...

НЕМА ПОВЕЌЕ  SEEN   Читајте ги пораките слободно  соговорникот нема да го знае тоа

НЕМА ПОВЕЌЕ “SEEN”: Читајте ги пораките слободно, соговорникот нема да го знае тоа

Скопје24 | пред 2 месеци

Сакате да ги читате пораките во “месинџер”, а соговорникот да не го знае тоа ? Апликацијата “No seen” е тоа што го барате. “No seen” e ИОС апликација која е бесплатна и не содржи платени сервиси, а овозможува...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност