Дали треба да се чека моторот да загрее во место или да се тргне веднаш

Дали треба да се чека моторот да загрее во место или да се тргне веднаш?

За Се | пред 2 месеци

Кога температурите ќе се спуштат под нулата, како деновиве во Македонија, често во утринските часови може да се слушне бучава од автомобили што работат во место. Експертите истакнуваат дека станува збор...

Дали треба да се чека моторот да загрее во место или да се тргне веднаш

Дали треба да се чека моторот да загрее во место или да се тргне веднаш

Пулс 24 | пред 2 месеци

Кога температурите ќе се спуштат под нулата, како деновиве во Македонија, често во утринските часови може да се слушне бучава од автомобили што работат во лер Експертите истакнуваат дека станува збор за...

Дали треба да се чека моторот да загрее во место или да се тргне веднаш

Дали треба да се чека моторот да загрее во место или да се тргне веднаш

Скопје24 | пред 2 месеци

Кога температурите ќе се спуштат под нулата, како деновиве во Македонија, често во утринските часови може да се слушне бучава од автомобили што работат во лер Експертите истакнуваат дека станува збор за...

Добро е да се знае  Дали треба да се чека моторот да загрее во место или да се тргне веднаш

Добро е да се знае: Дали треба да се чека моторот да загрее во место или да се тргне веднаш

Сител | пред 2 месеци

Кога температурите ќе се спуштат под нулата, како деновиве во Македонија, често во утринските часови може да се слушне бучава од автомобили што работат во лер Експертите истакнуваат дека станува збор за...

Добро е да се знае  Дали треба да се чека моторот да загрее во место или да се тргне веднаш

Добро е да се знае: Дали треба да се чека моторот да загрее во место или да се тргне веднаш

Прес 24 | пред 2 месеци

Кога температурите ќе се спуштат под нулата, како деновиве во Македонија, често во утринските часови може да се слушне бучава од автомобили што работат во лер Експертите истакнуваат дека станува збор за...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност