Протест во Берн против доаѓањето на Трамп во Давос

Протест во Берн против доаѓањето на Трамп во Давос

Нетпрес | пред 2 месеци

Повеќе стотици приврзаници на антикапиталистичкото движење во саботата мирно протестираа во Берн против доаѓањето на американскиот претседател Доналд Трамп на Светскиот економски форум (СЕФ – WEF) во Давос,...

Македонија се враќа на Светскиот економски форум во Давос после 15 години пауза

Иновативност | пред 2 месеци

Владина делегација предводена од премиерот Зоран Заев на 25 и 26 јануари ќе учествува на Светскиот економски форум кој ќе се одржува во Давос, Швајцарија, соопшти прес-службата на Владата . Проектите и...

Премиерот Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Премиерот Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Независен | пред 2 месеци

Владина делегација предводена од премиерот Зоран Заев на 25-ти и 26 јануари ќе учествува на Светскиот економски форум кој ќе се одржува во Давос, Швајцарија, соопшти прес-службата на Владата. Проектите...

Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос на 25 и 26 јануари

Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос на 25 и 26 јануари

Бриф | пред 2 месеци

Премиерот, Зоран Заев и владина делегација ќе учествуваат на Светскиот економски форум кој се одржува во Давос, Швајцарија на 25 и 26 јануари. Проектите и програмските иницијативи кои ќе бидат презентирани...

Премиерот Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Премиерот Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

A1on | пред 2 месеци

Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, со владина делегација, на 25-ти и 26-ти јануари, ќе учествува на Светскиот економски форум кој годинава се одржува во Давос, Швајцарија. Светскиот...

Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Макфакс | пред 2 месеци

Премиерот Зоран Заев, со владина делегација на 25-ти и 26-ти јануари, ќе учествува на Светскиот економски форум кој годинава се одржува во Давос, Швајцарија, на тема „Креирање на заедничка иднина во поделениот...

Премиерот Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Премиерот Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос...

Нова Македонија | пред 2 месеци

Премиерот Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос Владина делегација предводена од премиерот Зоран Заев на 25-ти и 26 јануари ќе учествува на Светскиот економски форум кој ќе се одржува...

Заев ќе оди на Светскиот економски форум во Давос

Заев ќе оди на Светскиот економски форум во Давос

Фактор | пред 2 месеци

Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, со владина делегација, на 25-ти и 26-ти јануари, ќе учествува на Светскиот економски форум кој годинава се одржува во Давос, Швајцарија. Заев...

Премиерот Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Премиерот Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Канал 5 | пред 2 месеци

Проектите и програмските иницијативи кои ќе бидат презентирани на 48-от годишен состанок на Светскиот економски форум се на тема „Креирање на заедничка иднина во поделениот свет“. - Светскиот економски...

Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Нетпрес | пред 2 месеци

Премиерот Зоран Заев со владина делегација на 25 и 26 јануари ќе учествува на Светскиот економски форум кој годинава се одржува во Давос, Швајцарија, на тема „Креирање  заедничка иднина во поделениот свет“,...

Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

МТВ 1 | пред 2 месеци

Претседателот на Владата, Зоран Заев со владина делегација, на 25-ти  и 26-ти јануари, ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос, Швајцарија. Светскиот економски форум е меѓународна организација...

Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Точка | пред 2 месеци

Премиерот Зоран Заев со владина делегација на 25 и 26 јануари ќе учествува на Светскиот економски форум кој годинава се одржува во Давос, Швајцарија, на тема „Креирање заедничка иднина во поделениот свет“,...

Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Актуелно24 | пред 2 месеци

Премиерот Зоран Заев со владина делегација на 25 и 26 јануари ќе учествува на Светскиот економски форум кој годинава се одржува во Давос, Швајцарија, на тема „Креирање  заедничка иднина во поделениот свет“,...

Премиерот Заев на Светски економски форум во Давос на 25 и 26 јануари

Премиерот Заев на Светски економски форум во Давос на 25 и 26 јануари

Вечер Прес | пред 2 месеци

Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, со владина делегација, на 25-ти и 26-ти јануари, ќе учествува на Светскиот економски форум кој се одржува во Давос, Швајцарија, соопшти владината...

Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Вечер | пред 2 месеци

Премиерот Зоран Заев, со владина делегација на 25-ти и 26-ти јануари, ќе учествува на Светскиот економски форум кој годинава се одржува во Давос, Швајцарија, на тема „Креирање на заедничка иднина во поделениот...

Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

+Инфо | пред 2 месеци

Владина делегација предводена од премиерот Зоран Заев на 25 и 26 јануари ќе учествува на Светскиот економски форум кој ќе се одржува во Давос, Швајцарија, соопшти прес-службата на Владата. Проектите и...

Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Алфа | пред 2 месеци

Владина делегација предводена од премиерот Зоран Заев на 25 и 26 јануари ќе учествува на Светскиот економски форум кој ќе се одржува во Давос, Швајцарија, соопшти прес-службата на Владата. Проектите и...

На Светскиот економски форум во Давос ќе учествува и Заев

На Светскиот економски форум во Давос ќе учествува и Заев

Денар | пред 2 месеци

Премиерот Зоран Заев, со владина делегација на 25-ти и 26-ти јануари, ќе учествува на Светскиот економски форум кој годинава се одржува во Давос, Швајцарија, на тема „Креирање на заедничка иднина во поделениот...

Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Вечер Прес | пред 2 месеци

Премиерот Зоран Заев со владина делегација на 25 и 26 јануари ќе учествува на Светскиот економски форум кој годинава се одржува во Давос, Швајцарија, на тема „Креирање  заедничка иднина во поделениот свет“,...

Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Заев ќе учествува на Светскиот економски форум во Давос

Пост | пред 2 месеци

Премиерот Зоран Заев со владина делегација на 25 и 26 јануари ќе учествува на Светскиот економски форум кој годинава се одржува во Давос, Швајцарија, на тема „Креирање заедничка иднина во поделениот свет“,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност