Тешка сообраќајна несреќа во Свети Николе

Тешка сообраќајна несреќа во Свети Николе

Фактор | пред 2 месеци

Вчера околу 17.15 часот во близина на крстосницата кај селото Амзабегово, Светиниколско се случила тешка сообраќајна несреќа. Од полицијата информираа дека 28-годишниот Б.В. од истото село, управувајќи...

Тешка сообраќајна несреќа во Свети Николе

Тешка сообраќајна несреќа во Свети Николе

Република | пред 2 месеци

Вчера околу 17.15 часот во близина на крстосницата кај селото Амзабегово, Светиниколско се случила тешка сообраќајна несреќа. Од полицијата информираа дека 28-годишниот Б.В. од истото село, управувајќи...

Изгубил контрола над возилото и директно се забил во дрво

Изгубил контрола над возилото и директно се забил во дрво

Локално | пред 2 месеци

Вчера околу 17.15 часот во близина на крстосницата кај селото Амзабегово, светиниколско се случила тешка сообраќајна несреќа. Од полицијата информираа дека 28-годишниот Б.В. од истото село, управувајќи...

Тешка несреќа во Македонија  Изгубил контрола и се забил во дрво

Тешка несреќа во Македонија: Изгубил контрола и се забил во дрво

Прес 24 | пред 2 месеци

Во текот на вчерашниот ден се случиле многу несреќи на македонските патишта, а една од нив се случила во 17 часот и 15 минути, во близина на крстосницата кај селото Амзабегово, светиниколско. 28-годишниот...

Изгубил контрола и се забил во дрво   Тешка несреќа во Македонија

Изгубил контрола и се забил во дрво - Тешка несреќа во Македонија

Сител | пред 2 месеци

Во текот на вчерашниот ден се случиле многу несреќи на македонските патишта, а една од нив се случила во 17 часот и 15 минути, во близина на крстосницата кај селото Амзабегово, светиниколско. 28-годишниот...

Жена се бори за живот откако ја удрил автомобил на патот Тетово Јажинце

Жена се бори за живот откако ја удрил автомобил на патот Тетово-Јажинце

A1on | пред 2 месеци

На регионалниот пат Тетово-Јажинце синоќа околу 22.30 часот се случила сообраќајна несреќа во која патничко возило „голф“ со тетовски регистарски ознаки, управувано од М.С. (39) од с. Џепчиште, удрило...

Во сообраќајка тешко повредена жена пешак

Во сообраќајка тешко повредена жена-пешак

МКД | пред 2 месеци

Вчеравечер околу 22.30 часот на регионалниот пат Тетово-Јажинце се случила сообраќајна несреќа во која е тешко повредена жена-пешак. Незгодата се случила кога автомобил голф, со тетовски регистарски ознаки,...

Жена се бори за живот на скопските Клиники

Жена се бори за живот на скопските Клиники

Прес 24 | пред 2 месеци

На регионалниот пат Тетово-Јажинце синоќа околу 22 часот и 30 минути се случила сообраќајна несреќа во која патничко возило „Голф“ со тетовски регистарски ознаки, управувано од 39-годишниот М.С. од селото...

Жена се бори за живот  прегазена на патот Тетово   Јажинце

Жена се бори за живот, прегазена на патот Тетово – Јажинце

Нетпрес | пред 2 месеци

На регионалниот пат Тетово-Јажинце синоќа околу 22.30 часот се случила сообраќајна несреќа во која патничко возило „голф“ со тетовски регистарски ознаки, управувано од М.С. (39) од с. Џепчиште удрило во...

Жена се бори за живот откако ја удрил автомобил на патот Тетово Јажинце

Жена се бори за живот откако ја удрил автомобил на патот Тетово-Јажинце

Локално | пред 2 месеци

На регионалниот пат Тетово-Јажинце синоќа околу 22.30 часот се случила сообраќајна несреќа во која патничко возило „Голф“ со тетовски регистарски ознаки, управувано од М.С. (39) од с. Џепчиште удрило во...

Жена се бори за живот по сообраќајна незгода

Жена се бори за живот по сообраќајна незгода...

Нова Македонија | пред 2 месеци

Жена се бори за живот по сообраќајна незгода На регионалниот пат Тетово - Јажинце вчера околу 22.30 часот се случила сообраќајна несреќа во која патничко возило „голф“ со тетовски регистарски ознаки, управувано...

Жена се бори за живот откако ја удрил автомобил на патот Тетово Јажинце

Жена се бори за живот откако ја удрил автомобил на патот Тетово-Јажинце

Макфакс | пред 2 месеци

На регионалниот пат Тетово-Јажинце синоќа околу 22.30 часот се случила сообраќајна несреќа во која патничко возило „Голф“ со тетовски регистарски ознаки, управувано од М.С. (39) од с. Џепчиште удрило во...

Жена се бори за живот откако ја удрил автомобил на патот Тетово Јажинце

Жена се бори за живот откако ја удрил автомобил на патот Тетово-Јажинце

Точка | пред 2 месеци

На регионалниот пат Тетово-Јажинце синоќа околу 22.30 часот се случила сообраќајна несреќа во која патничко возило „голф“ со тетовски регистарски ознаки, управувано од М.С. (39) од с. Џепчиште, удрило...

Жена се бори за живот откако ја удрил автомобил на патот Тетово Јажинце

Жена се бори за живот откако ја удрил автомобил на патот Тетово-Јажинце

Кајгана | пред 2 месеци

На регионалниот пат Тетово-Јажинце синоќа околу 22.30 часот се случила сообраќајна несреќа во која патничко возило „Голф“ со тетовски регистарски ознаки, управувано од М.С. (39) од с. Џепчиште удрило во...

Жена се бори за живот откако ја удрил автомобил на патот Тетово Јажинце

Жена се бори за живот откако ја удрил автомобил на патот Тетово-Јажинце

Вечер | пред 2 месеци

На регионалниот пат Тетово-Јажинце синоќа околу 22.30 часот се случила сообраќајна несреќа во која патничко возило „Голф“ со тетовски регистарски ознаки, управувано од М.С. (39) од с. Џепчиште удрило во...

Тешка сообраќајка кај Тетово   жена итно пренесена на скопските клиники

Тешка сообраќајка кај Тетово – жена итно пренесена на скопските клиники

Скопје24 | пред 2 месеци

Тешка сообраќајна несреќа се случила вчера на регионалниот пат Тетово – Јажинце. Како што информираат од полицијата, несреќата се случила  околу 22.30 часот во сообраќајката учествувало   патничкото возило...

Тешка сообраќајка кај Тетово   жена итно пренесена на скопските клиники

Тешка сообраќајка кај Тетово - жена итно пренесена на скопските клиники

Сител | пред 2 месеци

Тешка сообраќајна несреќа се случила вчера на регионалниот пат Тетово - Јажинце. Како што информираат од полицијата, несреќата се случила  околу 22.30 часот во сообраќајката учествувало   патничкото возило...

Жена е тешко повредена откако ја удрил автомобил на патот Тетово Јажинце

Жена е тешко повредена откако ја удрил автомобил на патот Тетово-Јажинце

Република | пред 2 месеци

На регионалниот пат Тетово-Јажинце синоќа околу 22.30 часот се случила сообраќајна несреќа во која патничко возило „Голф“ со тетовски регистарски ознаки, управувано од М.С. (39) од с. Џепчиште удрило во...

Жена се бори за живот откако ја удрил автомобил на патот Тетово Јажинце

Жена се бори за живот откако ја удрил автомобил на патот Тетово-Јажинце

Весник | пред 2 месеци

На регионалниот пат Тетово-Јажинце синоќа околу 22.30 часот се случила сообраќајна несреќа во која патничко возило „Голф“ со тетовски регистарски ознаки, управувано од М.С. (39) од с. Џепчиште удрило во...

 ГОЛФ  УДРИ ВО ЖЕНА  Тешка сообраќајка на патот Тетово Јажинце

„ГОЛФ“ УДРИ ВО ЖЕНА: Тешка сообраќајка на патот Тетово-Јажинце

Рипост | пред 2 месеци

На регионалниот пат Тетово-Јажинце синоќа околу 22.30 часот се случила сообраќајна несреќа во која патничко возило „голф“ со тетовски регистарски ознаки, управувано од М.С. (39) од с. Џепчиште, удрило...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност