Го избришав Фејсбук од телефон  а и треба истото да го направиш

Го избришав Фејсбук од телефон, а и треба истото да го направиш

KARIERA.mk | пред 2 месеци

Само треба да ја избришеш апликацијата. Толку. Не твојот Фејсбук профил. Не твојот живот на интернет. Само апликацијата, топло препорачува Миријам Крамер од Мешабл. Пред еден месец ја избришав Фејсбук...

Го избришав Фејсбук од телефон  а и треба истото да го направиш

Го избришав Фејсбук од телефон, а и треба истото да го направиш

Off.net.mk | пред 2 месеци

Само треба да ја избришеш апликацијата. Толку. Не твојот Фејсбук профил. Не твојот живот на интернет. Само апликацијата, топло препорачува Миријам Крамер од Мешабл. Пред еден месец ја избришав Фејсбук...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност