Карлеуша Брено пријателите на Цеца ти го киднапираа синот ти се дружиш со неа

Карлеуша: Брено, пријателите на Цеца ти го киднапираа синот, ти се дружиш со неа

За Се | пред 2 месеци

Контроверзната српска пејачка, Јелена Карлеуша, иако често се гледа со Цеца на суд, не престанува со навреди, па и овој пат распали на Твотер. Таа ја обвини Цеца дека во минатото била блиска со киднаперите...

Страшни обвинувања од Карлеуша Брено кумот на Цеца Легија ти го грабна синот а ти ја викаш во својот филм

Страшни обвинувања од Карлеуша: Брено, кумот на Цеца, Легија ти го грабна синот, а ти ја викаш во својот филм!

Сител | пред 2 месеци

Јелена на Твитер упати сериозни тврдења против својата колешка, со која не е во добри односи веќе 20 години. Јелена Карлеуша ја обвини Цеца Ражнатовиќ дека била во блиски односи со криминалците кои во...

Тој беше со неа во брак пред да ја запознае Брена  ова е првата жена на Бобан

Тој беше со неа во брак пред да ја запознае Брена - ова е првата жена на Бобан

Прес 24 | пред 2 месеци

Зорица Накиќ со Бобан Живоиновиќ го има синот Филип, а по разводот секој тргна по свој пат, а Бобан се ожени со Лепа Брена со која го има синот Виктор и Стефан, и веќе со години е во среќен брак. И таа...

Кумот на Цеца го киднапирал синот на Брена

Кумот на Цеца го киднапирал синот на Брена

Reporter.mk | пред 2 месеци

Јелена Карлеуша иако често се гледа со Цеца на суд, не престанува со навреди, па и овој пат тоа го направи на Твитер. Таа ја обвини Цеца дека во минатото била блиска со киднаперите на синот на Лепа Брена,...

Кумот на Цеца го киднапирал синот на Брена

Кумот на Цеца го киднапирал синот на Брена

Вечер | пред 2 месеци

Јелена Карлеуша иако често се гледа со Цеца на суд, не престанува со навреди, па и овој пат тоа го направи на Твитер. Таа ја обвини Цеца дека во минатото била блиска со киднаперите на синот на Лепа Брена,...

Кумот на Цеца го киднапирал синот на Брена

Кумот на Цеца го киднапирал синот на Брена

Весник | пред 2 месеци

Јелена Карлеуша иако често се гледа со Цеца на суд, не престанува со навреди, па и овој пат тоа го направи на Твитер. Таа ја обвини Цеца дека во минатото била блиска со киднаперите на синот на Лепа Брена,...

Карлеуша збесна Брено пријателите на Цеца ти го киднапираа синот ти се дружиш со неа

Карлеуша збесна: Брено, пријателите на Цеца ти го киднапираа синот, ти се дружиш со неа

Сител | пред 2 месеци

Јелена Карлеуша иако често се гледа со Цеца на суд, не престанува со навреди, па и овој пат распали на Твотер. Таа ја обвини Цеца дека во минатото била блиска со киднаперите на синот на лепа Брена, па...

Карлеуша збесна Брено пријателите на Цеца ти го киднапираа синот ти се дружиш со неа

Карлеуша збесна: Брено, пријателите на Цеца ти го киднапираа синот, ти се дружиш со неа

Прес 24 | пред 2 месеци

Јелена Карлеуша иако често се гледа со Цеца на суд, не престанува со навреди, па и овој пат распали на Твотер. Таа ја обвини Цеца дека во минатото била блиска со киднаперите на синот на лепа Брена, па...

Популарната пејачка обвинува и открива кој го киднапирал синот на Лепа Брена

Популарната пејачка обвинува и открива кој го киднапирал синот на Лепа Брена!

Екран | пред 2 месеци

Јелена Карлеуша на Твитер упатила сериозни тврдења против својата колешка, Цеца Ражњатовиќ, со која не е во добри односи веќе 20. години. Карлеуша ја обвинила Цеца дека била во блиски односи со криминалците...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност