Samsung го објави превиткувачкиот телефон

Samsung го објави превиткувачкиот телефон

Интересно | пред 2 месеци

Samsung на CES 2018 имаше два оригинални прототипови со телефони што се виткаат. Едниот од нив се поклопува кон внатрешниот дел, а другиот кон надворешниот дел. Неговата точна големина на екранот изнесува...

Samsung  Смартфон со 7 инчен дисплеј на превиткување

Samsung: Смартфон со 7-инчен дисплеј на превиткување

Телефони | пред 2 месеци

Samsung веќе одамна го промовира концептот на смартфон со превиткување, па конечно реши да го претстави пред јавноста. На CES 2018 Samsung презентирала два оригинални прототипа, од кои еден се превиткува...

Samsung претстави речиси завршен смартофон на виткање со 7 3 инчен дисплеј на CES

Samsung претстави речиси завршен смартофон на виткање со 7.3 инчен дисплеј на CES!

GSM | пред 2 месеци

Веќе подолго слушаме за смартфонот на виткање на Samsung, а компанијата кончено реши да претстави речиси завршен прототип од ваквиот телефон на CES... Компанијата го донела уредот и го претставила на заинтересираните...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност