СЕДУММИНА ПОВРЕДЕНИ ВО ЕКСПЛОЗИЈА НА БОМБА ВО СКАДАР

СЕДУММИНА ПОВРЕДЕНИ ВО ЕКСПЛОЗИЈА НА БОМБА ВО СКАДАР

Флеш | пред 2 месеци

Најмалку седум лица се рaнети денеска при експлозија на бомба што се случила во северниот албански град Скадар, а чија цел, според локалната полиција, бил бизнисменот Љуљзим Кула. Двајца од ранетите се...

Осуммина повредени при експлозијата во Скадар

Осуммина повредени при експлозијата во Скадар

Независен | пред 2 месеци

Осум лица се ранети денеска при експлозија на ТНТ во северниот албански град Скадар, чија цел, според локалната полиција, бил бизнисменот Љуљзим Кула. При експлозијата се предизвикани штети на призмениот...

Експлозија во Скадар  мета на нападот бил албански бизнисмен

Експлозија во Скадар, мета на нападот бил албански бизнисмен

A1on | пред 2 месеци

Шест лица се повредени денеска при експлозија во Скадар, а една од повредените била вработена во црногорската радио-телевизија. Според извори од албанската полиција, цел на нападот бил албанскиот бизнисмен...

Експлозија во Скадар  мета на нападот бил албански бизнисмен

Експлозија во Скадар, мета на нападот бил албански бизнисмен

Макфакс | пред 2 месеци

Шест лица се повредени денеска при експлозија во Скадар, а една од повредените била вработена во црногорската радио-телевизија. Според извори од албанската полиција, цел на нападот бил албанскиот бизнисмен...

Седуммина повредени при експлозија во Скадар

Седуммина повредени при експлозија во Скадар...

Нова Македонија | пред 2 месеци

Седуммина повредени при експлозија во Скадар Најмалку седум лица се ренети денеска при експлозија на бомба во северниот албански град Скадар, чија цел, според локалната полиција, бил бизнисменот Љуљзим...

Седуммина повредени во експлозија на бомба во Скадар

Седуммина повредени во експлозија на бомба во Скадар

Локално | пред 2 месеци

Најмалку седум лица се рaнети денеска при експлозија на бомба што се случила во северниот албански град Скадар, а чија цел, според локалната полиција, бил бизнисменот Љуљзим Кула. Двајца од ранетите се...

Седуммина повредени во експлозија на бомба во Скадар

Седуммина повредени во експлозија на бомба во Скадар

Лидер | пред 2 месеци

Најмалку седум лица се ренети денеска при експлозија на бомба во северниот албански град Скадар, чија цел, според локалната полиција, бил бизнисменот Љуљзим Кула. Двајца од ранетите се здобиле со посериозни...

Седуммина повредени во експлозија на бомба во Скадар

Седуммина повредени во експлозија на бомба во Скадар

Р.С. Европа | пред 2 месеци

Најмалку седум лица се ренети денеска при експлозија на бомба во северниот албански град Скадар, чија цел, според локалната полиција, бил бизнисменот Љуљзим Кула. Двајца од ранетите се здобиле со посериозни...

Седуммина повредени во експлозија на бомба во Скадар

Седуммина повредени во експлозија на бомба во Скадар

Алфа | пред 2 месеци

Најмалку седум лица се ренети денеска при експлозија на бомба во северниот албански град Скадар, чија цел, според локалната полиција, бил бизнисменот Љуљзим Кула. Двајца од ранетите се здобиле со посериозни...

Седуммина повредени во експлозија на бомба во Скадар

Седуммина повредени во експлозија на бомба во Скадар

Вечер Прес | пред 2 месеци

Најмалку седум лица се ренети денеска при експлозија на бомба во северниот албански град Скадар, чија цел, според локалната полиција, бил бизнисменот Љуљзим Кула. Двајца од ранетите се здобиле со посериозни...

Експлозија во Скадар  Седум лица се повредени

Експлозија во Скадар: Седум лица се повредени

Независен | пред 2 месеци

Најмалку седум лица се ренети денеска при експлозија на бомба во северниот албански град Скадар, чија цел, според локалната полиција, бил бизнисменот Љуљзим Кула. Двајца од ранетите се здобиле со посериозни...

Експлозија во Скадар  мета на нападот бил албански бизнисмен

Експлозија во Скадар, мета на нападот бил албански бизнисмен

Вечер | пред 2 месеци

Шест лица се повредени денеска при експлозија во Скадар, а една од повредените била вработена во црногорската радио-телевизија. Според извори од албанската полиција, цел на нападот бил албанскиот бизнисмен...

Експлозија во Скадар  мета на нападот бил албански бизнисмен

Експлозија во Скадар, мета на нападот бил албански бизнисмен

Весник | пред 2 месеци

Шест лица се повредени денеска при експлозија во Скадар, а една од повредените била вработена во црногорската радио-телевизија. Според извори од албанската полиција, цел на нападот бил албанскиот бизнисмен...

Експлозија во Скадар  шест лица повредени

Експлозија во Скадар, шест лица повредени

Пост | пред 2 месеци

Шест лица се повредени денеска при експлозија во Скадар, а една од повредените била вработена во црногорската радио-телевизија. Според извори од албанската полиција, цел на нападот бил албанскиот бизнисмен...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност