Обвинителството истражува како бил потрошен половина милион евра за палмите што овенаа

Обвинителството истражува како бил потрошен половина милион евра за палмите што овенаа

Локално | пред 2 месеци

Oсновното јавно обвинителството за гонење на организиран криминал истражува кој и зошто одлучил да се набават африканските палми засадени во време на претходната владејачка гарнитура, а кои не преживеаја...

Обвинителството истражува како бил потрошен половина милион евра за палмите што овенаа

Обвинителството истражува како бил потрошен половина милион евра за палмите што овенаа

Фокус | пред 2 месеци

Oсновното јавно обвинителството за гонење на организиран криминал истражува кој и зошто одлучил да се набават африканските палми засадени во време на претходната владејачка гарнитура, а кои не преживеаја...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност