Генералниот секретар на НАТО доаѓа во Македонија

Генералниот секретар на НАТО доаѓа во Македонија

Фокус | пред 2 месеци

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, следната недела доаѓа во дводневна посета на Македонија. Тој во среда и четврток ќе одржи средби во Македонија со државниот врв. Ќе одржи и заедничка конференција...

Столтенберг в среда и четврток во посета на Македонија

Столтенберг в среда и четврток во посета на Македонија

Вечер Прес | пред 2 месеци

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, в среда и четврток (17 и 18 јануари) ќе престојува во дводневна посета на Македонија, соопштија од Владата. Како што соопштуваат за време на посетата Столтенберг...

Столтенберг следната недела во посета на Македонија

Столтенберг следната недела во посета на Македонија

Точка | пред 2 месеци

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, следната недела доаѓа во дводневна посета на Македонија. Тој во среда и четврток ќе одржи средби во Македонија со државниот врв. Ќе одржи и заедничка конференција...

Столтенберг следната недела во посета на Македонија

Столтенберг следната недела во посета на Македонија

Нетпрес | пред 2 месеци

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, следната недела доаѓа во дводневна посета на Македонија. Тој во среда и четврток доаѓа во Македонија на средби со државниот врв. Ќе одржи и заедничка конференција...

Столтенберг во среда и четврток во посета на Македонија

Столтенберг во среда и четврток во посета на Македонија

МКД | пред 2 месеци

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, во среда и четврток (17 и 18 јануари) ќе престојува во дводневна посета на Македонија, соопштија од Владата. Како што соопштуваат за време на посетата Столтенберг...

Јенс Столтенберг в среда и четврток во посета на Македонија

Јенс Столтенберг в среда и четврток во посета на Македонија

Локално | пред 2 месеци

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, в среда и четврток на 17 и 18 јануари ќе престојува во дводневна посета на Македонија, соопштија од Владата. За време на посетата  на Столтенберг, како што...

Столтенберг следната недела во посета на Македонија

Столтенберг следната недела во посета на Македонија

Прес 24 | пред 2 месеци

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, следната недела доаѓа во дводневна посета на Македонија. Тој во среда и четврток доаѓа во Македонија на средби со државниот врв. Ќе одржи и заедничка конференција...

Столтенберг в среда и четврток во посета на Македонија

Столтенберг в среда и четврток во посета на Македонија

Р.С. Европа | пред 2 месеци

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, в среда и четврток (17 и 18 јануари) ќе престојува во дводневна посета на Македонија, соопштија од Владата. Како што соопштуваат за време на посетата Столтенберг...

Столтенберг в среда и четврток во посета на Македонија

Столтенберг в среда и четврток во посета на Македонија

Алфа | пред 2 месеци

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, в среда и четврток (17 и 18 јануари) ќе престојува во дводневна посета на Македонија, соопштија од Владата.

Столтенберг следната недела во посета на Македонија

Столтенберг следната недела во посета на Македонија

Нова ТВ | пред 2 месеци

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, следната недела, среда и четврток, ќе престојува во дводневна посета на Република Македонија, информираат од Владата. Во рамките на посетата предвидено е...

Столтенберг в среда доаѓа во Македонија

Столтенберг в среда доаѓа во Македонија

Рипост | пред 2 месеци

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, в среда и четврток (17 и 18 јануари) ќе престојува во дводневна посета на Македонија. Во рамки на посетата Столтенберг ќе оствари средби со државниот врв,...

Столтенберг следната недела во посета на Македонија

Столтенберг следната недела во посета на Македонија

ТВ 21 | пред 2 месеци

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, следната недела, среда и четврток, ќе престојува во дводневна посета на Република Македонија, информираат од Владата. Во рамките на посетата предвидено е...

Јенс Столтенберг  генералниот секретар на НАТО во среда доаѓа во Македонија

Јенс Столтенберг, генералниот секретар на НАТО во среда доаѓа во Македонија

Локално | пред 2 месеци

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, во среда и во четврток (17 и 18 јануари) ќе престојува во дводневна посета на Република Македонија. Во рамки на посетата Столтенберг ќе оствари средби со...

Јенс Столтенберг доаѓа во Скопје   со кого се ќе се сретне

Јенс Столтенберг доаѓа во Скопје - со кого се ќе се сретне?

Фактор | пред 2 месеци

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, во среда и четврток, ќе престојува во дводневна посета на Република Македонија, информираат од Владата. Предвидено е Столтенберг да се сретне со државниот...

Генералниот секретар на НАТО во среда доаѓа во Македонија

Генералниот секретар на НАТО во среда доаѓа во Македонија

Фокус | пред 2 месеци

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, во среда и во четврток (17 и 18 јануари) ќе престојува во дводневна посета на Република Македонија. Во рамки на посетата Столтенберг ќе оствари средби со...

Столтенберг следната недела во посета на Македонија

Столтенберг следната недела во посета на Македонија

Макфакс | пред 2 месеци

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, следната недела, во среда и четврток, ќе престојува во дводневна посета на Република Македонија, информираат од Владата. Во рамки на посетата, предвидено...

Столтенберг во дводневна посета на Македонија

Столтенберг во дводневна посета на Македонија

Прес 24 | пред 2 месеци

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, на 17 и 18 јануари ќе престојува во дводневна посета на Република Македонија. Во рамки на посетата Столтенберг ќе оствари средби со државниот врв, со министри,...

Столтенберг следната недела во посета на Македонија

Столтенберг следната недела во посета на Македонија

Вечер | пред 2 месеци

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, следната недела, во среда и четврток, ќе престојува во дводневна посета на Република Македонија, информираат од Владата. Во рамки на посетата, предвидено...

Столтенберг во дводневна посета на Македонија

Столтенберг во дводневна посета на Македонија

Слободен печат | пред 2 месеци

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, в среда и во четврток (17 и 18 јануари) ќе престојува во дводневна посета на Република Македонија. Во рамки на посетата Столтенберг ќе оствари средби со...

Столтенберг следната недела во посета на Македонија

Столтенберг следната недела во посета на Македонија

Република | пред 2 месеци

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, следната недела, среда и четврток, ќе престојува во дводневна посета на Република Македонија, информираат од Владата. Во рамките на посетата предвидено е...

Ген секот на НАТО во среда и во четврток во Скопје

Ген-секот на НАТО во среда и во четврток во Скопје

+Инфо | пред 2 месеци

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, в среда и во четврток (17 и 18 јануари) ќе престојува во дводневна посета на Република Македонија. Во рамки на посетата Столтенберг ќе оствари средби со...

Столтенберг следната недела во посета на Македонија

Столтенберг следната недела во посета на Македонија

Весник | пред 2 месеци

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, следната недела, во среда и четврток, ќе престојува во дводневна посета на Република Македонија, информираат од Владата. Во рамки на посетата, предвидено...

Столтенберг во среда и во четврток во Скопје

Столтенберг во среда и во четврток во Скопје

Пост | пред 2 месеци

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, в среда и во четврток (17 и 18 јануари) ќе престојува во дводневна посета на Република Македонија. Во рамки на посетата Столтенберг ќе оствари средби со...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност