Семејството Камберовски за долг од 40  платило 70 илјади денари на извршители

Семејството Камберовски за долг од 40, платило 70 илјади денари на извршители

ТВ 21 | пред 2 месеци

Ова е Ќамил Камберовски од скопското село Цветово. Неговата мака го натерала правдата да ја бара преку медиумите. Екипата на ТВ21 се сретна Камберовски во центарот на главниот град да ги слушне проблемите...

 Клик плус      Невладините ги обвинуваат извршителите обвинуваат за грабеж и бараат итна ревизија

„Клик плус“ –   Невладините ги обвинуваат извршителите обвинуваат за грабеж и бараат итна ревизија

ТВ 21 | пред 2 месеци

Маријан Ристевски од иницијативата „Стоп за извршителите“ јавно побара од премиерот Заев, извршителите да се вратат во судовите и наплатените пари да завршуваат во државната каса, а не како што вели, на...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност