Две лица повредени во сообраќајка кај Отља

Две лица повредени во сообраќајка кај Отља...

Нова Македонија | пред 2 месеци

Две лица повредени во сообраќајка кај Отља Две лица се повредени во директен судир на два автомобила со кумановски регистарски ознаки на регионалниот пат Куманово-Матејче во село Отља, Липковско, информираше...

Две лица повредени во сообраќајка кај Отља

Две лица повредени во сообраќајка кај Отља

+Инфо | пред 2 месеци

Две лица се повредени во директен судир на два автомобила со кумановски регистарски ознаки на регионалниот пат Куманово-Матејче во село Отља, Липковско, информираше СВР Куманово. Во сообраќајната несреќа,...

Детали за сообраќајката која се случи вечерва во Македонија   две лица повредени

Детали за сообраќајката која се случи вечерва во Македонија - две лица повредени

Прес 24 | пред 2 месеци

Две лица се повредени во директен судир на два автомобила со кумановски регистарски ознаки на регионалниот пат Куманово-Матејче во село Отља, Липковско, информираше Скторот за внатрешни работи Куманово....

Две лица повредени во сообраќајка кај Отља

Две лица повредени во сообраќајка кај Отља

Канал 5 | пред 2 месеци

Во сообраќајната несреќа, што се случи денеска околу 16.30 часот на мост во селото, учествувале два автомобила „фолксваген венто“ управуван од 46-годишниот А.М., кој се движел кон Куманово и „форд фиеста“...

Две лица повредени во сообраќајката кај Отља

Две лица повредени во сообраќајката кај Отља

Република | пред 2 месеци

Две лица се повредени во директен судир на два автомобила со кумановски регистарски ознаки на регионалниот пат Куманово-Матејче во село Отља, Липковско, информираше Скторот за внатрешни работи Куманово....

Детали за сообраќајката која се случи вечерва во Македонија   две лица повредени

Детали за сообраќајката која се случи вечерва во Македонија – две лица повредени

Република | пред 2 месеци

Две лица се повредени во директен судир на два автомобила со кумановски регистарски ознаки на регионалниот пат Куманово-Матејче во село Отља, Липковско, информираше Скторот за внатрешни работи Куманово....

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност