Единствена земја во Европската унија каде недвижнините губат на цена

Единствена земја во Европската унија каде недвижнините губат на цена

Фактор | пред 2 месеци

Пазарот на недвижнини во Италија и понатаму не покажува знаци на опоравување, преплавен од станови и куќи на должници кои не успеале да ги отплаќаат станбените кредити на банките. Статистичките податоци...

Италија е единствената земја во Европската унија каде недвижностите губат на цена

Италија е единствената земја во Европската унија каде недвижностите губат на цена

Вечер Прес | пред 2 месеци

Пазарот на недвижностите во Италија и понатаму не покажува знаци на опоравување, преплавен од станови и куќи на должници кои не успеале да ги отплаќаат станбените кредити на банките. Статистичките податоци...

Евтини вили има   во Италија

Евтини вили има – во Италија

Република | пред 2 месеци

Пазарот на недвижностите во Италија и понатаму не покажува знаци на закрепнување, преплавен од станови и куќи на должници кои не успеале да ги отплаќаат станбените кредити на банките. Статистичките податоци...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност