Американците не ја сакаат Опра Винфри за претседател

Американците не ја сакаат Опра Винфри за претседател

Reporter.mk | пред 2 месеци

Американците не сакаат телевизиската водителка Опра Винфри да се кандидира за претседател, покажуваат податоците од новата анкета на институтот „Марист Пол”. Анкетата, во која учествувале 1.350 лица и...

Анкета  Американците не сакаат Опра да се кандидира за Белата куќа

Анкета: Американците не сакаат Опра да се кандидира за Белата куќа

Алфа | пред 2 месеци

Американците не сакаат телевизиската водителка Опра Винфри да се кандидира за претседател, покажуваат податоците од новата анкета на институтот „Марист Пол", јави АФП. Анкетата, во која учествувале 1.350...

Американците до Опра  седи си кај што си  не си за политика

Американците до Опра: седи си кај што си, не си за политика

Вечер | пред 2 месеци

Американците не сакаат телевизиската водителка Опра Винфри да се кандидира за претседател, покажуваат податоците од новата анкета на институтот „Марист Пол". Анкетата, во која учествувале 1.350 лица и...

Американците не сакаат Опра да се кандидира за Белата куќа

Американците не сакаат Опра да се кандидира за Белата куќа

24 вести | пред 2 месеци

Американците не сакаат телевизиската водителка Опра Винфри да се кандидира за претседател, покажуваат податоците од новата анкета на институтот „Марист Пол". Анкетата, во која учествувале 1.350 лица и...

Анкета  Американците не сакаат Опра да биде претседател на САД

Анкета: Американците не сакаат Опра да биде претседател на САД

A1on | пред 2 месеци

Податоците од новата анкета на институтот „Марист Пол”, покажуваат дека Американците не сакаат ТВ водителката Опра Винфри да се кандидира за претседател на САД, јави АФП. Само 35% од анкетираните 1.350...

Американците до Опра  седи си кај што си  не си за политика

Американците до Опра: седи си кај што си, не си за политика

Весник | пред 2 месеци

Американците не сакаат телевизиската водителка Опра Винфри да се кандидира за претседател, покажуваат податоците од новата анкета на институтот „Марист Пол". Анкетата, во која учествувале 1.350 лица и...

Американците не сакаат Опра да се кандидира за Белата куќа

Американците не сакаат Опра да се кандидира за Белата куќа...

Нова Македонија | пред 2 месеци

Американците не сакаат Опра да се кандидира за Белата куќа Американците не сакаат телевизиската водителка Опра Винфри да се кандидира за претседател, покажуваат податоците од новата анкета на институтот...

Американците не сакаат Опра да се кандидира за Белата куќа

Американците не сакаат Опра да се кандидира за Белата куќа

Независен | пред 2 месеци

Американците не сакаат телевизиската водителка Опра Винфри да се кандидира за претседател, покажуваат податоците од новата анкета на институтот „Марист Пол", јави АФП. Анкетата, во која учествувале 1.350...

Анкета  Американците не сакаат Опра да се кандидира за Белата куќа

Анкета: Американците не сакаат Опра да се кандидира за Белата куќа

+Инфо | пред 2 месеци

Американците не сакаат телевизиската водителка Опра Винфри да се кандидира за претседател, покажуваат податоците од новата анкета на институтот „Марист Пол", јави АФП. Анкетата, во која учествувале 1.350...

Анкета  Американците не сакаат Опра да биде претседател на САД

Анкета: Американците не сакаат Опра да биде претседател на САД

Сител | пред 2 месеци

Податоците од новата анкета на институтот „Марист Пол”, покажуваат дека Американците не сакаат ТВ водителката Опра Винфри да се кандидира за претседател на САД, јави АФП. Само 35% од анкетираните 1.350...

Американците не ја сакаат Опра за претседател

Американците не ја сакаат Опра за претседател

Exclusive | пред 2 месеци

”Американците не сакаат ТВ водителката Опра Винфри да се кандидира за претседател на САД, покажуваат податоците од новата анкета на институтот „Марист Пол” Само 35% од анкетираните 1.350 лица сакаат Опра...

Анкета  Американците не сакаат Опра да биде претседател на САД

Анкета: Американците не сакаат Опра да биде претседател на САД

Пост | пред 2 месеци

Податоците од новата анкета на институтот „Марист Пол”, покажуваат дека Американците не сакаат ТВ водителката Опра Винфри да се кандидира за претседател на САД, јави АФП. Само 35% од анкетираните 1.350...

Мерил Стрип за легендарната ТВ водителка  Опра Винфри е родена да биде лидер

Мерил Стрип за легендарната ТВ водителка: Опра Винфри е родена да биде лидер

Локално | пред 2 месеци

По шпекулациите дека легендарната ТВ водителка Опра Винфри најави кандидатура за претседател на САД 2020 година, актерката Мерил Стрип изјави дека Опра е „роден лидер“. „Тоа е начин да ги развеселите луѓето....

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност